Jump to content
Guest Skorpion4e

Civik Coupe-95 добър избор ли е?

Recommended Posts

Guest Skorpion4e

Моля,помогнете с компетентното си мнение - сивик купе около 95та добър избор ли е?Много ми допада за дамска кола,но как е от към технически данни,разход и евентуални проблеми...?Защо не срещам много собственици на подобен модел?Ще съм благодарна на всички Ходаджии да помогнат на една бъдеща хонда-фенка...! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest batemisho

Супер е, не се чуди. Купето отскоро стана популярно и затова няма много, за разлика от хечбека и седана пета генерация. Японските коли са нарицателно за качество, а пък специално Хондите са изключително надеждни.Чак дамска кола, хм, дамска бих казал за Хонда Джаз, ама нищо сложно купето да се кара от жена... от друга страна на жени, които карат коли над 4 метра, гледам с по-добро око :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mr_civic

много добър избор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се бях навил на такова купе, но като го видях нещо не ми допадна. 5ген са доста по-спортно изглеждащи, но откъм технически характеристики 6ген сигурно са по-добри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не се чуди! Аз съм с такава и мога да кажа, че съм повече от доволен. От разхода ще останеш приятно изненадана, техническата част Хонда нямат грешка независимо дали е Японска, Английска или Американска - някой трябва бая да се е постарал за да успее да съсипе двигателя. Интересното е че багажника е доста голям! За дълъг път също е добра. За в града - тя за там е правена. На старт наказва доста от псевдо легендарните немски драгаджийки. Поведение на пътя - прекрасно. Единственото кофти е че повечето модели от тази година нямат климатик, но ще разчиташ нещо друго да те охлажда (за сметка на това парното бримчи яко ;) ). Може би е и малко шумничка над 150 км/ч. Незнам защо я определи да е женска точно купето :rolleyes: унисекс по-може да се каже ;)Между другото погледни в отдел 'Продава' там се продаваше една такава точно лилавичка ще ти заспи ;)Ако се навиеш ти ще си втория човек за деня, който съм навил да си вземе Хонда Сивик Купе (1вия вече си го купи от Бургас, но неговото ще е 6та ген.)Айде успех! Дори и да не се спреш на този модел - поне не сменяй марката ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kalmara

Защо не срещам много собственици на подобен модел?

Колежке, ще вметна малко закачлив отфопик...Спират на един светофар Майбах и Голф 3-ка ... и пича с голфа чука на стъклото на майбаха и вика :-Абе човек, я кажи ти доволен ли си от тая кола ? Всмисъл хубава ли е струва ли си ...Човека, възможно най-учудено ... : :rolleyes: -Ми да, доволен съм, защо не ... хубава кола, мощна, луксозна, мога да си я позволя, защо какво и има ?-Абеее .... гледам, че не ги карат много ... ;)Шегата настрана, наистина - не се колебай, ако имаш възможността направо взимай, купенцата 5та са ми на 2ро място в личната класация (естествено след сивик 4ген хеч) и според мен, както и много други хора няма да съжеляваш за избора си. ;)При нас у Враца примерно са относително рядък модел...да не кажа 'изчезнал' ... до сега 3 години от как 'оглеждам' всички хонди из града - не съм видял нито едно, но това не му пречи да си е добро. Може и да има тук-там някой късметлия из комплекса, където не ходя често, но аз лично из града вървящо купе не съм срещал... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко се кара и става даже за жена, успех с намирането на читава :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Skorpion4e

Благодаря на всички за мненията! :hondarulez: Все още се оглеждам за точно такъв модел и единственото,което ме притеснява е, че наистина са рядкост. А що я определих като "женска".....ами незная, просто реших,че една дама ще изглежда доста добре в такава кола!Нищо лично ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HONDA

