Jump to content
VR6

проблем

Recommended Posts

кога ще мога да пускам обява в купува/продава ?искам да си пусна обява там но не става защото съмбил нов. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми до коолкото съм запознат с новите правила тук, които са от около два или три месеца, ще можеш след около 45 поста.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами тогава да започвам да пиша като луд и това е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами тогава да започвам да пиша като луд и това е

и аз бях пред такава ситуация, но нищо не може да се направи :) можеш да се обърнеш към някои от модераторите. ако преценят биха ти я пуснали. мисля че трябва да пуснем една темичка за хора с по малко от 50 поста да се пише на воля :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Правила за всички Купува/Продава форуми:

Новорегистрираните потребители нямат права за писане в Купува/Продава форумите, могат само да ги четат. За пълен достъп е необходимо потребителят да натрупа повече от 50 мнения в останалите секции на форума.

Препоръчително е в обявата да фигурира цена, при липса на цена, оплюването на автора няма да бъде санкционирано.

Препоръчително е да дадете максимално точна информация за това което продавате. Ако продавате нещо нестандартно, моля обяснете какво точно е то, за да не подвеждате останалите потребители.

Коментирането на обявите е нежелателно, освен когато става дума за предпазване на другите потребители от недобросъвестен продавач.

Търсенето и предлагането на резервни части за други марки автомобили е забранено. Изключения правят части независещи от марката, като тунинг аксесоари, джанти, аудио техника и други.

И както съм написал попринцип: За да няма недоразумения четете правилата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами тогава да започвам да пиша като луд и това е

:):P:):P :P :):P :P :ban: :ban: :ban: :ban: :ban: :ban: :ban: Заради това в една друга тема предлагах да има и поне 2 седмици регистрация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами правилата са си правила

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без правила и закони реда се превраща в анархия. Да спазвамв правилата и законите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше и една друга сентенция , че правилата са за да се нарушават, но май това го практикуваме само по пътищата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти отговоря тук с цел да не акам из другите теми.(А и без това дано я изтрият тази).Това че ще си купуваш хонда не те прави фен на хонда.И не ти дава правото да пишеш тъпотии из темите на рдугите.Относно интелекта Ви няма няма да коментирам (няма смъсил то се вижда).И под думичката Гоуфар нямам на предвид че караш гоуф. Тука хората не ги делим каква кола карат, а дали са за "спорта".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако искаш може да се дръпнем с твойта пиклива хонда, а за спорта не ми говори защото аз когато съм бил по пистите с Илия Царски ти си събирал парички от закуските да играеш на компютърни игри и си мислил че караш наистина. Аман от разбирачи !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на теб май трябва да ти се обеснява повече! Кажи ми къде съм писал, че хондата ми няма кой да я бие или че съм най - великия шофер ????? И да те светна че под думичката "спорт" се не се рабира само профисионално каране ами и аматъорско(любителско).Ти явно си някакъв абселутен селяк, с който неможе да се разговаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами като си нямаш представа от спорта за какво ми говориш. играй си на РС-то и не се меши където не ти е работата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още малко чат в тая тема и постовете ще ти станат 50 :ph34r: . ама бива ли такъв тон? после като пуснеш обявата и тези към които е отправена ако прочетат тази тема преди това, какво ще си помислят?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз си търся хонда която да не е пиклива

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма не пиклива хонда...всички за гадни... по хубаво си карай голфа...защото като те гледам какъв си фен...докато не разберете, че в нашия фенклуб си има правила си стойте във вашите форуми.

Редактирано от at_chuchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да фен съм. Просто целия ми живот е преминал около бързи коли (предимно WRC) , но това не е важно , а Голфа дето го карам беше тренировъчен автомобил на Илия Царски. За коне няма да говоря,защото ще се комплексират някой хора, но много се кефя на малолитражките на хонда и мощността която изтискват от тях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Пич да се депресират мога само хора които имат проблеми с размера! Ние тук проблеми с това нямаме! Ти гледаш да се самоизтъкнеш. Лошо няма. Само дето много драпаш за тази прословти 50 мнения! Това ще ти изиграе лоша шега. Не случайно се появи тази тема! За да не остана неразбран аз тук влезнах заради секцията купува преди две години, и съм радостен че си намерих бъзо частта която ми трябваше за моята хонда. После в тази секция почти не съм ползвал до преди около десетина дни! Тя е сложена в помощ на феновете! Не е сложена в помощ на търговците! Тя е тук за размяна на части между феновете! Тази секция няма за цел да предоствавя възможност за печалба, тя предоставя възможност да потърсиш нужната ти на теб част която на някой друг е вече ненужна! Живеем в свят в който натуралната размяна е рядко срещано платежно средство! За това там частите имат цени! И се кортни малко!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VR6

е ок де. на някой може да му е омръзнал автомобила,коъто кара и там се появявам аз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...