Jump to content
rafalatezz

Дигитален часовник Civik 98 1,4i

Recommended Posts

Здравейте!Да ви питам само при мен ли дигиталния часовник не свети при включване на светлините или си е по принцип "невидим" вечер?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не би трябвало да е така колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз така си мисля и май ще трябва да се сменят крушки.Ако някой знае как и какви ще съм благодарен да ме улесни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изобщо ли не свети или свети съвсем леко. При мен на фарове през деня не се вижда почти...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stancho

и при мен е такапо принцип си свети силно, както и копчето на парното, което е натиснато в момента (накъде да духа)след включване на фаровете започват да светят по-слабо и часовникът и лампите на парното ;)но нищо не изгасва !тва е за японките но англичанките едва ли се различават

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest rafalatezz

при мен не свети изобщо часовника

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest B`at  Ves

здравей, изгоряла ти е крушката, и при мен беше така. Обаче смяната си е цяло изпитание. Аз лично я смених при поставяне на СД-то си. Самата крушка е една мъничка (както при други подобни дисплеи), но мястото е много идиотско, а свалянето става със завъртане на целия цокъл. Не видях точно как става, тъй като монтажа ми го прави един приятел със сервиз, ама бая се поизпоти. Иначе крушката разбрах, че е стотинки, а на мен ми беше подарък ;-) Май не можах да ти бъда много полезен, но имам спомен, че във форума има писано по този проблем, така че потърси.Иначе с часовник е много по-готино ;-))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгоряла ти е крушката.Трябва да свети в оранжево когато колата работи.Като включиш фаровете осветеността намалява.За да смениш крушката махаш касетофона (може да се наложи да махнеши шейната) бъркаш и вадиш крушката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мене тоя часовник свети само като се даде на контакт , иначе като включа светлините не става ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен не светеше, мислих да разглабям таблото обяче прословутите дупки оправиха нещата и светна след като се подрусах малко. Крушката светва като дадеш на контакт и е вазможно леко да намалее светлината като включиш фаровете. Иначе свалянето еммного шибано защото за да измъкнеш часовника трябва да го развиеш от вътрешната страна, а това става като се свали цялата конзола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаме 2 хонди црх но и на 2те часовника им като пуснеш фаровете едвам се вижда но не угасва , можеби иска по силна крушка или така са го направили :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз да питам , по съштия ли начин и аз мога да я сменя тази крушка на моята Honda Accord.Мерси предварително за разбирането.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи моя часовник си светеше перфектно и демен и нощем, но ми се наложи да сваля барчето и след това не светна повече както и копчето за аварийните. Та колега, трябва да свети и то перфектно, но нещо му има. За крушки, поне при мен е много сложни, трябва да разглобя целия бар за да извадя като хората часовника и от там да се чудя де е проблема, та по-добре не се захващай, голяма играчка е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КолегиМоже и да не съм Ви разбрал всички правилно, но има такава функция- когато включиш фарове- или габарити, се намалява осветлението на часовника (почти изчезва), и на бутоните на климатика, а и на по- модерните какасетофони- също. Предполага се, че тези ярки светлини по таблото могат да разсеят и заслепят шофьора нощем, и е направено за защита от инциденти.Това не е незиправност- щом свети часовника на контакт- всичко е наред :o Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...