Jump to content
Jeepers

Продавам Хонда Акорд 99г - 6950лв

Recommended Posts

Колеги неуспях да си оправя документите за прелюда и затва докарах акорда ;) Колата е много яка както се вижда от снимките няма екстра която да е няма .Това е модела с най високо ниво на оборудване! Колата е с десен волан закупена от лондон идва началото на месеца/март/ както и доста други неща които ще има голям интерес ,но за тях по нататък.Та за колата : модел 1999г ръчни скорости 2000сс втек 147к.с.алармаимобилайзерабсеърбегКОЖЕН САЛОНКЛИМАТРОНИК /не климатик ;)/автопилотелектрически нагреваеми седалкиелектрическо преместване на седалките нагоре надоло напред назадасистент при спортно шофиранецентралноел.стъклаел люкчупещ воланалуминиеви оригинални джанти ами за сега това мисля че е за колата ако някой от тук присъстващите има интерес на лични или на мобилния ми :0878 41 41 24 - Иво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Така който превари първи може да се договорим и за по тънка цена на едни страхотно красиви 17ки

OZ SUPERLEGERA !!!! стига да иска да си украси акордчето ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имах запитвания за джантите май ги харесахте повече от колата ;)

Публикувано изображение

 

ето и линкче за да нестават недуразумения м/у ултра и суперлегера ;)

Visit My Website

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest oncho

Ами от около два месеца се оглеждам за нещо такова ама не с десен волан ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забравил съм да отбелажа че колата е на около 68 000 /закръглено/ мили ,или това са около 109 000км!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колцата иначе е супер и дано си намери собственник преди да приемат закона за "обратния" волан. Кажи цена за джантите от снимката и техн. параметри , а и в какво състояние е онова черното с което са намазани по периферията :angry: - марка , модел , размери , дълбочина на грайфера и ДОТ - ако стават за употреба - може и на Л С

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Alexandro

Айде и аз като всички лаици да питам - това нистина ли може да се преправи на ляв волан? Това ми изглежда доста трудна задача (освен новото табло, ще трябва и вратите да се оправят). :) Има ли в БГ някой който може да го направи и колко ли ще струва? Иначе колата си за тия пари е супер. От която и да е друга марка, кола съпоставима с тази, ще е поне 2х по-скъпа. Успех с продажбата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега вратите няма какво да им сменяш :) евентуално една кора само заради инструментите,волана се сменя в германия има доста бракувани една рейка и си готов има хора които се занимават с това ако ти си намериш частите няма да ти е скъпо иначе около 2 3 к неповече знам че 3к са излзиали доста скъпи коли ! а при тази цена в германия нема да ти казвам ква ще е цената а тук което ти предлагам е 6950 ,но всеки си решава сам за себе си има доста хора които са съгласни да се качът на такава кола но парите ги спират, надявам се като я докарам тук да я вземе некой готин човек който да и се радва както на всяка друга хонда защото тя си е такава нормална хонда :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

ааааааа баце ти ще вземеш джантите ! знам си аз ;)PP: той знай кой е няма да го споменавам ;)

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

да повдигна темата има ли някой който му се иска да кара хубава кола за малко пари?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде колеги към нея можем да прекачим и едно апекси при желание оот ваша страна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах преди малко ме изненадаха с нещо което липсва на колата - навигация,да няма ;( пък си има всичко друго :) даже и в повече.ПП: ако вс е ок колата идва тук в Бургас към събота неделя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest toihonda

бартер за бмв 1,8 93 година с доплащане от моя странаили за ауди а4 1,8 95 година

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest toihonda

пропуснах тел ми е 0898441741

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бартери не ме интересуват колега :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко да вдигна темата и да добавя че както е тръгнало може и на ход да си докаравм колата :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stefanta

Халогените не искаш ли да ми ги продадеш :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може нямам нищо против давам ти ги за 6950лв и ще ти дам и бонус колата :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stefanta

Имам си вече една такава, мерси :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

ако ми попаднат халогени ще ти се обадя! :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета днес тоз с автовоза ме издразни и му теглих една....... то немам думи то лажи бяха то обещания така че събота ще заминавам да я докарам на ход колата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за събота нямаше нормални билети така че в понеделник заминавам и да ви кажа че ако ми звънка някой да не се убижда но няма да вдигам заради роуминга :rolleyes: ако вс. е ок края на седмицата съм тук :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е в Бургас и може да се види при интерес :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zmeq

потвърждавам с 2те ръце видях колата на живо,даже колегата ми даде да направя 1 завойче уникална е,мразя големи хонди по принцип но тази определено си заслужава,успех с продажбата:bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...