Jump to content
Guest moni13

Проблем с датчика за ръчна спирачка?

Recommended Posts

Guest moni13

При мен се е получавал същия проблем, когато спирачната течност в казанчето падне под минимума и няма нищо общо с това дали ръчната държи или не. Така че провери това и според мен си готов :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се е получавал същия проблем, когато спирачната течност в казанчето падне под минимума и няма нищо общо с това дали ръчната държи или не. Така че провери това и според мен си готов :hondarulez:

Това е! На едно място светят и двете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

демек съм за смяна на накладки?! Хм, спирачната течност ми беше по средата между мин и макс...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свали капачката на казанчето за спирачна течност и вдигни поплавъка до горе, ако загасне значи трябва да долееш. Окаже ли се че трябва да доливаш - търси теч !!!Случвало ми се е да доливам спирачна течност и подцених "сълзенето" от задните сп. цилиндри - докато не ми се наложи да спра супер екстремно за да избегна ПТП и тогава.... опс..... педала пропадна... и щеше да си ***** ако не беше широк пътя....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм, не писах резултата - размърдах поплавъса, който по някакъв начин беше потънал явно и лампата угасна, както и би трябвало след като спирачната течност е по средата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, имам един въпрос към вас: вашите поплавъци закачени ли са със жици? щото моя не е май. плува си един такъв като изоставен кораб из казанчето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на хондата не съм се заглеждал, ама на тойотата поплавака си плува на една ос и няма кабели.Явно вътре има магнит или нещо от сорта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми защо не долееш малко течност и да видиш. Като си смениш накладките ще махнеш малко и готово? Ако е таблото няма да гасне като мърдаш поплавъка. Виж буксата на помпата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gdog

Тази сутрин като тръгнах да се прибирам от работа гледам лампата на ръ4ната барабар с лампата на ABS-a светят викам кво стана бе ***** ** ** *** и пробвам ра4ната дърпам пускам не изгасва,спира4ките даржат и си продължавам с повишено внимание ;) като се прибрах изгасих я запалих и не светят нали нормално па се за4удих и аз кво сака..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...