Jump to content
Guest dobo

Продава се Хонда Акорд 2.2 Ies Aerodeck

Recommended Posts

Guest dobo

Здравейте колеги,колата е пресен внос (отпреди 2 дена) от Германия. Както е присъщо на колите оттам е много запазена, без никакви проблеми с двигателя, скорости. На 215 хил. км е. Купена е от човек. Мотора е много динамичен, но за двигател на хонда няма какво да ви говоря :thumbs1: . С нови летни гуми. Всички екстри за модела, без кожа и автопилот. Свети лампичката на ABSa и почти съм сигурен, че е някой датчик. Докарана е на собствен ход от мен. На предното стъкло има следа от удар с камъче, но днес съм проучил и за 70 лв. се възстановява без никакви следи. Вчера съм пуснал обява в mobile.bg за 6650 лв и е най-евтината с този двигател. За членове на форума цената е 6500 лв. Аз лично никога не съм си падал по комби, но това много ми допадна. Така че който не си е мислил за такава кола, нека помисли и да звънне :dry: : 088 999 0140

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

............повечето биха искали да видят някоя друга снимчица :D Успех с продажбата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не е имало интерес, затова не съм качил. То в Мобиле-то има. Но ето:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=223138И намалявам цената с 100 лв.Чудно, че колата е добра, а никакъв интерес от форума...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е жив офтопик, но хич не е чудно че няма интерес!!!Чудното е че си регистриран Октомври 2007г, имаш само 4 мнения и те са в тема за продажба на автомобил...Тук колегите рядко пазарят кола от "непознат" :) Едва ли си ме разбрал какво имам в предвид, но другите със сигурност ще схванат.Никой не ти го е написал досега за да не го отнесе за коментар на обяви и/или офтопик.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dobo

Здравейте колеги, колата все още не е продадена и се продава спешно. Цената е намалена драстично на 5090 лв., но е без летите джанти вече. Съжалявам, ако някой се чуства засегнат от това че имам малко мнения и само за продажби. Ако все пак някой има интерес да се обади.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя година е произведена? Номер на рама?Кой град?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя година е произведена? Номер на рама?Кой град?

19941HGCE17600A003166София

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според този номер , който си дал е 1995 г. и е с естествени кожени седалки.........няма значение....телефонният номер в мобилето е грешен. Аз звънях , но след като не се свързах си намерих друг такъв Акорд същия .Успех с продажбата колата много ми харесва но...........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, 1994 си е точно, а комплектацията не е ясна по vin-a.Както и да е мислех, че е по-нова... Предната ми кола беше такава година, и сега търся нещо по-ново ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8-мата цифричка "6" в менюала казва , че има естествени кожени седалки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

номера на мотора ако може !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

номера на мотора ако може !!!

Не е моя работа , но колегата явно не следи темата : F22B5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...