Jump to content
milen-crx

Среща запивка край Русе 2

Recommended Posts

Готина оферта .. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли желаещи за едно приятно искарване в хижа? :rolleyes:

Готина оферта .. :angel:

Дам, харабииска е:devil: Ти ли беше с рекса от Плевен, на предната такава среща? Редактирано от M_I_T_A_K_A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:tooth: Ами Митак, аз да отбележа за протокола! :beer: Аз естествено съм там, засега запазвам 2 места. Това обаче може и да се промени, ама ще видим първо колко са желаещите и как ще се развият събитията. (може и още някое място да запазя по нататък :angel: ). Пък за :devil: и за :o колкото кажете, няма проблеми. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По първоначални данни до момента сме, аз със 1 място (второто е под въпрос), Никола (BassBoost) за сега с 2 места, бат Коко с 3 места, но нека и тои да си каже, Калоян има проблем с компа и си записа 2 места лично като се видяхме. Има още доста хора от срещата, които казаха, че ще присъстват, но нека да се запишат в темата за да стане по лесно цялата сметка. Периодично ще пускам мнение със желаещите за да се вижда колко желаещи има. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли желаещи за едно приятно искарване в хижа? ;)

Готина оферта .. ;)

Дам, харабииска е;) Ти ли беше с рекса от Плевен, на предната такава среща?
Ми не аз съм от Троян :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и за мен 2 ама за 2-то не е сигурно щот ще питам булката ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееееееей къде без мен бе мошмороци такива.Я да ме пишете бързо , че да не стоите гладни този път (без печено) :);) . Митак пиши ми 2 места , а третото е под въпрос за сега.

Ми не аз съм от Троян

Няма проблем бе колега , Поканен си. Заповядай на запивката , само се обади предварително на тел. 0898 662026 за да се разберем от къде да те посрешна и да те заведа до хижата. Ако някой друг иска да идва да звънка или на мен или на M_I_T_A_K_A. Неговия тел. го има в профила му. Пак ще организираме два пункта (входа на Русе , от към София и на бензиностанция OMV на входа на Русе от към Варна) за посрещане и ескорт до хижата , както предния път . Часа на ескортирането ще бъде обсъден на 03.04.2008 (четвъртък) на седмичната среща , и ще ви уведомим веднага същата вечер. Редактирано от iasho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен в сметката :P а дали ще съм сам все още незнам ама това не е от значение, там съм :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обсъдихме набързо начина за посрещаме на гости от друг град , и решихме ескортирането да бъде на гореупоменатите места в 19:00часа. Запазваме си правото за леки корекции във времето за ескортиране , като (ако има такива ще бъдете уведомени своевремено) разписанието е това за сега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен 4-ка.Аз, децата,жената и колата разбира се.Вси4ки по домакинска книжка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Списък на присъстващите до момента:Аз - 1 място + 1 под въпрос.BassBoost - 2 места.bat'koko - 3 места.Калоян - 2 места.JAMAMOTO - 2 места.iasho - 2 места + 1 под въпрос.Dido_Civic - 1 място + 1 под въпрос.boban - 4 места.morskija - 2 места + 1 под въпрос.Пламен (със сивата англичанка) - 1 място.Това сме до момента. Аз понеже от днес съм безработен, мога да посрещам гости и в по ранен час на който и да е вход на Русе. Само ми звънвате (номерата ми ги има в профила) и се разбираме от къде да ви взема:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееееееей къде без мен бе мошмороци такива.Я да ме пишете бързо , че да не стоите гладни този път (без печено) :blink::P . Митак пиши ми 2 места , а третото е под въпрос за сега.

Ми не аз съм от Троян

Няма проблем бе колега , Поканен си. Заповядай на запивката , само се обади предварително на тел. 0898 662026 за да се разберем от къде да те посрешна и да те заведа до хижата. Ако някой друг иска да идва да звънка или на мен или на M_I_T_A_K_A. Неговия тел. го има в профила му. Пак ще организираме два пункта (входа на Русе , от към София и на бензиностанция OMV на входа на Русе от към Варна) за посрещане и ескорт до хижата , както предния път . Часа на ескортирането ще бъде обсъден на 03.04.2008 (четвъртък) на седмичната среща , и ще ви уведомим веднага същата вечер.
Ми мерси ако имам свободно време може да дойда :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за съжаления ще пропусна :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде започнаха да окапват един по един :blink: .Накрая ще ви скъсам...................................................ушите.

