Jump to content
Muggs

Данък на Civic Tdi 105hp ?

Recommended Posts

Интересува ме колко пари ще ми данъка (TDI 105hp) или къде ще мога да го проверя. Тъй като пресрочих срока за деклариране в данъчното и глобата е м/у 20 и 200 лв.

Глобата за просрочване е уредена в чл. 127 от ЗМДТ:Чл. 127. (1) При неспазване на разпоредби по този закон извън случаите по чл. 123, 124 и 125, на виновните лица се налага глоба в размер от 20 до 200 лева, а на юридическите лица и едноличните търговци - имуществена санкция в размер от 100 до 500 лева.

Няколко човека ми казаха, че ако знам колко ми е данъка мога да си го платя по банков път. Така няма да плащам глоба и пак ще си имам квитанция за платен данък!Дано ми помогнете!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

130-140 лв. Някъде там беше, съжалявам не знам къде съм забутал квитанцията ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип си ти пляскат едни 20лв. и това, ама незнам дали не са сменяли закона скоро. Мене някъде преди година ме глобиха за просрочване на 2-та месеца за данъчното. Иначе някъде 110-120лв мисля ти беше данъка за този мотор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest artifuckt

Колега пускам ти линк към един калкулатор, в който като си въведеш данните на автомобила ти изчислява стойността на данъкаhttp://danacite.netinfo.bg/Calc6/index.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма как да я платиш по банков път щом не си зачислил колата към данъчното на твое име,а това става като отидеш лично и попълниш формуляр аз също бях пропуснал този срок поради незнание ама отидох преди Коледа и ми простиха глобата поради предКоледното настроение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Katsko

от 127.39 до 382.17 лева а стига бе, тоя калкулатор много големи цифри пуска :hondarulez: иначе аз имам скоро ходене до данъчното за тамън тоя двигател, ще видим кво ще се окаже :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...