Jump to content
1net

Ужасна Катастрофа Край Пловдив

Recommended Posts

Не бъркат Михо, не бъркат....Лъчо го няма вече.... баси!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

това не е истина просто....

ще ни останат прекрасните спомените

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

абе може да спамя ама още не мога да повярвам........просто даде възможност с това което предлага на пазара на обикновенния ентусият и маняк да направи нещо с колата си без да се разори тотално...а какво му се случи...баси....РЕСПЕКТ КЪМ НЕГО И МИР НА ПРАХА МУ и ХОРА МИСЛЕТЕ КАКВО ПРАВИТЕ ПО ПЪТЯ ЩОТО ЛОШОТО НЕ ПИТА А РИТА

Редактирано от miHo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не мога да повярвам, като си помисля само че преди няколко дни бях в магазина и какво ли не обсъждахме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

МИР НА ПРАХА МУ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Мир на праха му :dry: А кой е варненеца :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почивайте в МИР, Лъчо и Митко.Моите съболезнования на близките им.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не познавам мом4етата ,но мойте съболезнования към близките ,това наистина е ужасно изведнъж да спре един живот

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно от пострадалите момичета е пак наша позната.Биляна Русева - единственото момиче, което участваше на любителските състезания на писта Калояново през 2007г.Състезаваше се с черна Honda Civic Del Sol редом с нас....Дано да се оправи по-бързо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мир на праха им!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мога да повярвам... и не искам АДСКИ ШИБАНО Е ДА ЗАГУБИШ човек с който до вчера ти е помагал... и сте се смяли заедно за глупости... ПОЧИВАЙТЕ В МИР... аз просто не знам какво да кажа... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мога да повярвам... и не искам АДСКИ ШИБАНО Е ДА ЗАГУБИШ човек с който до вчера ти е помагал... и сте се смяли заедно за глупости... ПОЧИВАЙТЕ В МИР... аз просто не знам какво да кажа... :rolleyes:

знаеш кво е нали почиваи в мир лъче приетелю винаги ще те помня (даеба живота скапан все добрите хора маика му стара)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мир на праха му!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pepo

аз съм от Куклен и всеки ден минавам оттам , даже баща ми е видял колата и как са ги вадели оттам и бутилките с уиски :rolleyes: за съжаление , но всеки кара там като ненормален широк път а почти всички завой са с обратни виражи , ужасно е , двама мой приятели загинаха там , просто карайте по внимателно и без алкохол

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почивай в мир Лъчо,не мога да кажа нищо защото ако можеха да го върнат думите......................Мамицата му и живота Защооооооооооооо :thumbs1::);) ;) ;) Най-искренни съболезнования на близките.........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RIP за момчетата и скорошно оздравяване на пострадалите ... Тъпо ми стана, не го познавах лично, но на по здравей - здрасти бяхме, докато си снимах на Калояново ... Крива работа ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много жалко,но ние трябва да си вадим поуки на време.Когато се обърне колата пътища много......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако накои иска да заповяда да изпратим лъчко

прощалната церемония с Лъчката ще се състои на 11.03.2008(вторник) от 14.30ч на Централните Софийски Гробища

.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мир на праха им!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лека им пръст и на двамата :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За съжаление и най-добрите и невинни грешат...жалко е, че нищо няма да върне момчетата при нас...Моите съболезнования към близките им. Нека почиват в мир.

 

Искам да кача тези снимки, за да си сложи всеки обеца на ухото по време на шофиране. Няма застраховани:hondarulez: Само стотна от секундата е нужна за да превърне колата ви в ковчег! Жалко е, когато грешките на други трябва да служат за пример...

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

R.I.P

Редактирано от VitoEJ9

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gamencerista

Нямах щастието да познавам Лъчо, но съм 10000% сигурен че е бил уникален човек. Сега изгледах клипа и още не мога да спра да плача.Почивайте в мир ЛЪЧО И МИТКО :) Дано горе Ви е по-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

лека им пръст,аз също не ги познавам лично но тва не го пожелавам дори на врага сипп.кой е клипа и къде?

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

R.I.P.Landikar.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivoboy_stz

Почивайте в мир момчета.Ужасяваща случка, бъдете внимателни колеги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GeFi
Отговорено (Редактирано)

R.I.P!:rolleyes:

Редактирано от GeFi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мир ... днес ни има утре ни няма :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господ прибира при себе си първо НАЙ-ДОБРИТЕ!R.I.P. момчета :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hippo

Лек път към едно по–добро място момчета. Почивайте в мир.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ManiaK

Просто нямам думи!Почивайте в мир момчета:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почивайте в мир момчета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Miroslav.Ivanov

Мир на праха им!!Много безотговорно поведение, особено с пътници в колата:"18-годишната ученичка Деница Стойчева от Брестник ще бъде оперирана заради сериозни травми на гръбначния стълб и краката. Със счупен таз в болницата е и 27-годишната столичанка Биляна Русева. В кома след удара е 24-годишната Величка Хаджийска от Брестник, а съпругът й Рангел е с натрошени крака. Двамата се оженили преди три месеца и поканили свои приятели от София и Варна заедно да празнуват 8 март в местния ресторант "Бунара". След полунощ компанията отишла на дискотека в Пловдив. Катастрофата станала на връщане от нощното заведение. Местните хора, които излезли да помагат за ваденето на пострадалите, твърдят, че в колата миришело на алкохол и всички вътре са били пияни."Толкова ли е трудно за някои хора да не карат след употреба на алкохол?!?!?!?!?!?!? Много жалко за пътниците

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почивайте в мир момчета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps

Толкова ли е трудно за някои хора да не карат след употреба на алкохол?!?!?!?!?!?!? Много жалко за пътниците

днес цял ден бях в пловдив резултата от кръвните проби на Лъ4о и митко излязоха късно ве4ерта много след новините.лъ4о е пил но не е бил пиян сигурен съм 4е и никой не го е виждал пиян и поради което в слу4ая много грешно, но по принципправилно е дал на митко да кара със или без зна4ение в кръвната проба на митко НЯМА АЛКОХОЛ вси4ки гадости дето гледате по телевизията са медийни СВИНЩИНИ

Кой е бил пиян е?Ти видя ли?Аз където с нашия бяхме 1-ви на удара не съм видял пиян ти видя сигорно....и престанете с тия коментари от рода на: "като отворихме вратата на шофиора и паднаха 2 бутилки водка и уиски"...ела и виж колата и ми кажи коя врата на шофиора и можеш ли да видиш от къде започва тя и къде свършва а?

Нямаше бутилкИ, най-малко в краката на Митака:)!! Имаше една и тя беше в мен, а аз седях отзад най-вдясно. ПОБЕСНЯВАМ от такива измишльотини. Бутилки с водка изобщо нямаше, а само една с Джак Даниълс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

55km/h странично

Не искам нищо да кажа, не мога да знам какво точно се е случило нито пък ти. Идеята ми е не си прави изводи от това че някой казал нещо по телевизията.... или в някоя новина.1 Факт - 200+ човека на погребението2 Факт - почти във всеки форум е важна тема3 Факт - толкова хора не съм виждал обединени около такава трагедия4 Факт - всеки кара с главата си и очернянето на някого на базата на слухове няма да накара този който чете да кара по-безопасно.5 Факт - никой не е безгрешен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с теб. Жалко е когато други хора трябва да плащат нечии грешки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...