Jump to content
rocnogap

Катализатор ?

Recommended Posts

Колеги при здрав катализатор отстраняването му ще доведе ли до промяна на работата на мотора и подобряване на вървежа ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Колеги при здрав катализатор отстраняването му ще доведе ли до промяна на работата на мотора и подобряване на вървежа ?

Толково колкото да си свалиш задните седалки и резервната гума и крикове :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Fozio

Колеги при здрав катализатор отстраняването му ще доведе ли до промяна на работата на мотора и подобряване на вървежа ?

Толково колкото да си свалиш задните седалки и резервната гума и крикове :rolleyes:
Не е малко :dry: ама за прегледи трябва или да си го слагаш или с връзки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че не е наложително ако след махането му колата ти е в допустимите граници на вредните газове ... :rolleyes: Малко невъзможно но все пак...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най ще върви колата ако огънеш трабата на ауспуха и я включиш към въздушният филтър. Става безплатно турбо и дига около 200 коня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че не е наложително ако след махането му колата ти е в допустимите граници на вредните газове ... ;) Малко невъзможно но все пак...

... Доста възможно ... ;) 3.5 години подред !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неиздържам ;)това последното беше жестоко, бая се посмях ама стига го бъзикахте колегата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предимството като махнеш катализатора е че си със 120-130 лв в джоба повече :rolleyes::huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100 пъти го казвам вече това ако катализатора ти не е запушен никаква разлика няма да усетиш личен опит :blink: .... освен ако не си самовнушиш нещо :P ,но ако колата ти е почече от 100 коня и без това не ти го зачитат в данъчното избора е твой

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм 114 коня и имам катализатор, но това не води до данъчни облекчения. Ако го махна ще се промени ли звука (да не се разръмжи като пернишки голф) и ще мога ли да минавам на прегледи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип да . Когато се махне катализатора изгорелите газове минава с по-голяма температура през ламбда сондата и тя дава грешна информация на компютъра от негова страна той дава грешна информация на дюзите и не дозират правилно това при коли само с ламбда сонда иначе при моя REX няма никакви проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип да . Когато се махне катализатора изгорелите газове минава с по-голяма температура през ламбда сондата и тя дава грешна информация на компютъра от негова страна той дава грешна информация на дюзите и не дозират правилно това при коли само с ламбда сонда иначе при моя REX няма никакви проблеми.

Я да престанеш да лъжеш хората! :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип да . Когато се махне катализатора изгорелите газове минава с по-голяма температура през ламбда сондата и тя дава грешна информация на компютъра от негова страна той дава грешна информация на дюзите и не дозират правилно това при коли само с ламбда сонда иначе при моя REX няма никакви проблеми.

Ей такава щуротия не бях чувал до сега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що...на мене ми изглежда логично...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...