Jump to content
Еди Ведър

Седмична среща РУСЕ

Recommended Posts

незнам какво да кажа за седмични срещи всеки излиза с приятели(приятелки) вечер по клубове дискотеки,не че и ние не сме приятели даже с някой ставаме доста добри приятели,но просто всичко се определя в последния момент кой къде ще илиза вечер и може да стават обърквации(аз съвсем се обърках какво исках да кажа :hondarulez: ) иначе идеята е добра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прав си Еди.но нали за това ще е всяка седмица, че който може да доде доиде които не не,всеки има ангажименти, семеиство.Единият път едни ще могат други път други, то затова ще се пуска темата да кажат кой ще доиде и кои не.аз поне мисля да не пропускам нито една среща, но всичко се случва в този "прекрасен" живот. :):hondarulez: така че там сам и ще чакам да се съберем достатъчно коли да направим впечатление.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се видим в събота на ОМВ значи :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То всичко много хубаво за събота ама малко датичката притеснителна 02.02 Да не вземем да празнуваме още нещо :P Така шегата на страна и аз като колегата ще гледам да не пропускам, но едно е да гледаш друго да виждаш :devil: А дето вика Еди за клубове и дискотеки, ами ние като се съберем пак може да отидем някаде на клубче след 1-2 бири :P До събота

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че ми е работа ама 8:00 не ви ли е малко рано за дискотека бе мушмуроци?Хайде по-сериозно,че да не се наказвамеееее:box::ppp:rolleyes:

Редактирано от bat'koko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, за мое огромно съжаление, ще се наложи да пропусна първата седмична среща..... днес ходих на лекар и се оказа, че незнайно от къде, съм лепнал Варицела (шарка) :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак,ада я наравим у вас тогава.Които е изкарал (шарката) няма никакьв проблем.Шегувам се естествено, оправяи се по бьрзо.Успех ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което направихте днес уважаеми "фенове" е достойно за срам,ГОЛЯМ СРАМ.Може би съм единствения член на този форум който е присъствал на такава уникална среща.Просто бях сам.Благодаря Ви за чудесното изживяване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каде беше аз такмо от там идвам и наистина нямаше никоисрамота срамота

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме знаете къде бях (в къши с болеста си:dry:) а иначе момчето с черния Акорд тъкмо ми звъня да ме пита защо няма никой. Бат Коко на следващата за другите незнам, но ние ще сме там.... карантината ми е до петък, така, че се надявам да не съм сам в събота.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ся ко са оказа всеки дошъл по късно и не сте се засекли на голямото ОМВ егати големата бензиностанция :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това е то без организатор демек аз така става ;) , после пак ми се сърдете че съм закъснявал ;) , сега като не дойдох и какво ;) ? Всички ходили а никой никого не видял :P ха ха ха . Аз пък бях отсреща в гъстия храсталак и се посмях от сърце :P . Айде със здраве и другия път изберете наистина нещо от сорта МГЪЗ че да не ни гледат сеира ;) . Всичко това в кръга на шегата да не се засегне някой , но какво пък ние кога сме били организирани че и сега. Айде и умната по пътищата. ;):tooth::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но какво пък ние кога сме били организирани че и сега.

Тук не съм много съгласен.... имам дори и някои примери, но няма да пълня темата с оф топикТа по въпроса.... Ако искате, наистина, може да сменим мястото, часа та дори и деня.... мен от тук натам ме бройте та и за следващата седмица си записвам присъствието. Поздрави:ebanjeee:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз малко поизлъгах за предната събота, за което съжалявам, но вината не беше изцяло моя. Аз тъй като правя ремонт ми се наложи да поостана малко повече на обекта. Някак не става да зарежа бащата да бачка пък аз да си вея :ebanjeee: Не че нямах огромното желание, но ... Още веднъж съжалявам, че не упях и се присъединявам към колегата с колективното извинение за тенекията, която се получи :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....споменах ли,че така може да се получи :angry: .Всеки да си сложи номера на телефона(актуален) в профила и тези които са обещали а не дойдат после да можеш да им теглиш една майна :plane: Между другото тези седмични срещи са удобни да излезеш с някое маце имаш оправдание пред твойта,че си на Хонда среща :ebanjeee:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest speedy gonzales

