Jump to content
lvo

Проблем на газ

Recommended Posts

Здравейте колеги :rolleyes:От скоро съм горд собственник на Хонда Сивик 1.4и и естественно съм очарован от нея.От както я имам обаче ми прави проблем газовата.Колата е с газов инжекцион.В града няма проблем но на дълго като карам с еднакво подаване на газ и еднакви обороти и както си върви се усеща леко прехлъцване и после неиска да ускорява и хълца на ниски обороти и не върви.Проблема се оправя или като я изфорсирам яко или като обърна на бензин и после на газ и проблема изчезва докато пак не почна да поддържам еднаква скорост...Моля дайте съвет..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Това обикновенно го прави като е задръстен въздушния филтър. Провери го него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а вьзможно е и да ти смуче вьздух отнякьде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също виж свещи, кабели...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest charlie
Отговорено (Редактирано)

Стига да имаm софта за газовата ти спринцовка мога да я погледна що се шие така.Инфо къде се намирам тука:http://www.ecarc.eu/gallery/index.php

Редактирано от charlie

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марка на газовата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига да имаm софта за газовата ти спринцовка мога да я погледна що се шие така.Инфо къде се намирам тука:http://www.ecarc.eu/gallery/index.php

ами още не съм и сменял консумативите и може това да пречи за добра настройка..незнам дали е от въздушния филтър но забелязах че има филтър след изпаритела цилиндричен метален.Незнам и каква марка е газовта но ми направи впечатление че до акумулатора има нещо като еку-метално е с много кабели отдолу,което заедно с планката си просто е оставено и не е закрепено никъде..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

А аз ще ви дам най-добрата идея и на двамата! Почнете да пишете на КИРИЛИЦА - защото тя е задължителна в този форум! И също така спрете да пишете глупости!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

във форума се пише на кирилица

не виждам да сте оставили номерата на кредитните си карти, за да може колегата оттам да тегли нужните суми за покриване разликата в цената :?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз ще ви дам най-добрата идея и на двамата! Почнете да пишете на КИРИЛИЦА - защото тя е задължителна в този форум! И също така спрете да пишете глупости!

във форума се пише на кирилица

не виждам да сте оставили номерата на кредитните си карти, за да може колегата оттам да тегли нужните суми за покриване разликата в цената :?

каква кирилица какви кредитни карти аз пиша за проблем технически и то на КИРИЛИЦА!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз ще ви дам най-добрата идея и на двамата! Почнете да пишете на КИРИЛИЦА - защото тя е задължителна в този форум! И също така спрете да пишете глупости!

във форума се пише на кирилица

не виждам да сте оставили номерата на кредитните си карти, за да може колегата оттам да тегли нужните суми за покриване разликата в цената :?

каква кирилица какви кредитни карти аз пиша за проблем технически и то на КИРИЛИЦА!

 

Просто някой модератор е изтрил 2 реплики които бяха на latinitza, оттам нашите реплики "увисват".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига да имаm софта за газовата ти спринцовка мога да я погледна що се шие така.Инфо къде се намирам тука:http://www.ecarc.eu/gallery/index.php

колега сигурно ще те посетя но първо ще сменя всички консумативи.Прочетох доста от мненията ти и звучиш доста компетентно.Ако нещата не се оправят със смяна на консумативите ще идвам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...