Jump to content
Guest Prelude_2.0

K&n Filter Vs. J&r Air Filter?

Recommended Posts

Guest Prelude_2.0

здравейте колеги ....аз карам прелюд 4 ген F20A4 много се чудя кой от двата филтъра да избера (за кутията )K&N e е по скъпия 130 лева някъде ,а J&R e на цена около 85 лева искам да чуя мнението на някой който е по добре запознат от мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен за кутията какъвто и да вземеш, няма да има особена разлика. тестовете са правени, даже с празна кутия, ефекта е нулев. аз бих заложил на к&н понеже имам такъв и съм доволен. какви ли не издевателства претърпя, с антифриз го олях като ми проби гарнитурата, с вода се оля в големите дъждове, обаче нищо му няма, изсъхва си все едно нищо не е било. даже не съм го мил още. обаче все ми се струва че инвестицията в скъп филтър за кутията не е особено оправдана ... ама може и да бъркам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече неколко души ме навиват за J&R ефекта бил същия като при K&N самоче на по ниска цена нека някой да ме разобеди от по евтиното :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече неколко души ме навиват за J&R ефекта бил същия като при K&N самоче на по ниска цена нека някой да ме разобеди от по евтиното :ph34r:

Ефекта е,че К&N има много добра антипропускливост на микрочастици които влизат в мотора ти!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

K&N филтъра не позволява преминаването на финния прах които се отделя по време на движение и е вреден за моторапоради абразивния си ефект.Марката е много сериозна и утвърдена през годините.За мен е по добрия избор аз лично съм си зел такъв ,но още не съм си го монтирал и аз съм с Ф20А4.Като ще взимаш филтър защо не конусен че поне да има малко ефект.За да инвестираш толкова пари в филтър за кутия би трябвало да я караш много километри или пък в запрашени участъци.В противен случаи за мен е безмислено, но ти си решаваш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...