Jump to content
Olmy

Продават се за английски Civic D15z3 Vtec 95-предница с двигател и петте врати

Recommended Posts

Един мой познат внесе тия дни предницата с двигателя от английски сивик плюс петте врати, предна броня с маска и емблема на нея и задна броня! Двигателя е 1,5 vtec.

Понеже не е от форума аз му правя услуга и му пускам тук обявата, така че за връзка и цени използвайте тoзи GSM 0895700680 - Николай!

Колата се намира в близост до Пловдив на 10-12 км от центъра на града.

Някои неща са продадени вече, (климатик, десен фар, казанче за хидравликата, предна и задна външни дръжки на левите врати).

Който има интерес да му звънка за цени и доставка.

 

Ето и малко снимки:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

П.С. Предницата не е удряна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

up :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Продадени са вече: (казанче за хидравликата, предна и задна външни дръжки на левите врати, ляво огледало, преден капак с пръскалките, рамото на шофьорската чистачка, двата буфера под предната броня, левият стоп) другото е все още налице.

 

П.С. Климатика и десният фар не са продадени както бях писал, тъй като на се се обадили да ги вземат, така че и те са в акцията !

 

Ето и още снимки:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

амортисьорчето е само едно (дясно)

Публикувано изображение

Редактирано от Olmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ляво огледало има ли - цена

Колега 'nikolai_fox' ти май не четеш какво съм написал по горе: :rolleyes:

 

Понеже не е от форума аз му правя услуга и му пускам тук обявата, така че за връзка и цени използвайте тoзи GSM 0895700680 - Николай! ..... Който има интерес да му звънка за цени и доставка.,

 

а във втория ми пост съм писал:

 

Продадени са вече: (казанче за хидравликата, предна и задна външни дръжки на левите врати, ляво огледало, преден капак с пръскалките, рамото на шофьорската чистачка, двата буфера под предната броня, левият стоп) другото е все още налице.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Към списъка с продадените вече части добавям и: двата предни калника и пантите на предния капак, тъй като най-вероятно още утре ще имат горд нов собственик. Всичко останало е на сергията.

Редактирано от Olmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Olmy

Продадени са вече: Ламбда сонда (петжилна), предната маска и кутията на въздушния филтър. На печелившите Честито ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И левият фар е продаден вече! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде още малко екстри! :rolleyes:

И задното окачване е вече тук, с всичко по него и здрави тампони (спирачките са челюстни)!!!

 

За това става въпрос:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продадени са:

Дясното огледало и четирите външни лайсни на прозорците! На печелившият честито. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Olmy

Хайде леко подсещане :dry:Има още доста интересни неща !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продадени:

 

Два от тампоните на двигателя!

 

преден десен (под гредата)

Публикувано изображение

 

заден

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Продадени са: левият подкалник, двата горни носача, двата външни и двата вътрешни накрайника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
Продадена: Горната помпа на съединителя (Clutch Master Cylinder) комплект с казанчето! :blink: Редактирано от Olmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Olmy

Леко подсещане ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде пак леко подсещане :cool: Никой ли не търси здрави и оборудвани врати (с малки изключения за частите, които са продадени), двигател, рейка, предно и задно окачване, арматурно табло с километраж и брони от англичанка???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе :P

А дали са здрави тампоните на задното окачване тия който са по 3 на носач и дали са същите за английски сивик ама за d14a2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали са здрави тампоните на задното окачване тия който са по 3 на носач и дали са същите за английски сивик ама за d14a2

Колега 'kamennso' няколко поста по-горе съм написал следното , цитирам:

Айде още малко екстри! ;)

И задното окачване е вече тук, с всичко по него и здрави тампони (спирачките са челюстни)!!!

 

За това става въпрос:

Публикувано изображение

Четете всичко бе колеги, а не избирателно !!!

 

П.П. Тампоните на задното окачване и самото задно окачване са в перфектно състояние лично аз съм ги видял затова и съм го писал, и окачването става за d14a2 едно към едно ! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Продадени: Изпускателният колектор, катализатора, VSS сензора и единия мигач за калник! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ПЕРФЕКТЕ�_28

Здравей колега, аз съм оня дето ми разбиха колата в съботата и се сдобих с новото странично малко стъкло от Николай. Да попитам за някои ценички. Пиши ми цени на частите, само ако са читави, а това са: пластмасата под чистачките, големите тампони на задните носачи и ляво каре.Благодаря ти предварително :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги явно не четете текста в началото на поста ми: "Понеже не е от форума аз му правя услуга и му пускам тук обявата, така че за връзка и цени използвайте тoзи GSM 0895700680 - Николай!" , и понеже не аз продавам, а само пускам обявата от негово име, не мога аз да дам цените !!! Получава се следната ситуация, Вие питате мен, аз питам него и после Ви отговарям на лични или се налага да Ви звъня и става една.... Не се циганете за един разговор по GSM със него, не излиза кой знае колко скъпо!!! Айде успех. :blink:

 

П.С. Пропуснал съм да пиша, че е продадено малкото стъкло на задната дясна врата на колегата 'ПЕРФЕКТЕН_28

', ама така е малко развален телефон се получава. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес замина и d15z3 vtec главата, комплект с вала и vtec клапана! :) Честито и успех на новият и стопанин и много безаварийни с нея и неговата красавица. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Olmy

Стартера-продаден! :lol:

VSS-спийд сензора отново е в продажба, че колегата който го беше купил си е раздвижил неговия!

