Jump to content
Guest I.Ivo

чип тунинг за Civic

Recommended Posts

Guest I.Ivo

като бях в америка си купих от e-bay доста неща за хондата ама неможах да сложа само чипа които купихдори не сам сигорен че е 4ипедна малка черна кутийка с две кабелчета :blink: много ме самнява какво е това ама...ако някои може да помогне с инфо ще сам му благодаренще сложа и снимка тия дни да го видите това нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като бях в америка си купих от e-bay доста неща за хондата ама неможах да сложа само чипа които купихдори не сам сигорен че е 4ипедна малка черна кутийка с две кабелчета :blink: много ме самнява какво е това ама...ако някои може да помогне с инфо ще сам му благодаренще сложа и снимка тия дни да го видите това нещо

ако е за същотото което си мисля е за обогатяване на сместа;) не е 4ип

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен си взел Power box това както каза и колегата не е чип но върши работа.Туй нящо променя съпротивлението на дюзите и така увеличава момента на впръскване.Ако искаш само чип имам :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobchu

Според мен си взел Power box това както каза и колегата не е чип но върши работа.Туй нящо променя съпротивлението на дюзите и така увеличава момента на впръскване.Ако искаш само чип имам :blink:

като каза че имаш чип каква му е цената и какво се постига с него? за д16 з9 питам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чипа дето го имаш става ли за мойта 1.4 англичанкаи колко му искаш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

и аз имам чипове изроних ги тука от една дънна платка , но мисля че стават и за сивик ... мисля поне 10 коня ще вдигнат ... по 20 лв парчето ги давамда и още: безумното обогатяване на сместа има сериозен ефект - върху разхода

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Demon -а го спомена в една друга тема, ама аз ще го повторя"Въпрос на време беше да о-а-к-а-м-е и този раздел на форума" :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета видяхте ли това дето сам си го взел?някой знае ли къде да го връзвам и кам какво :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета видяхте ли това дето сам си го взел?някой знае ли къде да го връзвам и кам какво :thumbs1:

да взел си си черна кутиика с лепенка и две жички :o отвори я и открии чудото на резисторите ( всъщност може и да не е съпротивление а бушон :thumbs1: )можеш да я монтираш навсякъде по колата - ефекта ще е по-добър от този ако я монтираш на мястото за което е предназначена

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахамного си забавен мерси много за безценната информация, много ще ми е полезна и вси4ко това задето съм писал много полуолигофренД след като го прочетеш вече може да го изтриеш нали така правите :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6те ми сложиш ли и WARN ama ako moje 200%:thumbs1:))))mnogo na seriozno ste se wzeli

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да се замесвам в простотии.. не съм бил член на този форум преди....но наистина прекалено много се базиката....а УЖ помагали и на тези които имат по малки познания....ама очевидно само могат да се подиграват на незнаещите...ЖАЛКО!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

I.Ivo: след като прочетеш правилата ( което е първото нещо което трябва да направиш след като се регистрираш в произволен форум ) ще разбереш защо мнението ми е така оформено ... за 5 поста си оспял да нарушиш 3 от тях на първо четене - пишеш на латиница ( добре изнервил си се и не си прехвърлил обратно на кирилица - простено ) , заяждаш се с модератор ( даречем, че той се е заял с теб първо - простено ), обаче да ми пускаш тема без да си направиш труда дори да пробваш с търсачката е кофти :thumbs1:Ще ти го кажа директно ако така предпочиташ - набутал си се с малко пари, преживей го и почни да четеш Дани: ако под модератори имаш предвид мен и Мишо - той се е заял заради колегата с BMW-то който на 2-ри пост взе да продава чип дето става за всички хонди :thumbs1: ... мнението му е изтрито и за това се обаждаш неподготвен ... ако имаш предвид само мен - да аз наистина съм се взел на сериозно тия дни защото сте се качили на главите на останалите 3-ма +1 докато ме няма и ако форума е затъпял не виждам как точно се опитваш да го направиш по-ентелегентен със спорадичните си включвания за заяждане - лично мнение :o П.П. ако искаш да помогнеш а не само да доливаш масло в огъня почни да пишеш лични на новите потребители с отговор на многобройните им въпроси както правим останалите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а мислиш ли ,че не го правя ?спорадичните ми включвания са защото просто повече чета от колкото да се включвам ,поради факта ,че гледам има хора тук дето разбират от всичко ,и дават компетентни мнения по всички въпроси . е при това положение аз за какво да се включвам ?случайно да ти прави впечатление ,че много малко хора от най-старите потребители пишат?защо ли е така?нямам нищо лично към теб ,макар ,че теб визирам а не Мишо . поздрави :thumbs1: не отричам ,че тук никой и никога не ползва търсачка за сажаление :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за причината повечето стари фенове да не пишат мога да ти говоря в линкове ... утре пак ще се пяви тема за вентилатор от компютър и интейк или така наречения турбонатор ( вече мога да ги предсказвам ) и човека който я напише няма да си е направил труда да погледне в търсачката !!! но ми е интересно ти защо мислиш че не пишат ... я им прати по едно лично и после ми отговори

