Jump to content
themowl

Иридиеви с/у пулсови свещи

Recommended Posts

Здравейте колеги решил съм да си сложи хубави свещи и се чудя какви да бъдят. Спрял съм се на Денсо Иридиеви или Пулстар (http://www.pulstarplug.com). Незнам кои са по добре за моя сивик .Ако има хора ползвали и двата вида да споделят впечатлението си. Благодаря ви много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ми е интересно откаде ще ги вземеш пулстара

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ми е интересно откаде ще ги вземеш пулстара

От ебей по $30 за бройка с доставката!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Въобще не ги мисли тия пулснезнамсикво...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах от сайта им http://www.pulstarplug.com/ тези свещи са за стокови коли без модификации (CAUTION: Pulstar model recommendations are for stock, unmodified engines.). Така че ако решиш да слагасх нещо повече по двигатела като турбина или нещо друго ще трябва пак да ги смениш. Поразрожи се още в сайта им и прочети. Надявам се да съм помогнал малко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Shadow^Dancer

абе тия "пулсови" свещи ... са прах в очите. много хубаво лъжат, направо се зарибяваш като им гледаш картинките ... ама няма да ти литне колата от тия свещи ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах от сайта им http://www.pulstarplug.com/ тези свещи са за стокови коли без модификации (CAUTION: Pulstar model recommendations are for stock, unmodified engines.). Така че ако решиш да слагасх нещо повече по двигатела като турбина или нещо друго ще трябва пак да ги смениш. Поразрожи се още в сайта им и прочети. Надявам се да съм помогнал малко.

Да това го видях, но също така пише че ако правиш модификации просто сменяш топлинното число, съобразено с новостите. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли няма да каже блага дума поне за иридиевите свещи!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи и потърси с търсачката. Иридиевите свещи за разисквани не веднъж във форума! Сумирано мога да ти кажа, че всички са страшно доволни от тях. Всички хвалят Denso Iridium, такаче се емвай на тях. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дигам ръка за дензо иридиум другите не ги знам що за стока са

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NGK irridium са също много хубави свещи , еквивалент на Denso . Като цяло от свещи разлика във вървежа не очаквай да получиш , най-много да ти падне разхода.Иначе при сериозни модификации винаги се сменя топлинното число към по-студено/голямо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много на всички за съветите, явно ще са иридиеви на денсо :wub: М/у другото ако може да ми препоръчате магазин където се знае че няма от ментетата(за денсо говорим)? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Косер - вносител са за БГ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Косер - вносител са за БГ.

Благодаря ти !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...