 

В наличност са още: цилиндров блок в комплект с всичко в него, скоростната кутия със съединител притескател, маховик, всмукателният колектор, бензиновата рейка с ижекторите, двата шенкела, долните носачи, предните амортисьори с пружините, полуоските, карета външни и вътрешни, кормилната рейка, хидравлична помпа без казанчето, волан с кормилния прът, сервото със спирачната помпа, долната помпа на съединителя, казанчето за чистачките с двете моторчета, разширителното казанче за антифриза, задното окачване, арматурно табло с километража, жапка, моторче с рамената за предните чистачки и пластмасовата кора над тях, петте врати, двете брони с предна маска и предна емблема на нея!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде на компютърчето! :)

 

Публикувано изображение

 

В наличност са още: цилиндров блок в комплект с всичко в него, скоростната кутия със съединител притискател, маховик, всмукателният колектор, бензиновата рейка с ижекторите, двата шенкела, долните носачи, предните амортисьори с пружините, полуоските, карета външни и вътрешни, кормилната рейка, хидравлична помпа без казанчето, волан с кормилния прът, сервото със спирачната помпа, долната помпа на съединителя, казанчето за чистачките с двете моторчета, разширителното казанче за антифриза, задното окачване, арматурно табло с километража, жапка, моторче с рамената за предните чистачки и пластмасовата кора над тях, петте врати, двете брони с предна маска и предна емблема на нея!]

 

За връзка с човека, който продава и информация относно цените използвайте тoзи GSM 0895700680 - Николай! :)

За всякакви други въпроси, относно техническото състояние и наличност на частите ми пишете на лични! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задния ляв, голям тампон има ли го?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задния ляв, голям тампон има ли го?

Да има го! Но за цена на GSM 0895700680 - Николай! :) Редактирано от Olmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продадено: Моторчето за регулиране на десния фар! ;)

Хайде мераклии за здрав и хубав десен фар без моторчето за англичанка преди фейслифта? ;)

 

В наличност са още: цилиндров блок в комплект с всичко в него, скоростната кутия със съединител притискател, маховик, всмукателният колектор, бензиновата рейка с ижекторите, двата шенкела, долните носачи, предните амортисьори с пружините, полуоските, карета външни и вътрешни, кормилната рейка, хидравлична помпа без казанчето, волан с кормилния прът, сервото със спирачната помпа, долната помпа на съединителя, казанчето за чистачките с двете моторчета, разширителното казанче за антифриза, задното окачване, арматурно табло с километража, жапка, моторче с рамената за предните чистачки и пластмасовата кора над тях, петте врати, двете брони с предна маска и предна емблема на нея!]

 

За връзка с човека, който продава и информация относно цените използвайте тoзи GSM 0895700680 - Николай! ;)

За всякакви други въпроси, относно техническото състояние и наличност на частите ми пишете на лични! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко подсещане! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Olmy
Продадени: Предната броня с маската, десният фар и кондензатора на климатика! :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Olmy

Генератора - Продаден! :drunk:

Айде на сергията :drunk:

За връзка с човека, който продава и информация относно цените използвайте тoзи GSM 0895700680 - Николай!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Olmy
Продадена: Долната помпа на съединителя :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петата врата?

В наличност е оборудвана, без двете емблеми и леко натисната в лявата част. Снимка ТУК. Но за цената звънкай на Николай на GSM 0895700680 :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Волана - Продаден! :unsure:

За информация и цени: 0895700680 - Николай!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, моторчето за задната чистачка дали е останало - ако се продава отделно разбира се. :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, моторчето за задната чистачка дали е останало - ако се продава отделно разбира се. :)

Само за протокола налице е! Звънкай на Николай - 0895700680 и се разберете!

 

Иначе май пак няма кой да чете написаното!!!:rolleyes: Само два поста по горе съм писал следното:

 

Петата врата?

В наличност е оборудвана, без двете емблеми и леко натисната в лявата част. Снимка ТУК. Но за цената звънкай на Николай на GSM 0895700680 :P

 

За всичко което е продадено веднага го отразявам тук, за да се знае от тези които се интересуват и следят темата! Ама нейсе.... Аре със здраве. ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...