Редактирано от bat'koko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак, пиши ме и мен! :cool: За сега само едно място, тъй като дамата ми е ангажирана по семейни дела .... Но все пак ще пиша допълнително ако и брат ми реши да дойде с мен :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново списака с присъстващите:Аз - 1 място + 1 под въпрос.BassBoost - 2 места.bat'koko - 3 места.Калоян - 2 места.JAMAMOTO - 2 места.iasho - 2 места + 1 под въпрос.Dido_Civic - 1 място + 1 под въпрос.boban - 4 места.morskija - 2 места + 1 под въпрос.Пламен (със сивата англичанка) - 1 място.dj_alex_ - 1 място.Пинко (с роувара) - 1 място.Миро (със шумния сивик) - 2 места.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм пас че и на двата дена ще работя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, харабииска е:lol: Ти ли беше с рекса от Плевен, на предната такава среща?

Този елемент с рекса е колегата GARI80 ама рекса е в бокса леко се удари!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........жалко за Рекса когато ме повозиха на него реших твърдо,че имам нужда от кола с подобна мощност и продадох 1.3-то.....аз няма да мога да дойда на хижата просто парични проблеми ся ще кажете,че не са много парите ама накладките ми свършиха непредвидено бързо и се наложи да ги заменя спешно с някакви Минтекс които ме забиха в земята 54 кинта викам на продавачката дай нещо по евтино на другите коли гледам цените са по 25/30 а тя ми се хили и ми вика няма ама ти е кеф да караш Хонда :oops:

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, кажете само в колко часа, на кой вход да ви чакаме и няма проблеми! :music: Мисля че по принцип ставаше въпрос за към 18 - 19ч. , ама и вие кажете кога ще ви е удобно! :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, имаме сериозен проблем.... понеже, хижата е на общината и общинарите са решили, точно на 19-ти, да правят някакво сабиране в хижата.... Говорих с жената, за някакъв друг вариянт, но тя каза, че единствените хижи в района, които работят с граждани, са те и Кипарис. Вариянтите са или да търсим някъде другаде или да я отложим за след празницете. Мнения?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много мнения бе :P .То да се чуди човек кое по-напред да прочете.Моето лично мнение: "греда"!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой беше казъл за някаква вила край Русе с басейн.... дайте някакво инфо за друга хижа, че кадето и да питам все на камък удрям:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак, за вилата още нямам инфо. за това не звъннах! Понеже аз нямам директна връзка с там и една колежка ще уреди нещата евентуално. Утре след обед по някое време ще се знае със сигурност! Ако е свободна е наша. Е леглата са сравнително малко (15-17), ама пък вилата е голяма и луксозна. Айде стискайте палци. :rolleyes::cool:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сьм с вас момчета,дано стане работата само!В неделя голяма "активност" на полигона, що така :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам, нещата отиавт към нормална месечна среща този месец, а след празниците да се надяваме, че ще имаме повече късмет. Все още има време, но за жалост, местата и хижите, които работят с граждани а не със служители на фирмите на които са, са малко. Ако някой има предложение, сега е момента да го даде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми момчета аз направих каквото можах, ама Вилата с басейна е заета от сряда до понеделник! Няма начин! ;) Ако някой има някакво предложение, сега е момента, както каза Митака! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, намерих кьща (има и басеин) на 40 км. от Русе. има 15 легла ,15лв. е нощувката на човек.(целия обект се дава за 200 лв. иначе)Това са 2 кьщи на 1 собственик, една до друга.с. Ценовец "или нещо от сорта"До утре вечер трябва да потвьрдя. така че мислете и утре на М-газ да решаваме колко ще сме и ще ходим ли изобщо.boban-2 местаЗабравих,има печки ,прибори,камина абе има всичко необходимо за нашата запивка :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 40 км. от Русе. има 15 легла ,15лв. е нощувката на човек.

Ще трябва да го обсъдим, на срещата утре, защото разходите ще са доста повече от този вариянт (винетка, повече бензин, повече пари за спане) и може да има хора на които това да е проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...