Jump to content
didone bros.

не зареждайте на ШЕЛ

Recommended Posts

нема такива тъпанари като тия на ШЕЛА понеже ми взеха книжката преди извесно време и не мога да карам та дадох колата на една моя приятелка да ме вози и като отишла да зарежда на ШЕЛ (който аз ненавиждам от преди) тъпаците и сипали дизел вместо бензин и сега колата е в бокса за профилактика а именно ШЕЛА в ХАДЖИ ДИМИТЪР направо съм бесен :geek::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кажи бе човек ебати и тьпаците трябва да си дебил за да направиш това да сипеш дизел на бензинова кола тия трябва да се уволният на момента :geek:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А каката кво е поискала да и сипят?

казала на момчето бензин но не е погледнала какво са и сипали и е тръгнала

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имате касова бележка ги съдете.. баси идиотите :geek:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани бе,то и бензина им,пълна фъшкия.Там не стъпвам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така е аз сипвам само на ОМВ и Лукойл :geek:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ае, па се почна. Ми вие не гледате ли какво ви сипват, винаги седя и гледам какво ми сипват, щото на ОМВ са забраали да ми сложат капачката. Аз си зареждам само в ШЕЛ и колата си върви супер. Онзи ден карах колата на жената на диагностика и ми казаха че бензина бил перфектен. Не знам дали грешката е на приятелката ти или на бензинджията. Мен винаги ме питат БЕНЗИН или ДИЗЕЛ. Грешката е твоя че не си подал жалба. Преди време по новините имаше един случай как на един попаднала вода в резервоара и ШЕЛ пое изцяло ремонта на колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone bros.

лошото е че не е взела касовата белешка а доколкото ми каза тя ,че е казала бензин но аз останових твърде късно ,че е са сипали нафта и е вече късно за каквито и да е жалби

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това най-добре сами си зареждайте колите... Има всякакви некадърници :geek:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва с момчетата , които ти сипват бензин и трябва да им дадеш левче за да ти измие предното стъкло е само в България :lol: Януари бях до Испания с кола и на всяка една бензиностанция включително в Сърбия и Хърватска съм си сипвал аз бензина :lol: Но какво да се прави , в чужбина няма кой да работи тази работа , а тука от нямотията или простотията ( не че необразованите са прости ;) ) на хората им се налага :geek:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз сам си наливам винаги! След като преди 2 години ми сипаха не за 20 лева (така казах), а до горе! Добре че бях с приятели та събрахме парата, че бензиностанцията е до нас, иначе така щях да изчезна, че....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен от Шел, само дето преди 1 седмица имах един проблем. Отиван на изпит и взех на приятелката ми колата Сивик 8ма генерация, отивам на шел да заредя казвам за 10 лв не гледам анзи какво прави и аз отивам да плащам и тръгвам, като тръгнах видях че бензина е по-малко отколкото преди да заредя, просто не ми е ипал бензин. Съвет гледайте винаги какво ви сипват, защото съм чувал че имат лейки в кошовете за боклук и вместо в колата в лейката....

Ееее, баси изрудите :geek: никога не съм предполагал че и това могат да направят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Milev

Ужас. Как са се изтарикатили. Това предполагам че не само на Шел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато карах курсовете за книжката отидохме с инструктура да сипем газ и инструктора разправя на момчето където беше там да сипе 20 лева газ, връщаме се при колата и инструктора гледа на колонката, че е сипано само за 10 лева, а мацката му прибрала 20-те лева...

Редактирано от NIO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми,не знам,колеги ама на едно приятел4е му събраха в резервоара(при положение,4е има6е около 3-4 литра поне)54литра при положение,4е резервоара е 45литра :geek: !и тая въпросната бензиностанция е затворена ве4е 2-3 години!явно са ги хванали!луда работа таз България!

Въпросната бензиностанция да не би да е "ОАЗИС" :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен от Шел, само дето преди 1 седмица имах един проблем. Отиван на изпит и взех на приятелката ми колата Сивик 8ма генерация, отивам на шел да заредя казвам за 10 лв не гледам анзи какво прави и аз отивам да плащам и тръгвам, като тръгнах видях че бензина е по-малко отколкото преди да заредя, просто не ми е ипал бензин. Съвет гледайте винаги какво ви сипват, защото съм чувал че имат лейки в кошовете за боклук и вместо в колата в лейката....

Ееее, баси изрудите :blink: никога не съм предполагал че и това могат да направят
Аууу бате ти ме оплаши аз чесно да си кажа много много не гледам какво точно правят тези ама след тези мнения вече ще бдя зорко какво правят бензинджиите докато ми сипват горивото ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Big Blonde Wolf

днес как следих тоянаОМВ какво ми сипва и за колко и къде... :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Еми най добрия вариант в случая е да си зареждаш сам гориво поне ще си сигурен какво сипваш :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, и аз сам зареждам, ма тия на ОМВ са малко нагли, слизам аз, отварям си капачката и почвам да си сипвам, ония идва, вика ми "да ви помогна" аз казвам "не мерси" обаче той си застава в нервна близост до мен и почва да ме следи кво правя :blink: . И аз както ми пада пердето от такива неща често се стига до пререкания....П.С. на 30.12.07 и аз заредих до горе, сам си заредих ОМВ 100 нооо слд това дълго и продължително колата гаснеше /докъто не свърши бензина/, разреден с вода бензин за съжаление навсякъде. Ако не зареждата сами винаги зимайте касова бележка, прочетете я още при касиерката, и като идете на колонката и там погледнете точно колко са ви сипали, аз майка ми след една изцепка я научих така...

