Jump to content
ceco_accord

Honda Accord 2.0 99' вс. Bmw E46 2.0 99'

Recommended Posts

Здрасти и добре дошъл. Еми това все пак са модели с технологично ниво от преди дузина години а относно конкретните две - дай снимков материал , някое видео с дръпка и т. н. Такава тема повдигаш че "не става само с думи - требе и картина" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, ако искаш пак се качи в БМВ-то на приятеля си за да придобиеш по-голяма представа :) Разбира се, че БМВ-то е по-добро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... също забравих да спомена ... Този въпрос не го задавай някъде другаде освен във форума на Хонда, защото ще станеш обект на МНОГО подигравки :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Возил съм се в такова бмв и не нищо ама нищо особенно. Според мен акорда е по-красив отвън и отвътре. За вървежа съм 99% че акордеона е по-бърз. В по-спряла кола със 150коня от бмв 320и не съм се возил. По отношение на разход също няма какво да ги коментираме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)


Дам комфорта на Баварката е уникално взискателен :D и
Акордеончето поне за мен си остава Сивик с по голям багажник :D:blink:


ПС Единственото дразнение ама единственото дразнение което получавам при Баварците е уникално тъпия шрифт
с който изписват цифрите и буквите в колите си а и не съм фен на червената светлина под уредите :D

ПС 2 Разбира се по разход и вървеж Японеца е мнооо ама мнооо по добър :)

Редактирано от slus4o©

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За АкордаВремя разгона (0-100 км/ч) 9.9 (10.9) c Максимальная скорость 210 (200) км/ч за БМВВремя разгона (0-100 км/ч) 9.9 (10.9) cМаксимальная скорость 219 (216) км/чТова ли му е спрялото на БМВ ? хихихих

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Де да знам, всеки със мнението си. Аз като един фен на Хонда много ясно, че ще гласувам с две ръце за Акорда. Карал съм година и половина 318-ка компакт и според мен сегашния ми сивик ме кефи повече и от вънка и от вътре, а за разхода въобще не давам да се говори(супер ламя беше баварката).Сега тая тема, ако беше във форума на БМВ много ясно, че ще се плюе по Акорда, ама.........пак ще кажа всеки с мнението си. Има хора дето много, ама много ги кефи голф 2. Разбирате ме. Акорда и БМВ-то от въпроса са от един клас и всеки има право на мнение, ама все си мисля, че в този форум трябва да преобладават гласовете за Акорда. :blink:На мойта бивша баварка задното предаване ми беше проблемно зимата. Един баир до блока на приятелката - само със стабилна засилка. Пак казвам това си е мое мнение и не искам никой да предубеждавам, ама Хонда си е Хонда, все пак за това сме в тоя форум

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Restless

добре би било ако мненията се аргументират...това рулз, онуй съкс - аре нема нужда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поправете ме ако бъркам, ама Акорда не трябва ли да се сравнява по-скоро с 5-та серия на BMW? (да си призная, доста съм невеж по отношение немските автомобили :blink: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поправете ме ако бъркам, ама Акорда не трябва ли да се сравнява по-скоро с 5-та серия на BMW? (да си призная, доста съм невеж по отношение немските автомобили :lol: )

По принцип си прав, но Акорд-а не може да се сравнява с 3-та серия пък да не говорим с 5-та :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз много-много не ги разбирам тия обозначения при БМВ - по-късно ще погледна в Гугъл как изглеждаше т'ва Е46... както и да е, сега по темата: от доста време наблюдавам, че за някои хора когато една кола върви повече от друга - значи е по-хубава. Детски приказки. Никой не споменава за междусервизни интервали, честота на повредите, фабрични дефекти и т.н. Аре да ги сравним по тия критерии и като излезе, че Акорда ще ме вози два пъти по-дълго, тогава да си говорим коя кола колко "струва" - боли ме к*ро, че БМВ-то вървяло повече.

По принцип си прав, но Акорд-а не може да се сравнява с 3-та серия пък да не говорим с 5-та :stupid:

на теб пък с твоите абсолютно неадекватни изказвания има ли смисъл изобщо да ти се отговаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я някой от модераторите да я разкара тази тъпа тема.......ако предпочитахме БМВ, щяхме да сме в техния форум, а не в този на хонда!!! Имам чувство че на някои хора им е хоби да откриват нови теми, дори и такива като ....."днес видях една хонда" или "утре времето ще е студено за март"...........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf
Отговорено (Редактирано)

Абе вие луди ли сте? Колко от вас са се качвали в 2-те коли? Аз съм убеден че 90% от изказалите мнение не са се качвали поне в едната от 2-те. Иначе по снимки и данни от нета си ги мерете колкото искате. Ако направят една дръпка Акорда ще размаже бмв-то брутално.Дори за возията не съм съгласен че точно тва бмв вози добре.

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...