Мацка,колата е супер взимай не се колебай,не слушай хора като DANIEL карам хонда от 4 години вече,стария ми сивик го карах 3 години без да му пипна нищичко ама абсолютно НИЩО ! само маслото ;) Колата сама се кара - никакво усилие за нищо,японците така са го измислили че да е оптимално комфортно,всичко е точно там кадето ти трябва и го търсиш ;) просто са велики....когато ти потрябва нещо в купето което незнаеш каде е,просто мръдни и пипни кадето ти е най удобно това което търсиш винаги е сложено там кадето ти е най-удобно ;) незнам как са го направили ;):D:D евалата им праа за това :) мене това ме впечетли първо в хонда :hondarulez: сега карам Дел Сол - никакви забележки,просто перфектна кола ! както и всички модели на хонда... явно си имат мн японци в фирмата който просто седят и мислят...мислят и мислят...и пак мислят направили са го така се едно те ще си я карат колата,ВЗИМАЙЙЙЙ не му мисли ;) поздрави и дано скоро да си от "наще" ;) чаоо !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ехе хондите са супер ама само ми кажете как ги карате без ремонти по 3 години! и аз искам така :hondarulez: ама по окачването непрекъснато ми излиза по нещо което все се раздрънква от яките пътища и дупки. не съм такси, но по 15-20000 на година ти гарантират абонамент за ремонтчета на разни подрънкващи нещица. както се казваше в една рекламка - няколко шарнирчета, няколко биалетчици, няколко тампончета, може и някое накрайниче, може и амортисьорчета ;) айде със здраве

Редактирано от gin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HONDA

3 години без да пипна нищо...пак го казвам ! ! ! може и бройка яка да съм оцелил но аз съм заклет фен вече...хонда ме спечели... !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vektor

И аз съм с такова купенце,от 2месеца.Доволен съм,имаме 2жени в семейството,не ме питай колко съжелявам че им дадох да я карат.Сега не ме оставят на мира........Според мен,е много добър избор,но един хечбек,би ти паснал много повече,не за друго по малак е,по като за дама.По лесно ще ти е с него в града.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я оставете момичето само да прецени кое е по за жена .... аз пък най-много се кефя като видя мацка в някоя голяма машина напр. тойота HILUX / примера е случаен/. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние пък бягаме :) но да за жена трябва и според мен мн мн голяма машина....Жената е Цвете което трябва хубаво да се пази...най-добре в голям джип с дебели ламарини...и траби...нооо това също е много опасно...за мъжете ;) Грабвай сивика и бягай.... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да изкажа мнение и аз купето според мен е супер и ми е удобно за каране само че приятелката ми по се кефи на хечбека защото за паркиране купето е трудно кой каквото и да казва купето е гадно за паркиране назад няма никаква видимост имам и хечбек и купе и мисля че за жена най добре си е хечбека малък лесен за паркиране пък и задна броня и стопове на хечбек по лесно се намират отколкото на купе:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Всяка Хонда е добър избор, купето не се среща често защото е американско изпълнение и рядко се появяват читави в ЕС, затова и държат висока цена. :) Избора ти е чудесен, браво, мятай се в такова и се радвай на колата си, повярвай ми и тя ще те радва.

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно малкото жени каращи добре са в фенклуба :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E има жени който карат доста добре :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и да добавя за малките коли - огледайте се когато шофирате и забележете колко дами с малки коли (от типа на рено 5) карат добре?Колко пъти сте наругали някого и впоследствие се оказва жена в малка кола..?А колко пъти сте ставали свидетели на дами с прекрасни Големи колички ;) да изпадат в глупава ситуация на пътя..? Аз лично не искам да съм от тези дето не стига, че им е малка колата и пак не могат да паркират! :P А за купенцето наистина все повече се навивам и нямам търпение да се сдобия с такова читаво :(:D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние пък бягаме :D

:P:P;):lol::(;):D Това купе ми се води любима кола! Но за сега само си мечтая за него... ;) ....така че намериш ли такова, взимай и бягай!! Едва ли ще съжаляваш!П.П. Това ми е мечтата - жена със Сивик купе :P !П.П.П. Може ли да се оженя за теб?!? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П.П. Може ли да се оженя за теб?!? :DСъжалявям колега, но са те изпреварили отдавна:( Късмет с Хондите и Жените :P :P ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...колежке що не отидеш на месечната среща на клуба в града ти веднага ще ти дадат да пробваш някое купенце,ако беше от моя край аз бих ти дал да пробваш моето нищо,че си омъжена :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също карам купе и да ти кажа вътре е по широчко от е36-цата особенно на задната седалка..ина4е купето е лудница няма да съжаляваш...колкото пове4е я карам толкова повече ме кефи !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...