Jump to content
prozium

среща на омв(plovdiv)

Recommended Posts

Аз съм и на двете места :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен на гребната ми харесва повече, а пък мразя да се завирам по разни бензиностанции (щото е модерно :stupid: ) по кръстовищатаи тъй като в събота съм на работа, за Еко-то ме разбрахте - така, че мен ме няма и на двете места :lol: -поне този път

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги значи в събота 29 03 07 от 18 00 пред главният вход на стадион Пловдив,правилно ли съм разбрал.ако е така,там съм.ще се радвам да се запознаем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Еко-то...кафето е добро..Още един за там живот и здраве

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има лепенки за новото попълнение ще дойда :lol: :lol: :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано този неисвестния дето дава лепенки да дойде на срещата случайно и да ни зарадва :ph34r: че и аз имам мерак за лепенка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що за лепенки са това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако успея ще мина да ви видя набързичко в събота, ама лепенките ми свършиха :cool: Трябва да измислим нещо да напечатаме 100-тина броя, но не ми остана дори мостра свободна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Очаквайте една 4г хеч електриково зелена и ако има лепенки ако може 2 броя :cool:п.с.пък другата седмица и един седан 5г бордо ;)

Редактирано от Miro_87

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос чак ще се саберем малко повече :Р пък и го дават да е хубаво времето макар ,че нашите метериолози са еднииии :cool: А специално към елеманта каде обичаш да се заравяш ако не е таина че там да ходим и нии :Р

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос чак ще се саберем малко повече :Р пък и го дават да е хубаво времето макар ,че нашите метериолози са еднииии :cool: А специално към елеманта каде обичаш да се заравяш ако не е таина че там да ходим и нии :Р

Абе прав е елемента, това по бензиностанциите е някфа мода, racer-wanna-bes да се съберат там и минават хора постоянно, те правят калабалък...Аз събота ще се постарая да дойда, макар че няма да ми е оправена колата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами и аз ходя понякога на бензиностанциите понеже си имат паркинги, иначе с това паркиране из града вече е ад! Например в Итали-то на Брезовско шосе е доста приятна обстановката.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майна ония ден бях там и... да ти кажа от 1-2 месеца и там почна да става една. Научиха го вече хората и даже клуба на Алфа ромео се събират там. И още някоя марка ми казаха, но ся съм си забравил. Ама наистина ни трябва някакво спокойно местенце с кафенце :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tiankata

Хеи хора изгубихте ме с тези карти из Пловдив :D исками се в неделя да доида ама незнам доколко 4аса ще сам на работа пък и да съм свободен доста трудно и поне с един резервоар бензин ще намеря мястото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хеи хора изгубихте ме с тези карти из Пловдив ;) исками се в неделя да доида ама незнам доколко 4аса ще сам на работа пък и да съм свободен доста трудно и поне с един резервоар бензин ще намеря мястото.

Приятел кажи от къде си и ще те ориентирам как да се оправиш.П.С. последно очакваите един седан 5г бордо и 4г зелен :D:D говоря за екото в неделя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел кажи от къде си и ще те ориентирам как да се оправиш.

от Асеновград е момчето. Някой който е от Тракия или там наоколо, да се разберат за час и да го чака на входа на града и да го придружи до мястото... и така. Лесно е :D Приятно изкарване на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да направо донеси че доста напъват за лепенки, таман няма да се чудиме къде да ги печатаме а и те са си право и патент на Омбре.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamo

СУпер , супер... Макар и да не получа лепенка неска викам 18:00 да дойда, че да видите новото попълнение за Пловдивската агитка на Хонда ;) Че даже още с транзитни номера ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Fozio

Айде неска в 18:00 на входа на стадион Пловдив по горе в темата има снимка на мястото за тези който не са разбрали ще се видим там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги сега нали има мач там мисля че ще е лудница . Вие какво мислите ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги сега нали има мач там мисля че ще е лудница . Вие какво мислите ? ;)

ами аз незнам сега някой по известен да играе там мачове ;)) та публика няма да има според мен , но така или иначе там ше е лудница времето е супер и ще е пълно с хора които се разкарват по гребната база :D) и околните кафенца

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за съжаление аз няма да мога да дойда , въпреки че много ми се искаше , че бая колеги ще има с d15z6 ;)) ама нищо , весело на всички ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз след малко тръгвам и се надявам да се съберем повече хора ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде като свърши срещата в пловдив да пишете как сте си прекарали, дали сте се сбрали и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest katerichoka

Е...жалко.... току що прочетох за срещата на гребната база, а от 2 часа се чуда кво да правя в нас :)....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

бяхме 5-6 хонди, може би и други да дойдоха после но аз имах спешен случай и си тръгнах веднага

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майна още 2-3 коли дойдоха, ама слаба работа беше и малко след като тръгна взе да става студ и да се стъмнява и аз се изнесох... Другите може после да са отишли на кафе ама аз ми измръзна сичко. А пък се надявам на месечната да сме повечко пък и ти да поостанеш за повече време :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе щом трябваше да давам ключ 12 за да си правят центровки по слух на място... направете си сметкаМалко закъснях, ама нищо де

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е който е изтървал срещата,утре има втори шанс от 17часа на Екото до затвора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

една хондаджийка се присъединява :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

една хондаджийка се присъединява ;) ;)

Спер ;) айде на месечната заповядай да може покрай теб и аз да намажа лепенка :) :) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде и кога е месечната ни среща ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде стягайте се :) след малко да сте на линияЕКО-то до затвора, ако някой е пропуснал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там съм,ама без кола ;):) ...... нищо един колега ще ме забере с неговата :) ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аааа срещата утрепа коня ! Супер си беше :) , много Хонди, много чудо....толкова на едно място не съм виждалa :)KU4E_DUX супер ти е колата....продължавай да бачкаш по нея ;) ;)и един въпрос имам ... на кой беше черния Прелюд с затъмнени стопове......имаш супер кола на който и да е ;)

Редактирано от Sexapilka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аба аз този с прелуда го знам даже се дръпнахме сега ама ника е неясен :) такаче да си признаи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...