Jump to content
Guest automotive

Honda Ngv

Recommended Posts

Guest HondaFanatic

Какво има да му се каже освен както винаги ? : ;) ;) ;):bash:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз много им се кефя, понеже съм фен и на метана и на хонда (естествено карам хондата си на метан), Civic GX са само на метан, но най-доброто в този автомобил е че той си е замослен за метан.....не като моя.....двигателя е с по-голяма компресия, бутилката издържа 300-400 км ....и т.н. , към края на лятото ще ходя до US и много съм се замислил да си внеса едно такова.....но пък не съм запознат с процедурата......е поне може един тестдраив да ударя, а и в mobile.de има един GX се продава за 5000 евра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Civic GX NGV: looks like a Civic, drives like a Civic, and runs on clean, domestic natural gas.

Рекламите на американците просто ме убиват :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е дали ще може да се зарежда тука в България , дали метан станциите са стандартни в цял свят или тука пак е побългарено нещо :) Ако някой има подобна информация , нека я сподели :) тука виж се пръкнал някой такъв Сивик из българскитя пътища :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ManiaK

Еднакъв е навсякъде, както и нафтата и бензина има си стандарти, само че в България е малко по разреден ( абе той метана дали с въздух се разрежда.....???)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Restless

ептен ли няма бензин?! Аз мислех че има 10л бензиново резервоарче

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата е единствено, в накрайника за зареждане, но те по тукашните метан-станции си имат адаптери.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда,много е екологично Хондето.Ама в нашия форум газта и метана са като тамяна за дявола :rolleyes: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда,много е екологично Хондето.Ама в нашия форум газта и метана са като тамяна за дявола :P !

хахаха :rolleyes: ФАКТ! :Pно скоро ще се запее друга песен с тези цени на бензина ;) всички тихомълком ще сложат по една бутилчица в багажника и ще зареждат в съседните градове за да могат все още да твърдят, че газообразните горива не биха ползвали дори и пистолет да им опреш в тила ... бензина ще стане по-скъп от златото ;) все пак е най-търсената стока на планетата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...