Jump to content
tols

Акция! В.Търново Нови фенове!

Recommended Posts

още 6 флаера днес ;),дано да се регистрират хората :DАидеее ъпп на тематаааа ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О и аз днеска сложих няколко и на всички написах отзад къде ще е срещата и от колко часа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше в самото начало да напиша мястото и часа на срещата върху флаера,но идеята ми беше да се регнат и тук :huh: Продължавам и аз да ги слагам и също като теб съм написъл на гърба час и място  :rolleyes::P

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: днес получин още едино флаерче може денеми слагате повече :P сиво купе все пак пари струват

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols

:P днес получин още едино флаерче може денеми слагате повече ;) сиво купе все пак пари струват

Я кажи къде беше спрял? :P;):lol: Междо другото в неделя времето го дават да е слънчево ;) момчета дръще се  :P Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

Ей най-накрая ще ни осъдят заради тези флаерчета. Голяма мафия сме :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vesko-cype

в мола биах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols

в мола биах

не сам аз :P;):lol: стига сме го обращали на чат във форума,че ще ни накажат :P в неделя да сте на линя :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

якоооо, бравоо Цецкоо. :cool: Кофти, 4е още не ми е регистрирана колата и аз да дойда. На следващото събиране със сигурност ще се включа. ;) Поздрави на всички и весело ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

якоооо, бравоо Цецкоо. :P Кофти, 4е още не ми е регистрирана колата и аз да дойда. На следващото събиране със сигурност ще се включа. :P Поздрави на всички и весело :P

Охоооооо! Дънди ;):P;)  добре дошъл в клуба :cool: да ти е честита новата Хондичка :P направил си добрия избор ;) п.п: вчера минах умишлено пред вас да ти видя сивика,но не я скивах,ко си я скрил :P;););)  покажи да я скиваме ;) ако имаш нужда от нещо за сервизче или съвет обаждаи се ;)  а в неделия можеш да дойдеш без колата аз ще те возия :P  само кажи ако си свободен да дойда да те взема от вас :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра :P Акцията върви на добре :blink: в неделя сме на линия :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

якоооо, бравоо Цецкоо. :D Кофти, 4е още не ми е регистрирана колата и аз да дойда. На следващото събиране със сигурност ще се включа. :) Поздрави на всички и весело :)

Охоооооо! Дънди :lol::lol::lol:  добре дошъл в клуба :bg:да ти е честита новата Хондичка :P направил си добрия избор :cool: п.п: вчера минах умишлено пред вас да ти видя сивика,но не я скивах,ко си я скрил :P:lol::lol::lol:  покажи да я скиваме :lol: ако имаш нужда от нещо за сервизче или съвет обаждаи се ;)  а в неделия можеш да дойдеш без колата аз ще те возия :P  само кажи ако си свободен да дойда да те взема от вас :thumbs1:
:) Хаха скрил съм я много лошо:). Аз утре 6те я водя на майстор, 4е още не е обслужвана,а и докато я прибирах към ВТ и нещо по4на много да пуши и да не варви :(. Абе общо взето има доста да се пипа по нея. Дано не съм се минал много с нея ама такъх ми бил касмета. Като за 1ва кола, :) за следващата хонда ще съм по прицизен като я купувам:). А между другото ще съм благодарен да кажете някой сервиз, където да разбират от тези коли :).Относно неделя нищо не мога ди ти кажа от сега.Ако мога ще ти се обадя да дойда:) BTW хондата ми е 94г., Civic 3D EX 1.3 SRS, 75hp. Черна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми прати файл, с готови за принт флаери?skype: gearborne-mail: gearborn@dir.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе няма ли хондаджии? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, чакай че се сбъгиха плановете, Цецо ми донесе флаери, че тука има 2-3 "скрити" Хонди дето ги знам, да им ги плясна, ама тази сутрин колегата се обади, че е болен и трябваше да остана и за дневна, дано да не ме прецакат нещо за утре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, чакай че се сбъгиха плановете, Цецо ми донесе флаери, че тука има 2-3 "скрити" Хонди дето ги знам, да им ги плясна, ама тази сутрин колегата се обади, че е болен и трябваше да остана и за дневна, дано да не ме прецакат нещо за утре ;)

Не се претесняваи,мен! :D тъкмо довечера няма да си на работа и за утре ще си на линия ;) Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dundeeee

EI aide utre priqtno iskarvane i kato se vurnete da pi6ete kak e bilo:). Moje i nqkoq snim4ica da ka4ite :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такав ни бил късмета  :lol:  дъждовно  :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ви пък от малко дъжд ли се плашите. Споко, до 12:00 със сигурност няма да вали :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха ха! :lol: Абе ще сме там,нали има флаери на които има час и миясто на среща,ако отидат хора които не са влизали във форума,ще останат излагани :lol: За това трябва да сме там,пак квото ще да става :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да. Те хората са измислили чадъри за тази работа :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората са измислили Хондата за тази работа,бих казъл аз  :lol::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземам чадъра и тръгвам, ще сме трима :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря отново на тези които,въпреки лошото време се отзоваха на срещата и се надявам за напред да се съберем повече Хонда фенове ;););)

ето и една снимчица за тези които бяха там ;)

Публикувано изображение

 

с това може да се каже,че тази тема се затваря ;)

но нали си имаме нова така че......................... ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...