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Shell-а наистина са зле - никога не съм и няма да зареждам от там. Много тъпа прецакня, но нищо не може да се направи освен да ги навикаш - аз за това като им кажа какво и за колко да сипват стоя и ги гледам в ръцете докато почнат да налива (уж се вайкам нещо покрай колата). М/у другото пробвайте бензина в Litex - много съм доволен от там само дето ми е малко далечко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вече за втори пьт чувам за Литекс, бензинонстанциите, че са били добри ама аз за една се сещам в София само :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Освен касвата бележка може да си поиската разпечатката от ВИДЕРОТ-а (не претендирам дали е правилно написано), но това е системата която следи параметрите на горивото в резервоара на бензиностанцията. Температура налягане и други ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Veeder-Rootпроизводител на индустриални системи за отчитане на разни работиПетрол и някои други са с такива, но не знам дали навсякъде е задължително да са тези, но разпечатки вероятно са налични.

Редактирано от gin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

От човек разписвал разрешенията на всички бензиностанции в София за бая дълъг период от време знам е са задължителни ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Сивик 8ма генерация ... за 10 лв ...имат лейки в кошовете за боклук и вместо в колата в лейката....

NO COMMENT!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Сивик 8ма генерация ... за 10 лв ...имат лейки в кошовете за боклук и вместо в колата в лейката....

NO COMMENT!
Не е моя и не съм от най-заможните....Относно Шел говорил съм с един от по главните, принципно слагат едни хапчета, който подобряват горивото, когато заминаваха за Германия едни познати сложиха 1 от тези хапчета и разхода падна поне с литър два. Аз да ви кажа нямам проблеми, метана няма как да лъжат колко зарежда :cool: :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ilias

.... принципно слагат едни хапчета, който подобряват горивото, когато заминаваха за Германия едни познати сложиха 1 от тези хапчета и разхода падна поне с литър два.

Какви са пък тези хапчета, и къде се слагат, в резервоара ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези хапчета се слагат в цистерните където е горивото, иначе ако се слага на автомобил трябва за пълен резервоар. Въпроса е ако е в цистерната колко ги слагат....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе и аз като слагам по двапъти казвам БЕнзин, че да чуе хубавоче някви шматки наливат дето не им дреми много. :) бяха ми на Shell единия калпак беше ми счупил веждичкатадокато мие фаровете :tease: естествено миел от руба на вътрене от вътре на вънка :tease: но какво да се правиза това сам си върши работата са казали хората :)Пак и на много места в европа, никой не налива бензинслизаш и си слагаш сам! ако ще и с S класа да си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги пълня до горе. Събира около 37-8 литра. Докато наливат, си мия стъклта оправям гуми и т.н. Винаги съм около колата, докато отключвам капачката на резервоара, гледам дали се пресяга към правилния пищов. Немога да се оплача от Шел. Един път само ми се случи да ми сипят някакво л***о минаващо за бензин, та карах с полу-вдигнат смукач. Заредих един път и на Еко, колата вървеше добре, за разлика от тоя който ми сипаха на ОМВ. Следете ги тия гадове, че шмекеруват много, особенно нощтно време. Виждал съм как човек от персонала на бензиностанцията си е паркирал колата в близост до колонките, спира да зарежда тир. Влиза шофьора да си плаща докато му пълнят камиона, келеша който налива, си отваря багажника на колата, пълни медувременно 20л. туба и продължава да пълни камиона. Далавери колкото искаш и с бензина. За мен не са виновни бензиностанцийте, а персонала, в повечето случаи нещата се случват по негова вина. Но много започнах да се отплесвам и ще навляза в оф топик-а :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да ви кажа ние плюем Шел ама преди 5 мин се прибирам и минах да заредя малко на Баба Хонда от Шел, сложих 100октана... Еми какво да ви кажа работят кавали за тях ама бензина е направо убиеш, след като тръгнах от бензиностанцията я пробвах как е направо летеше за пръв път върви толкова, е верно 2,40лв на литър ама си заслужата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги гледам какво ми слагат, че и аз се притеснявам и за нафта и да не си сипе в някоя манерка 10тина килца докато се разхождам. Последните 5-6 месеца слагам на ОМВ супер 100, обаче миналата седмица като напълних с еквивалента от ШЕЛ и им станах абонат, колата пали гумите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги гледам какво ми слагат, че и аз се притеснявам и за нафта и да не си сипе в някоя манерка 10тина килца докато се разхождам. Последните 5-6 месеца слагам на ОМВ супер 100, обаче миналата седмица като напълних с еквивалента от ШЕЛ и им станах абонат, колата пали гумите :D

Eми аз сьм чул, че ги разреждат с по слаби бензини някакви :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ви казах Шел от към бензин са най-добри за мен, след това Лукойл. На ОМВ не съм зареждал от преди 2 години, ако не закъсам много няма и да заредя за мен те са пълни боклуци. Днес като покарах малко с 100октана на шел направо изправих косите на брат ми:) Много върви ,така никога не е вървяла :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

наливал съм от различни бензиностанции и разлика нещо не откривам. Колата ли ми е такава или аз съм идеот, ама се едно върви. Затова където ми намалее бенза, зареждам в най - близката бензиностанция. п.с. Говоря за 95.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...