Jump to content

Recommended Posts

Имам няколко въпроса ремъците ми са нови Марката е най добрата но свирят имам 3 ремъка на динамо на хидравлика и на климатик .Вредно ли е като свири и от какво се обтягат пистовите ремъци ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Zenko

А без фарове и вентилатора на парното свирили.За обтягането ремъците на динамото -от динамото,на хидравликата от хидравличната помпа,за климата непомня-маи имаше оптяжна ролка.Внимавай колко оптягаш да не почнат да вият после лагерите на някои агрегати.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ако почнат да вия лагерите на някои агрегати какво се прави .Само лагера ли се сменя или цялата шайба ?Ремъците свирят смао като я запаля и от време на време като завивам това ме кара да мисля че е хидравликата .Кат пусна фарова парно и т.н не свири ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен нещо от ремъците свири от 3г, но не искат да ги сменят, защото ремъците са наред.Карам си, вдигам си обороти - няма проблем ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моя свири, но като я изфорсирам и се оправя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си ги сменил скоро, трябва да ги видиш дали са оптимално обтегнати пак, защото от това свирене ще се наложи пак да ги сменяш.Ако е само този на хидравликата, само него оправяш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега щом свири ремък при завъртане на волана...явно е този за хидравликата му. Смени го защото ако е натегнат достатъчно, значи е остарял и изпечен каучукът му. На моята хубавица и просвирваше един ремък, оказа се че се е скъсал и паднал един от болтовете на динамото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са ти хубави ремъците и са точния размер значи може и да имаш кофти ролка !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...