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е мястото в тая тема, ама щом сме започнали.... осрана е вече...Защо е затъпял форума ще отговоря с много пресен пример:Пуска се нова тема исе пита за грешка 41 и 48 на VTEC-E.Нещото което на мен ми се разходи из цялата фамилия докато установа кое, как и защо.Точно след 3 дни се пуска нова тема, пак от нов потребител за абсолютно същото. :) Колегите са му дали линк към предишната тема . Мисля си аре няма да я трия и започвам пак да обяснявам и да пиша.Не ми се рови да ти дам линк, ама човека след моите обяснения и на други колеги сподели, че 48 грешка е ДЕБИТОМЕР :dry: Е как да пишат старите и да се опитват да помагат?Друг пък му предлага ламбда сонда от Нисан..... е как да им отговориш на такива хора които не са си направили труда първо да потърсят и после да пишат.Евала му на Демона, че още има нерви да обяснява за филтри и колектори. 1net имаше преди поне по 5 мнения в технически. Е вече и на него му писна. Johnyboy също пишеше, ама и на него му писна....Victor e най-добре, не се нервира като нас да обяснява като на ученичка. Плодзеленчука работи 24 часа Нон-Стоп.Взимай бананите и аре бегаййййййййййИма хора регистрирани във форума след мен. Имат много повече мнения, дори гонят по-стари потребители на брой мнения и въпреки това нямат warn. А защо ли? Защото пишат смислени и полезни неща, затова.Омръзна ми всеки ден да виждам теми от рода А какви гуми, а какво масло, а филтъра колко к.с ще ми вдигне....Заприличахме на първолаци. Теми дъвкани, дъвкани теми, има техническа тема с линкове към важните. И това ги мързи да погледнат, после модераторите били гадни IT комплексари, гадове, тъпанари, бунаци. Имам подготвена книжка за отпечатване с определния за нас ;) Хонда спорт стана Хонда спорт и тунинг, за да отсеем техническите от .... Нъц, нито техническите станаха по-прегледни, а пък спорт и тунинг беше засран също....Аре предложете оправия? Ти му пишеш съвсем с приятелски тон на л.с., той те псува. Втори път, пак так. Слагаш WARN - тогава вече да не споменавам епитетите които прочитаме на л.с. И така докато бъде избананен. Е защо трябва да се стига до там? Не може ли да кажат едно, ОК ще погледна....Има и много готини момчета на които им пиша л.с.. Разбират се от една дума и аз им обещавам по една бира на националната. Май вече ми се събра да вземам цяла каса...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6те ми сложиш ли и WARN ama ako moje 200%:dry:))))mnogo na seriozno ste se wzeli

Мой, по този начин само негативи печелиш :) И то не от нас, дали ще имаш WARN, дали ще си почиваш няколко дни с писането все тая ;) Но не забравяй, че това го четат много от тези с които утре, или някой ден ще трябва да се запознаеш, да отидеш я на седмична, я на месечна среща.... Помисли си!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest I.Ivo

