Jump to content
vektor

Civic Vs Megan..

Recommended Posts

Civic-a ми е 1.5 101hp(сменен спортен филтър,генерация,спортно гърне и спортен колектор)Megana е Сток(2.0 16v,150hp)Имам ли шанс на къса дръпка?Моя приятел скоро си го взе и постоянно ме надъхва да ги дръпнем.Ма ми се струва,че ще ми сипе яко с черпака.

Редактирано от vektor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vektor

Като ми остане време,ще понастроя колата и ще се пуснем.Ще се постарая да има видео,малко да се поизложа :)Аз м/у другото,за първи път виждам такъв Меган(с таквоз ДВГ..)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям мнението на колегата...... пробваш и каквото стане...ако биеш супер ,ако не .. няма да се свърши светът я.А пък и някои и друг "метър" като опит ще трупнеш. Трудно е да се каже предвид многото въпросителни кой ще бие освен по МХБ(Метода хвърляне на боб) :) Успех все пак ако се решиш да се пробваш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тренирай да тръгваш добре, без много въртежи и гледай да му вземеш старта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама умната като се дърпате! Смисъл от приказки няма, но внимавайте все пак на чертата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eternity

и аз съм на това мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,определено ми е от полза.С моя човек с мегана се разбрахме да направим една сериозна дръпка но не сега.Че той колата я има от 1седмица.А за тази събота съм се разбрал с един Адаш с Peugeot 406 1.8 115hp.Ама с него сме си много близки и не ни пука какво ще стане.И той скоро иска да взима Хонда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,определено ми е от полза.С моя човек с мегана се разбрахме да направим една сериозна дръпка но не сега.Че той колата я има от 1седмица.А за тази събота съм се разбрал с един Адаш с Peugeot 406 1.8 115hp.Ама с него сме си много близки и не ни пука какво ще стане.

...ми то шанса ти е докато шофьора на Мегана не и е свикнал щото после ще те отвее,а на Пежака може да му отпуснеш една кола преднина за да е по интересно!!! Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... една кола преднина за да е по интересно!!!

и една предавка ще е добре да има ... или старт на 2-ра или без да я ползваш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да гръмна мотора на ХОНДАТА се пусках с 2 Рена и то Мегани,едното беше Коуч,друго е малко по особенно Купе двигателя му е IDE 2.0 16В 140 коня,с директно впръскване на горивото.Смея да кажа че Коуча ме разби,а този с директното впръскване на ниските обороти е ебати изтребителя но след 5к оборота тази кола се превръща в пълна скръб ;) Колкото и да ми е криво да го кажа,мисля че Рендето ще те бие,но се пробвай поне за спорта и за трошенето ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пежото ще го разбиеш,но Мегана ще те разпилее.Имам приятел с такъв,много сериозен автомобил като се има предвид че и аз карам 2.0 16кл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вместо да питаш ,кво ще стане и да чуваш какви ли не истории ,вземи се пускай и после се похвали дали са те скъсали или не. Да не е болка за умиране като паднеш ,винаги ще има по-бързи от теб и от който и да било.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това се чудя, на по 1000лв ли сте се хванали, че е тооолкова голям проблем. А и ти си с 101+ коня , а той със 150 ... И да паднеш, няма да е голяма беля, а тези кочове ( :P ) си понавървяват, имам наблюдения над един на Калояново! Ако искаш да се пуснеш с мен, аз съм 101 коня сток, та да падна от теб, за баланс дето се вика! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента с никой не мога да се пусна,колата не може да откине....След смяна на тази неща и трябва яка настройка.Сега се 1 карам на Метан! Къде да отида да я погледнат,елконче нещо?И новия Струт бар трябва да заварявам,че го пукнах ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...