Jump to content
Dragi4

3.0 V6 Vtec

Recommended Posts

Не знам дали е тука местото.Интересно ми е би ли имало интерес към такъв двигател изцяло оборудван,с автомати4на кутия на 47000 мили пробег.Вси4ко каквото е нужно за такъв суап 6те бъде доставено.Колата е Акорд 00 купеДолните линкове 6е са валидни о6те 2 дена:lol:http://watermark1.copart.com/website/data/...17712737_8X.JPGhttp://watermark1.copart.com/website/data/...17712737_3X.JPG

Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то баш за Майната бре :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове къв е тоя Дзвер??? То К20 дето е 2.0 4 цилиндъра В-ТЕК кво прави пък да не говорим за 6 цилиндъра В-ТЕК. Ако някой мисли да прави "трансплантация" на сивик значи се е побъркал. То купето от въртящ момент ще стане на лимузина бе. Каква серия е тоя мотор. Дайте малко повече инфо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майната сънува вече 3.5Еми то тъй,човек колкото повече удъртява :P толкоз повече се вдетенява ;) .Иначе браво ще го имаш щото сънищата са спомени от изживяното :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това нещо колко коня е,я дайте малко повече инфо ако е възможно :P Отзад ми прилича малко на НСХ :lol: Драгич ти си полудял бате честно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

Драгич, ако започнеш да режеш взимам задното крило, вероятно и чифтето ауспуси!Това "нещо" е 147кс 2.0i VTEC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драгич, ако започнеш да режеш взимам задното крило, вероятно и чифтето ауспуси!Това "нещо" е 147кс 2.0i VTEC

Майна тва не6то не 2.0 вервай ми.Смел4аци за мотора се търсят,ясно 4е в Сивик никой няма да го сложи,колегите с Акорди.....тва си е екзотика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кой знае кви коне е тая хонда аз сьм виждал такава на живо колеги още когато работех на голф игрище "Света София" беше бяла и я караше един доста богат японец нещо невероятно е :lol::P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам интерес :lol: Колко би струвал мотора и трансплантацията на акорд същата година, ама европейски ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ползвах жокер ...звъннах на приятел,на твойта кола по4ти сигура няма как да се сложи тоз мотор.Май единствения варянт е CG Акорд

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondÑŽ

Този мотор е жесток, но не е голяма екзотика. В Германия, Белгия и от този род бели държави се среща по-често даже и от 2.0 втек 147 к.с. Става дума за Акорд купе. Там хората знаят какво да карат и имат възможност да си го купят.Проблема да е екзотичен тук са 200 к.с. и произтичащия от тях АКЦИЗ. Сещайте се че е колкото на Тайп Р.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondarules

Имам Accord V6 3.0L като този на линка и мога да потвърдя че описания е от стария модел. Добър двигател е но наистина не е екзотика. Много срещан двигател в US. То стария модел ако е от САЩ, значи е с автоматични скорости.Онзи ден карах даже 3.5Л 2008 Хонда Accord които е още по голям звяр. А за двигателя..... еми забравета да го слагате на Civic. Много е голям.По добре си купете едно моторче от Acura RSX Type R 205 кс и е по добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...