с нищо никой не бях обидил или засегнал до момента в който ти и "безсъзнателния" не почнахте да ме осмивате заради вапросите които задавам, неможе да очаквате "новаците-тук" да ви оважават а вие да се подигравате с това че някой не знае нещо, и това не ви го казах само аз, убеден съм че доста хора са на това мнение( Greenwater -мерси за подкрепата)първоначалната идея на форумите беше хората в тях да споделят опит, да си помагат взаимно, и да коментират дадена тема, и всичко това ставаше без да се правят забележки колко поста сам бил направил за 48 часа, това беше върха-да съм бил пишел по-малко, Е ЗАЩО, а за негативите- май ги създавам само вав вас двамата не мислиш ли :dry:нямам никакви притеснения за това, напротив ще се радвам да се запозная с тези хора, защото не съм ги засегнал,обидил или усмял по никакъв начин, нямам желание да се запозная само с теб и "безсъзнателния" ти видя че по темата има сериозни и смислени каментари а не като вашите "подигравателни"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дани: ако под модератори имаш предвид мен и Мишо - той се е заял заради колегата с BMW-то който на 2-ри пост взе да продава чип дето става за всички хонди ;) ... мнението му е изтрито и за това се обаждаш неподготвен ... ако имаш предвид само мен - да аз наистина съм се взел на сериозно тия дни защото сте се качили на главите на останалите 3-ма +1 докато ме няма и ако форума е затъпял не виждам как точно се опитваш да го направиш по-ентелегентен със спорадичните си включвания за заяждане - лично мнение ;) П.П. ако искаш да помогнеш а не само да доливаш масло в огъня почни да пишеш лични на новите потребители с отговор на многобройните им въпроси както правим останалите

Виж сега модераторче на кой пост какво правя не ти е работа -това е форум за взаимопомощ и ако някой знае нещо да го сподели с друг:rolleyes:Не съм продавал чип на никой казах че ако му трябва имам......!И чипа не става за всички хонди а за всеки модел си има !И нещо против БМВ-то ми ли имаш ?Просто не виждам смисъл да лъжа че карам Хонда просто такава ми е колата и съм го споделил следвайки инструкцията за регистрация-капиш :angry: Ако пък си няква много "спешъл пърсън" оди се прави на велик пред приятелката ти-заради такива взели се много на сериозно модове повечето автомобилни форуми страдат.Няма кво повече да кажа ако имаш някви още обструкции може и лично да ми ги кажеш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега модераторче на кой пост какво правя не ти е работа -това е форум за взаимопомощ и ако някой знае нещо да го сподели с другНе съм продавал чип на никой казах че ако му трябва имам......!

Сега остава до му го ПОДАРИШ пред свидетели :angry: Ако не, .... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....да кажа и аз мнението си в осраната вече тема мисля,че модераторите проявяват чуство за хумор точно на място!!!Аз преди да попитам нещо винаги използвам търсачката и по предните постове понякога писани преди 3 години има доста информация.Търсачката се използва лесно така,че хора използвайте я и няма да задавате въпроси от сорта какво масло да сложа,какви свещи,моя двигател какъв е и т.н ....най важното уважавайте се защото не се знае кой на кого ще се наложи да помоне с нещо :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone
Отговорено (Редактирано)

Аз даже писах лично съобщение с извинение че пиша от клуб, ама сега разбирам че такива извинения не се приемат.

1: Ами не си писал на всички юзъри Л.С. с извинение.2: Форума има вградена кирилица кеф ти БДС, кеф ти Фонетична.3: Във всички клубове има кирилизация.4: Правилата са правила за всичики и извинения не се приемат.5: Писането на латиница е неуважение към потребителите на форума!6: Радвай се че модераторите не гонят по устав и си само с 10% уорн.7: Колкото до Фурната, опитай това в БМВ форума да видим Войков колко време ще те изтърпи преди да ти тресне бан? ДО колкото го познавам не повече от 3 минути.За това първо четете правилата и после бучете и псувайте! Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

някои даде ли отговор на мом4ето или само дрис дрис в темата ( неуспях из4ета вси4ки менния..) някак усещам ирония която не ми понася.. мисля 4е модераторите може да из4истят..излишните мнения знам 4е преди време имаше подобна тема;П +15 коня но все пак пи4а си го е купил не пре4и да го пробва..според мен. :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest misho

Различни мнения винаги ще има. Зависи кой от коя страна седи и как вижда ситуацията.Явно проблема с писането на простотии и повтарящи се и за н-път теми ще се реши скоро.Въпрос на малко време е :ph34r: Един го сърби, друг го боли, трети се почесва...нормално е.Кучето си лае, керванът си върви.....Знаете ли защо са закачливи отговорите, най-вече тези на Lookcho?Подсети ме колегата Al Capone, за което много му благодаря........ а именно:

Докторе това е снимка на жена ми кажи дали е бременна!

П.С. Ще помоля всички , ако има лични нападки да са на л.с.В това число визирам недоволните по темата, както и колегите от мод екипа!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...