Jump to content
Guest Майната

Месечна среща в Пловдив

Recommended Posts

СЪГЛАСНА СЪМ С ТЕБ!НО ЗА ДА СТАНЕ НЕ ТРЯБВА ДА СИ ГОВОРИТЕ САМО ЗА ТУНИНГ И ДВИГАТЕЛИ!ТОВА Е МОЯ СЪВЕТ! :P

спокойно ... някой кат мене почти не вдяват от таквиз работи и само кимаме правещи се на разбиращи... ще си говорим за жени мъже... за птички и пчелички... пролет пукна и аз май съм почнал да се разгонвам :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СЪГЛАСНА СЪМ С ТЕБ!НО ЗА ДА СТАНЕ НЕ ТРЯБВА ДА СИ ГОВОРИТЕ САМО ЗА ТУНИНГ И ДВИГАТЕЛИ!ТОВА Е МОЯ СЪВЕТ! :P

спокойно ... някой кат мене почти не вдяват от таквиз работи и само кимаме правещи се на разбиращи... ще си говорим за жени мъже... за птички и пчелички... пролет пукна и аз май съм почнал да се разгонвам :blink:
за разгонване незнам, ама май си изтрещял

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СЪГЛАСНА СЪМ С ТЕБ!НО ЗА ДА СТАНЕ НЕ ТРЯБВА ДА СИ ГОВОРИТЕ САМО ЗА ТУНИНГ И ДВИГАТЕЛИ!ТОВА Е МОЯ СЪВЕТ! :lol:

спокойно ... някой кат мене почти не вдяват от таквиз работи и само кимаме правещи се на разбиращи... ще си говорим за жени мъже... за птички и пчелички... пролет пукна и аз май съм почнал да се разгонвам :thumbs1:
Ама как така почнал да се разгонва, това временното не е човешко :lol: Един мъж трябва да е винаги разгонен :cool::lol: :lol: И дано ме заровите с лепенки в неделя :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Па като ще вземе и да ги хване :thumbs1::cool::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 2pac

хора надахахте ме и мене да дойда макар и без Honda все още.малко ще ме е срам щото ще ми е за парви пат но ще взема още един фен за подкрепа :thumbs1: иска ми се да се запозная с всички ви такаче живот и здраве до неделя :cool: поне няма да сам единствения новобранец :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СЪГЛАСНА СЪМ С ТЕБ!НО ЗА ДА СТАНЕ НЕ ТРЯБВА ДА СИ ГОВОРИТЕ САМО ЗА ТУНИНГ И ДВИГАТЕЛИ!ТОВА Е МОЯ СЪВЕТ! :P

спокойно ... някой кат мене почти не вдяват от таквиз работи и само кимаме правещи се на разбиращи... ще си говорим за жени мъже... за птички и пчелички... пролет пукна и аз май съм почнал да се разгонвам :)
за разгонване незнам, ама май си изтрещял
гледам да се сдържам ма чат пат избива ... гледам редовно да си пия апчитата де.... :P:P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vektor

Ти гледай друго да правиш редовно,чеее натрупването е лошо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest policaja

В 13:00 на паркинга на кафе "Егоист" срещу "GRAND" :)

тва некъде на `капитан райчо`ли е,та да земем и ние да дойдем
опп-а не прочетох по-горе,сори знам де е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори, аз ще пропусна, още съм в София и утре поне до 12 трябва да съм тук. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам и една лична молба - купих си Нокия 6110 Навигатор, има си качена програмата Гармини, но нямам карти към нея и не зная какво да правя, та да мога да си ползвам навигацията. Ако има някой светнат по тези въпроси, моля на срещата да ми се обади и да даде едно рамо, че не мога се оправя нещо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове, кво ще правим в тва време? Направо в кафето ли ще се чакаме или всеки в колите и ще си говорим през джамовете?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май да.......ами ако още вали ще влезнем направо в кафето за съжаление

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е защото всички се точихте много на съклобарката хахахаха :blink: А в това време несе знае дали и кафето ще е празно дори да падне една лажичка на зематя :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баааа ! Няма да мога да дойда :blink: Така исках си направа поне компа на Хонда фен клуб кат немога да си направя моя кола.......ама немога и немога да убедя сестра ми :lol: Някой друг път ще се запознаем , а да и Have Fun in da rainy day

