Jump to content
KOS_with_NOS

помагайте

Recommended Posts

От няколко дена си блъскам главата и не мога да разбера едно нещо.К'ви пари ще ми трябват да регистрирам кола 160 магарета кола внесена от Германия (еко такса + др. глупости)?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забранил си си личните.драсни едно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

писах ти.Получи ли го или още са ми блокнати съобщенията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

This member has chosen not to be contactable by the board MessengerThis personal message has not been sentПиши на скайп fieldy555 че мн офф стана тук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еко такса се плаща май само за автомобили извън ЕС внесени.Плащаш само регистрацията в КАТ около 70-80лв. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това платих като такси в КАТ (януари), като си вкарах колата от Германия:1. Първоначална рег./промяна собственик или промяна рег. номер - 5.50лв.2. Комплект - знак за първоначален техн. преглед - 2.50лв.3. Право на ползване на регистрац. номер - 2.504. Регистрационни номера - 30.50лв.5. Проверка техн. изправност на ППС - 7.50лв.6. Издаване/Промяна на свидетелство за регистрация на ППС - 13.00лв.Еко такса никъде не са ме карали да плащам и си мисля, че е точно както написа колегата policeman.

Редактирано от ilias

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има някаква такса(акциз)но на коли над 160 коня мисля,4е бе6е! :cool:

Редактирано от hondajapan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно.Мен ме наплашиха че трябва да си приготвя 400 евра само за регистрацията в БГ (акциз+местен данък 2%+номера+екотакса+"непридвидени разходи"). Ако е така се отказвам от колата защото става адски скъпо при положение че трябва да дам още 500 евра за да ми я внесат понеже аз нямам време. Това ще рече да си приготвя 2к лева освен цената на колата (3300 евра). като му тегля чертата излиза около 8200 лв което ме стресна за кола 1992 :) . Не знам кво да правя сега. Вече тотално се отчаях....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Несе плаши колега на кола до 163кс несе плаща акциз, ако е внесена от страна в европейския съюс/изкючваме швейцария/, другите такси колегите по горе ги споменаха :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно.Мен ме наплашиха че трябва да си приготвя 400 евра само за регистрацията в БГ (акциз+местен данък 2%+номера+екотакса+"непридвидени разходи"). Ако е така се отказвам от колата защото става адски скъпо при положение че трябва да дам още 500 евра за да ми я внесат понеже аз нямам време. Това ще рече да си приготвя 2к лева освен цената на колата (3300 евра). като му тегля чертата излиза около 8200 лв което ме стресна за кола 1992 :) . Не знам кво да правя сега. Вече тотално се отчаях....

Глупости,само ако е от Швейцария или страна извън ЕС :) !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега мерси за подкрепата. Върна ми коража. :) . Айде стискайте палци

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...