Jump to content
Явор

Горна помпа за съединител

Recommended Posts

Колко горе-долу струва това удоволствие, че ми се налага да я сменям. Предлагат ми на нипартс оригинална ужким за 105лв. Заслужава ли си?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за да няма въпроси от рода на "Ако кажеш и за каква кола..." - на снимката се вижда, 1,3 мотор '94г (това вече не се вижда) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HONDA дилърите предлагат ремонтен комплект за горна помпа за 84 лв.Бултрако я имат налична.Аз само така решавам проблема и забравям за случая.Там ментета некви не се пробвайте да слагате.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Посъветваха ме да си взема нова помпа и да не се занимавам със ремонтни комплекти, защото в сервиза дето работя,на едно сузуки собствениците се циганят за нова помпа и вече 2 пъти я носят на ремонт и 2-та пъти нищо не става. Сега за 3ти път я занесоха ;) Та шефа на сервиза ме посъветва да си взема нова и да забравям за случая ;) Е утре ще хода да я взимам тогава. Мерси за отговорите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ремонтния комплект за Сузукито от къде си го купуват???От официален представител или от "някъде"???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ремонтния комплект за Сузукито от къде си го купуват???От официален представител или от "някъде"???

от "някаде" много ясно ама те са същите само опаковката е друга ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Явор

Нямам представа от каде го купуват или я носят някъде. Идват и си я взимат после я донасят "оправена" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, не ми се пускаше нова тема, а тази е точно по моя проблем.Има ли някой който да си е купил нова горна помпа, само че не от Бултрако, ами от другите магазини и какви са в крайна сметка изводите?По добре ли е от оригиналния ремонтен комплект?Създавала ли е проблеми новата помпа?Тъй като разбрах, че с неоригиналните ремонтни комплекти, бързо притичат пак помпите.В Пловдив, човека който ми обслужва колата, а той се занимава най-често с Хонда, ми предложи горна помпа за 90 лв, или ремонтен комплект за 40 лв, спор но не знам от къде. Всичко зависи в какво състояние ще е буталцето на моята помпа. Как ви се струва?

Редактирано от nch

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, не ми се пускаше нова тема, а тази е точно по моя проблем.Има ли някой който да си е купил нова горна помпа, само че не от Бултрако, ами от другите магазини и какви са в крайна сметка изводите?По добре ли е от оригиналния ремонтен комплект?Създавала ли е проблеми новата помпа?Тъй като разбрах, че с неоригиналните ремонтни комплекти, бързо притичат пак помпите.В Пловдив, човека който ми обслужва колата, а той се занимава най-често с Хонда, ми предложи горна помпа за 90 лв, или ремонтен комплект за 40 лв, спор но не знам от къде. Всичко зависи в какво състояние ще е буталцето на моята помпа. Как ви се струва?

Мога да кажа за долна помпа.Ремонтния комплект беше под 20лв и вече година нямам ядове.Купих си и горен за всеки случай пак тия пари беше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията.Ремонтния комплект включвал ли ти е и бутало или само уплътненията?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е 5 ген но долу горе така вървят цените. Аз сменях горната и беше за 90 лв оригинална. Ремонтен комплект за 30 ми предложиха (той вклюва само уплътнения), но реших да взема нова в катайна сметка. Отвори я и виж вътре как е. Може да се разминеш само с ремонтния комплект. И наистина гледай да е оригинален :DП.П: помпата не я взех от Бултрако,ами от скромен магазин за япоснки авто части, оказаха се много коректни и ми продадоха наистина оригинална част. Вече 2 месеца карам и си свиркам :D

Редактирано от Tr1nky

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята горна помпа е ремонтирана с комплект от Бултрако (2008 беше 84лв, както е писал Омбре) и вече 1г нямам проблеми с нея. Комплектът включва буталцето и гумените уплътнения, ако цилиндъра не е издран и съсипан - оригиналния комплект е добро решение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналния комплект от Бултрако вече е към 125-130 лв... с труда, става 150-160 лв.До сега винаги в Пловдив ми е било по-евтино да си обслужвам колата, този път пак ще е така.Е зависи от частите де, дано да случа на свястни. В събота ще коментирам какво се е случило, а до тогава ще си изстисквам стелката :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията.Ремонтния комплект включвал ли ти е и бутало или само уплътненията?

С бутало беше.Взех го от ул. Симеон, но вече се не сещам как се казваше магазина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...