Jump to content
saaron

Джанти за Д15б2

Recommended Posts

Интересува ме джанти 4х100 7J дали ще мога да ги сложа на моита колица.Трябва ми спешен отгожор зашото искам да ги копуам а незнам дали намя да опират ,а искам гуми 195/50/15.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AMD

Стават :ph34r: Карам със същите и не опират

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На джанта 7J най-добре пасва гума, широка 205, но никакъв проблем не е да сложиш и 195, просто гумата леко се разпъва ( така практикуват дрифтарите :ph34r: ). За 6,5J идеалният вариант е 195, 205 леко се свива. Та да си дойдем на въпроса - слагаш си ги тези джантички със 195/50/15 без изобщо да му мислиш, няма да имаш никакви проблеми.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги ,вече ги вземах много са хубави.И ся много се кефя якоооооооо :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Marcus

И да не отварям нова тема, някой със 6 ген сивик слагал ли е 195/50/15 на 7J че аз сложих на 55 височина и опира. Да знам да ги сменям докато мога.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

Въобще не са подходящи за тази кола и мотор като се имат предвид пътищата ни. Година и половина съм карал 7J 195/50/15 и ти гарантирам по-често разбиване на окачването , по-лесно кривене на джанти , по-често балони на гумите и по-голям разход. Едни качествени 5.5 14-ки ,които стоят навън изглеждат страхотно и щадят окачването са доста по-добър избор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли някой препатил да каже, безопасно ли е да се стругова джанта, ще почне ли да бие и да носи гуми след това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли някой препатил да каже, безопасно ли е да се стругова джанта, ще почне ли да бие и да носи гуми след това?

Недей да струговаш джантите, няма да започне да бие но има вероятност да ти се скъсат гнездата на болтовете и да ти хвръкне някое колело - опасно е. Според мен си сложи едни гуми 195/50/15 и мисля че няма да имаш проблем. Обърни внимание и на офсета на джантите (ЕТ), ако е около 35-38 съм почти 100% сигурен, че няма да имаш ядове.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...