Jump to content
BraveHeart

Газов Инжекцион за СИВИК ?

Recommended Posts

Здравейте момчета, взех си Хондичка Сивик 1.5 ВТЕК 114 кс. 6та ген. 97 година. обаче разхда малко ме притеснява,защото съм студент и не ми достигат пари за бензин. Та се чудя дали си заслужава да и сложа газов инжекцион.Братовчед ми се занимава със газови уредби и си взе нова каптива и веднага и сложи газов инжекциом,каза че няма никаква разлика. Ама аз се съмнявам дали няма да намаля много от моща на мотора и просто да си прецакам колата ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тоя газов инжекцион за колко време ше го избиеш? На тая Каптива как да има разлика, 150кс на 2,5 тона и с газ и без газ не върви, ама за тоя Втек точно ми се струва малко тъпо да го будалкаш с газ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам приятел със същата като моята само че 1.6 и и сложи газов инжекцион, към 1700 лв май каза че му е излязло, което изобщо не е малко според мен, и пак май при негов приятел го прави и мина по-тънко аз лично не съм я карал нито преди нито след монтажа ама той казва че нямало разлика във вървенето ?аз лично съм си за бензина ама... всеки си решава :rolleyes:п.п може и да бъркам малко цената, но тая сума ми се върти в главата, поправете ме ако греша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата charlie беше аносирал цена към 1300-1400 ако не се лъжа и със сигурност е слагал на Хонди

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Колега главата (колата) си е твоя. Никой и нищо няма да може да те спре да и сложиш газова уредба. Тук ако се поразровиш дори и в по новите темички ще видиш и разбереш доводите на много от потребителите тук както "За", така и "Против"! Всеки си има мнение - различно от това на другия - но на края всичко опира до едно, а именно 15000 километра на година оправдават инвестицията газова уредба! Сега ще се почнат едни - "Аз газ неа си турим на колата никога"; "Тва ебава майката на колата/двигателя" - хора дори и да е така това става за 100000-150000 километра което при пробега дори който навъртам аз са около две години и половина. А след тези две години и половина или три нормалните хора си сменяват колата. А разликата в пари за тези 150000 километра ще бъде следната - 34000 лева за бензин или 17000 за газ или с подръжка и основен ремонт 20000 лева за да караш на газ 150000 километра и остават едни 14000 с които си купуваш нова кола - старата връщаш на скрап получаваш 300 лева и черпиш!Успех и със здраве!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Adrian

Цената в момента е около 1000 - 1300 лв . Парите ще се избият ама дали ще има разлика при вървенето . Това ме интересува мен . Дали някой има инжекцион и дали има разлика? Ако няма веднага си слагам. Преди карах браво на обикновенна гас и бе6е голямо мъртвило.А хондичката си е супер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Вървежа зависи от настройката! Дори на кола която никога повтарям АБСОЛЮТНО НИКОГА не е слагана газ, и е настроена на око от Бай Данчо няма да върви! Ако карбуратора/инжекциона/газовата е грамото монтирана и добре настроена разлика няма да има!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената в момента е около 1000 - 1300 лв . Парите ще се избият ама дали ще има разлика при вървенето . Това ме интересува мен . Дали някой има инжекцион и дали има разлика? Ако няма веднага си слагам. Преди карах браво на обикновенна гас и бе6е голямо мъртвило.А хондичката си е супер.

Аз съм "твоя човек" и тука е инфото:http://www.ecarc.eu/gallery/index.phpПак ако си запален по вървежа да и пуснеме и една турбина на 0,5, пак тогава ще му мислиш как да спира... ама тва е друга тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

charlie ми слага газовата инжекция на Акорда.Като вървеж съм много доволен, като разход ... на заплата ще засичам :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...