Jump to content
Naz

Диаметър на входящата тръба на крайното гърне 5г.

Recommended Posts

Кой може да ми каже, колко е диаметъра на входяшата тръба към крайното гърне стоково на сивик 5г. /или за по-лесно както си е на EN "inlet"-а на гърнето/... в нета виждам 2", 2.50", 2.75" и 3" .... Предполагам че е според двигателите, затова ме интересува по-конкретно за D13B2 и D15B2. :blink: Мерси предварително.П.С. Мислите ли, че едно такова ще доведе до някакво подобрение? /генерация е линка/

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да ти кажа и мен ме интересува точно същия въпрос но моя двигател е D16Z6 и съм решил да поставя това бебче,ще извади добро гласче с него....как мислите колеги ;) ако някой знае размерчето за моя дзвер много ще ме зарадва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

40 или 45мм. е входа на стоково гърне :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено с това резонаторно гьрне ще вадиш добьр звук :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз до колкото знам е 45мм на Д15, което в инчове е: 1,77" За спортните гледам най-полупярни са 2,5" и 3,0", по-рядко има 2,25". А ефект ще има - какво в звука, така и в развъртането и във високите обороти. Изходящ, спортен колектор би завършил проекта подобаващо! :cool:

Редактирано от Iceman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой колега е с двигател D16Z6 (и не го мързи разбира се) :( нека го премери със шуплера и да пише,че нямам търпение да си поръчам такова дзверче а колата ми не е при мен сега...на доктор е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с D15B2 5ген и онзи ден видях, че тръбите ми след катализатора са нови и като ги измерих видях че са 41мм. Това нормалноте размери ли са или са много тесни?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A за д14а3 какъв е диаметъра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...