Jump to content
Zhorieff

АДСКИ СПЕШНО ПРОДАВАМ Crx A8

Recommended Posts

Здравейте колеги,

налага се отново дапусна обява, защото господата от ОББ искат да ме осъдят и даже ми изпратиха писмо от съдия!

Първо хората ми затриха 750 лв вноска, а после казаха да не се притеснявам всичко ще се оправи и накрая ме съдят :*(

 

Колата е Рекс 91 D16A8

 

Има да се пооправят някой нещя козметично :

 

лява врата да се боядиса, вежда, малка част от преден калник (един идиот ме обурса преди време)

 

Колата я давам със всичко което имам!

 

Още една шоф. врата, още един шибидах, също още един капак за шибидах, 4 железни джанти 14' с зимни гуми, 15' АТФ лети джанти, ДВД с дисплей, допълнителен 7' ТВ, нагревателни облегалки, спортен волан.

 

 

Honda Crx 1.6i 16v

 

Данни:

Дата на производство - март 1991 г.

Тип двигател - Бензинов

Мощност (к.с.) - 136 к.с.

Скоростна кутия - Ръчна

Категория - Купе

Пробег - 160000 км

Цвят - Червен

 

Особености:

2(3) Врати

Аларма

Ел. Огледала

Ел. Стъкла

Имобилайзер

Кожен салон (задна седалка)

Лети джанти

Стерео уредба

Центр. заключване

Шибедах

 

 

От София съм

0883 396 544 - Дани

 

Цена : ПО ДОГОВАРЯНЕ !

 

Спешно е спасявате ми кожата !

 

Така изглежда, като нямам снимки на лявата страна сега, но разходите по оправянето и няма да са много !

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще разпитвам навсякъде колега,всеки мой познат ще бъде уведомен за колата която продаваш ! това мога да направя...дано всичко да се оправи !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не го интересува :ph34r: Кажете цена и ад спасявам кожата !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се обаждате и на 0883 345 713 Дани

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се обаждате и на 0883 345 713 Дани

Извинявам се за спама, сега реших следното! Първия който даде 2800 я взима и това е ! Със всичко !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде колеги колата е хубавка , и момчето е точно , 3-4 пъти я видях на живо като отивах на работа в мусагеница :ph34r: близо до ОББ :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ЛС

Oще се продава !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хора ми се обадиха и останах с впечатлението, че искат да купят колата за без пари! И аз бих се радвал да купя кола за без пари поради много причини! То са пазарлъци и пазарлъци! Хората от ОББ си ме осъдиха неправомерно, защото документите не са редовни, но не мисял да се съдя с тех, защото ми писна от простотии по тоя свят и затова искам наистина да им дам парите и да ме оставт намира, а след това пак ще се върна в клуба някой ден, защото това е моята марка!Истината е, че хората искаха да дам колата за 2000 лв, а аз мога да ви дам една цена която да е 2500 и това е последното ми решение! Започнахме от 3 станаха на 2,5 мисля, че е разумно !Надявам се сега някой да остане доволен !Също винаги с каквото мога да ви помогна за колата или за нещо може да питате и ще помагам, така че е това!2500 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...