Jump to content
Guest vulgar display of power

Продавам Civic 1.6 Vtec

Recommended Posts

Guest vulgar display of power

Колата има забележки,с проблем в рейката,потропва ходовата част...мисля че има за смяна накрайник и тампон на носач,трябва да се смени и спиралата на airbag-a...скъсах я без да искам,шибедаха трябва да се види...моторчето работи но някъде засича и не се затваря хубаво,колата е със сменени ремъци,ролка,водна помпа,термостат,масло и филтри,много е бързичка иначе :P свети чек лампата,дава грешка подгрев на ламбда сондата и студена мени оборотите...трябва да и се направи диагностика,климатика работи както и АBS-a,ako някой вкара някой лев за тая машина ще има страшна бегачка :D,колата е и с нов съединител комплект!!! 95,хеч бек,D16Z6 двигател,1.6 VTEC 125 hp,ел.стъкла,ел. огледала,клима,ABS,airbag,шибедах! Цената е по договаряне! тел. 0897 232 980 снимка снимка снимка снимка снимка снимка снимка снимка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vulgar display of power

Айде на бегачката...UP...ей са слизам да я припаля и отивам да взимам мацките :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и една промоцийка,аз понеже искам плелюдче а сега ми изпадна една офертичка,ако някой вземе до 2 дена бегачката я получава на цена 3000 лв.,опраате си рейката и тропкането по предницата и почвате да се возите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vulgar display of power

UP :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За допълнителна информация искам да отбележа че колата не харчи грам масло,не го пипа,цена на рейка втора употреба е 250 лв. !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest EAGLE EYE

какво и тропа по предницата, имаш ли си представа ? Забележки по външния вид има ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе незнам и аз какво точно тропа,мисля че има накрайник и тампон на носач за смяна,иначе има козметики по външния вид,но купето не е гнило,здраво е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D
Свети и лампата за airbag-а, и чек енджина?! Това ме навява, че е имала удар и нещо не е наред с двигателя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано, не върви като за 125 коня. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми не че не върви а не я настъпвам достатъчно,просто не я изцеждам а превключвам,еърбега свети защото му скъса спиралата един "добър" майстор а чек-а свети от подгрев на ламбда сонда!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами моя седан с д16з6 на 3-та регулатора ми исключваше на 155км.не е лоша колицата ама трябва внимателно да се огледа на място и да се види дали е добра офертата!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

УП (писна ми да я качвам таа тема ама трябва да ожениме машината,аз вече съм на прелюд и имам да връщам мнооооого парички) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Да се пробвам ;) Бартер за Лаптоп почти нов с гаранция (нов струва 1500лв) + GSM Nokia N80 фул пак перфектен + някой лев ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батенце не ти е зле офертата но лап топ имам както и готино телефонче N серия,пари ми трябват защото за прелюда теглих заем и то не малък и искам поне част от него да погася ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vulgar display of power

Айде бе,никой ли не ми иска бебчето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая машинка изглежда добре и е привлекателна оферта. Къде може да я видя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vulgar display of power

Айде на бегачката,още се продава... UP ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...