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

споко бре, Диджея тръгна преди един час насам чак от Банско специално за срещата, вий кво се спекохте тука от един дъжд?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamo

Май укъснях.... ИДаааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адски тежка вечер.....просто нямах сили да се замъкна....жалко :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги през цялото време стоях и гледах колко народ имаше и се кефих! Дойдох с един друг колега и се запознахме с един много то4ен пич, ма пусто като съм зле с имената и не го запомних как се казва, да ме прощава ;) Та да му благодаря за топлото посрещане! Мерси колега! В общи линии мерси на всички, въпреки че не се познаваме. Баси кви простотии ръся ;) Мисля че беше яко ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе яко е било......ама поне се накефих на Формулата....състезанието беше супер яко ама да не отивам повече офф-топик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xedos_1983

Амиии... и аз съм малко разочарован, но просто времето непозволи да се постои дори за 5 минутки навън.А това че закъснях си е мой проблем ;) И все пак незнам кои всички в кафето бяха от клуба, но колите отвън бяха доста, доста ;)

Ми да вземем да се съберем нашия квартал? ;) Айде всички от Кичука, Остромила, Беломорски, Смирненски и Коматево къде сте? ;) Редактирано от xedos_1983

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamo

Можеше просто вместо коматево да кажеш "jamo" къде си ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеше просто вместо коматево да кажеш "jamo" къде си ;) ;) ;)

Верно е ;) Можеше ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги когато мога идвам :) , наистина кофти време днес ..но пи4овете от Пловдив са сериозни .Благодаря на Майната отново за крушките ..4е се оказаха еб..ти редкия модел ..ама с тия Купета .. :) , хехе даже и папараците(Iceman) на първа страница са ме сложили :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ей диджея ти си като Васил Левски бре! Обикаляш градове и села и прокламираш "The Power of Dreams" :):):) Хвала на такива фенове!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както всяка друга неделя влязох в Пловдив в 17часа. Крайно време е да се поговори сериозно за изместване в по-късен час. На седмичната въпроса беше поставен и всички присъстващи бяха съгласни. Вече идва лятото и се стъмва по-късно. Ако трябва да се пусне анкета или незнам какво. Някой интелект да предложи нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги през цялото време стоях и гледах колко народ имаше и се кефих! Дойдох с един друг колега и се запознахме с един много то4ен пич, ма пусто като съм зле с имената и не го запомних как се казва, да ме прощава :punk: Та да му благодаря за топлото посрещане! Мерси колега! В общи линии мерси на всички, въпреки че не се познаваме. Баси кви простотии ръся :punk: Мисля че беше яко :punk:

пича с които се запозна бях аз сори че повече чета от колкото пиша

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амиии... и аз съм малко разочарован, но просто времето непозволи да се постои дори за 5 минутки навън.А това че закъснях си е мой проблем :punk: И все пак незнам кои всички в кафето бяха от клуба, но колите отвън бяха доста, доста :punk:

Ми да вземем да се съберем нашия квартал? ;) Айде всички от Кичука, Остромила, Беломорски, Смирненски и Коматево къде сте? :)
Там бяхме :huh:
Вие хубаво сте били там, ама аз като не познавам никой и откъде да знам кой е бил там :punk: . Ама карай, другия път ще застана в центъра на залата и ще кажа: "Здравейте, аз съм Жоро и съм пристрастен! " и ще стане като при анонимните алкохолици :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немога да влезна в този линк за снимките "http://gallery2.deephorizon.net/v/ICEMAN/HONDA/Apr08/П.П. Да ,другия път дано е по-хубаво времето, сигурно пак ще се метна до Пловдив. На мен ми беше весело. :punk:

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие хубаво сте били там, ама аз като не познавам никой и откъде да знам кой е бил там ;) . Ама карай, другия път ще застана в центъра на залата и ще кажа: "Здравейте, аз съм Жоро и съм пристрастен! " и ще стане като при анонимните алкохолици ;)

ела и го кажи на мене бре - ще ме познаеш като търсиш най-дъртия или шофера на черен акорд купе от аватара миТова се отнася за всички нови !!! А за тезир които не успяха да намерят паркинга това ми е тел-а 0887334908А часа и мястото на месечните срещи си остават засега същите - до 2 месеца ще бъде повторно разширен паркинга и ще има място за още много нови хонди

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще стане като при анонимните алкохолици :lol:

Разликата е, че не са анонимни, иначе са си алкохолици

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...