Jump to content
edikoisi

хелп във връзка с уреди които се продават в тунинг.бг

Recommended Posts

можеш даже според мен е полезно да наглеждаш температурата и налягането на маслото !!! повечето уреди са комплкет с датчиците но все пак потитай пред покупката !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а тези датчици трудно ли се монтират ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а тези датчици трудно ли се монтират ?

ми за трудното то си зависи от човека и оборудването но мисля че е по добре в сервиз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер ;) налягането на маслото много ме радва. като в москвича :huh: колега ако успееш да го монтираш, сподели какво е станало че ми е много интересно, и ако става ще си бодна и аз едно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер ;) налягането на маслото много ме радва. като в москвича :huh: колега ако успееш да го монтираш, сподели какво е станало че ми е много интересно, и ако става ще си бодна и аз едно.

колега задължително след като ги монтирам всичките ще сложа пикс ище кажа резултати.Намирам че ми биха били полезни.Благодаря ви за помощта, ако някой даде още някво мнение ще се радвам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам raidHP и съм доволен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за вас. Аз лично си мисля че за една сток кола това са абсолютно излишни неща. За какво ми е налягането на маслото да виждам? А път месечно дигам пръчката, виждам че не е мръднало и затварам. При здрав мотор (сток) това според мен е само кипрене стил Fast & Furious... Са ако някой си го кефи няма проблеми да си ги натура... Виж за тунинговани двигатели съм съгласен че са полезни...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да определено ако си тунинговаш мотора, ще имаш нужда от тези джаджи, но иначе ще са ти само за красота.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина мислиш да ги слагаш - обикновено са адаптирани за връзване към сток-датчици, вървят с упътване. Не знам обаче дали ще ти вършат някаква работа - особено при тази цветова гама :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest YordanIvanov

бе да ви кажа, нямам намерение да тунинговам мотора ми, просто ме интересуваше дали би ми била полезна по някакав начин тази информацийка.ХИляди благодарности за съдействието момчета.Понеже ся се качих на японско и чат пат виждам зор за това се радвам че помагате.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...