ок аз съм съгласен за МГАЗ.ако последно е там ме бройте но нека да сменим деня.примерно неделя вечер .................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой не е разбрал в предния пост просто се пошегувах макар и на чужд гръб просто в 7 и нещо сутринта нямах какво да правя и реших да метна малко плява. Пошегувах се за организацията и ако някой ме е разбрал накриво сори просто не съм имал намерение да идвам и като видях отзивите ми стана смешно.Другото което е че аз никога не съм се цанил за организатор,просто така ми дойде отвътре въпреки че първите помнят че аз бях инициатор на първата месечна .За 'МГЪЗ" също се пошегувах затова е с големи букви и не е газ . А колкото до идеята то мисля че не е лоша стига да има посещаемост а да се излагаме а мястото иначе не е лошо стига да не пречим на хората но си мисля че деня ще е по удобен ако е неделя и все пак това е лично мнение.Айде със здраве че ми се умориха пръстите и шофирайте разумно а не безумно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да подчертая не искам да взимам функциите на организатор (в случая на М_I_T_A_K_A) просто идеята за М ГЪЗ :rolleyes: ми хрумна спонтанно,а за деня съм без претенции!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....къде е тая ,метан станция М гъз?Така и не разбрах за коя става въпрос :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Метан-станцията се намира в квартал здравец(север) след кръстовището на Олимпа посока центъра в дясната страна! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мястото ясно. Часа 20:30 ли става и да кажете мнение за деня.... събота ли да си остане или да сменим деня? Има предложение за неделя, но кажете си и вашето мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да уточним за желаещите да присъстват на седмична среща.... тази седмица, ще се състои в неделя (10.02.2008г.) на метан станцията след спирката на олимпа в посока към града (преди Петър Караминчев) от 20:30 часа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори, пак сьм нощна смяна. В сьбота можех да доида ама.... нищо,другата седмица.Приятно изкарване и дано се сьберете тоя пьт!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано тази седмица присъствието да е по-осезаемо от миналата,щото иначе ще има уволнени ми се струва :PНеделя 20:30 на метан станцията в Здравец-Север да няма после оправдания

Редактирано от iasho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво става колеги,не чувам отзиви, :) Имаше ли среща изобщо.Ще използвам случая да се похваля, че си оправих увисналите врати тая сьбота.Еи, тази седмица сьм на линия .Ще има сбирка , нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи, тази седмица сьм на линия .Ще има сбирка , нали?

Аха ще има като миналата и пак ще е на същото място (предполагам), ако бъркам , моля поправете ме. За часът нека се изкаже Митака щото май стана дума , че ще е малко по-рано. п.п. Беше супер срещичка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За часа на срещата, наистина мисля, че ще е добре да е по ранен като се има на предвид, че е неделя и по това време хората вече са се отдали на почивка. Само незнам точно колко да е.... мислех си да е към 16:00... тогава обикновенно се приключва на полигона и от там направо на среща. Кажете си все пак и вашето мнение за часа и ако не ви устройва да измислим най-добрия вариянт за всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest speedy gonzales

за 16.00 аз съм съгласен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

....аз едва ли ще мога да дойда утре си прехвърлям колата на една мацка хареса я и ще я купи(аве докато парите на са у мен нищо сигурно няма :( ),ако успея да си взема друга Хонда до неделя щото има такъв вариант може да мина да се похваля,ако не на месечната ма пак ще видим в момента каквато търся няма изгодна на хоризонта.Има един CRX ама ще ме изгонят от вкъщи ако го взема !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един CRX ама ще ме изгонят от вкъщи ако го взема !!!Абе за какео ти е да си в къщи след като ще караш РЕКС бе младеж??? :(:D Ако срещата бъде в 16:00 няма да мога да присъствам от началото,защото водя малкия на танци от 17:00 до 18:30. Мога да дойда за времето през което той ще танцува.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега последно в колко часа ще е срещата бе хора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JAMAMOTO

Ако е в 16:00 няма да мога да дойда, защото съм на работа. Ако е към 19:00 или 20:00, ще успея. :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-полекичка да не строшите някой глезен от бързане.Гледам ,че има невероятно голяма активност.Затова предлагам 19:00 ма М-газ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-полекичка да не строшите някой глезен от бързане.Гледам ,че има невероятно голяма активност.Затова предлагам 19:00 ма М-газ

много хубаво го предложи колега ама момчета се бяха събрали във 16:00 и аз минах за малко и да ти кажа незнам дали сте им се разкарва отново но аз пак бих дошъл в 19:00 ако прецениш пиши

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...