Jump to content

Recommended Posts

Здравейте.Колата ми е сивик 96г.1600 16в.Проблема е следния, на газ си пълни оборотомера, а на бензин стига само до 3500.Ходих при няколко майстора и всички ми казаха различни причини.Ако някой е имал подобен проблем да помага :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

задейства ти прекъсвача.При мен ако след като карам на газ върна копчето на бензин светва лампата за "чек енджин" е прекъсвача е точно на 3500 - оправя се след рестарт, демек гасене и ново палене.Предполагам по някаква причина ЕКУ-то ти се шашка.Пробвай да запалиш и да караш само на бензин дали ще го прави пак, вероятно газовата е не съвсем кадърно сложена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както отбеляза колегата,ако в движение прехвърлиш от газ на бензин,е нормално да ти свети чека и да не може да влиза в обороти,защото компа ти отчита грешка :D Просто при прехвърляне изключвай за момент контакта и включвай пак,така ти се рестартира компа и няма да имаш проблем ;) Общо взето повторих май горният пост на Чавдар :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уредбата е слагана в Италия,така дойде колата.превключва сама.пробвал сам и на място и в движение.Утре ще пробвам и така както казвате,дано да помогне. купих я преди 2 седмици и от няколко дни така прави :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по някаква причина еку-то ти минава в "авариен" режим - трябва да го види майстор.Опитай да видиш каква грешка дава - под жабката трябва да е, има теми във форума къде е и как се проверява какви грешки докладва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...