Jump to content
Ombre

Отвори врати "Омбре Сервиз 2"

Recommended Posts

Здравейте:)Това е отговор на един въпрос зададен ми по телефона: -Омбре сервиза ли е? -Да -Кога да дойда за смяна на предни накладки? -Другия вторник. -Абеееее, вие на кви се направихте бе;);)Беше прав човека.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Milev

Много невъзпитано. То и аз искам да питам кога да се появя, но не знам дали е удобно в темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

невъзпитано ама идеята е друга... и този нов сервиз означава, че по-малко хора ще се отказват заради многото чакащи ред коли :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работят хората , ама хондите станаха много за отрицателно време и немогат да смогват . Сега ще е по-добре, че на никой не му се чака по 1 седмица за час :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest misho

Мииии Емо, да прав си невъзпитано е, ама какво да правим като не стават тия Хонди :)Все са за ремонт , та ще чакаме като се налага :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желая само верни и възпитани клиенти на новия сервиз!И все така да браните марката "OMBRE", защото тя е синоним на качество, удовлетвореност и преди всичко специално отношение към клиента!На добър час и всичко по-по-най! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗдравейтеАз не разбрах каде е ще е новия сервиз и кой ще работи там или работи вече?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият сервиз ми е точно на една крачка от нас :dry: Време беше да се разрастне малко Омбре империята :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко ъп за тия дето продължават да мрънкат :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Нямам никакви намерения да UPвам,но не мога да се сдържа да не споделя с вас.Тоя Джони е НеЧовек. Най-Големия е.Гордея се,че го познавам.Гордея се ,че имаме общ бизнес с него. ;):lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Izanagi

Аз да се похваля , че в Омбре сервиз 2 се понамират семеринги за легендарния теч на делкото на D16Z6/Z9 , от 2 дена сме го сменили и чесно казано не съм я карал колата и не съм проверявал , ама се съмнявам да тече.Цялата работа идва от това , че семеринга от годините и топлината става твърд и се напуква и тече.2 години ме мъчи тоя проблем и най-накрая го оправихме та реших да се похваля и да ви светна и вас :lol:

Редактирано от Izanagi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз доволен от новия сервиз :):) ...........обслужването пак е на ниво и дават добри съвети дори да са в техен финансов ущърб(не че съм очаквал друго)Поздрави на целия екип

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Zvero
Отговорено (Редактирано)

И аз съм мноо доволен от д-р Иван там :)Поздрави !!!

Редактирано от Zvero

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Нямам никакви намерения да UPвам,но не мога да се сдържа да не споделя с вас.Тоя Джони е НеЧовек. Най-Големия е.Гордея се,че го познавам.Гордея се ,че имаме общ бизнес с него. ;) ;) :)

Фен си е голям !Направо да ти е кеф да ти се развали колата ... че да трябва да го посетиш ;) /май се олях малко :) /

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О и аз я чакам да се бъгне нещо моята кола и ще я докарам в сервиз омбре,междодругото там съм си пълнил климатика на старият ми опел с фреон и въобще не очаквах че този сервиз ще стане така важен и за мен,но откакто чета форума разбрах че оттук нататък само там ще си карам хондичката защото отзивите за Омбре са меко казано впечатляващи.Но на мен лично сервиза в квартал изток ми е по близо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ми каже къде се намира сервиза на  johnyboy  може на Л.С .....   :santa:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...