Jump to content
VitoEJ9

Стрелка на бензина!

Recommended Posts

При изключен двигател, не много бензин в резервоара и светнати габарити стрелката ми на бензина започва бавно, но славно да се придвижва нагоре :hondarulez: Някой обръщал ли е внимание? След като запаля и светна фаровете стрелката се връща на първоначалното си място. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Някой от колегите с англичанките го беше забелязал :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм го забелязал много отдавна. И на 5та и на 6та са така, не знам защо. Мистерия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случва се с всяка една Хонда :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, аз не съм забелязвал... лелиии, интересно, ще пробвам. Маамка му, а аз се лъжа да наливам бензин... пффф, само връткаш габаритите и тя започва да го материализира в резервоара! :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, аз не съм забелязвал... лелиии, интересно, ще пробвам. Маамка му, а аз се лъжа да наливам бензин... пффф, само връткаш габаритите и тя започва да го материализира в резервоара! :P

това със стрелката на бензина и показанията е срам и позор, никога не съм имал кола на която като приближи стрелката до червеното да се чуда колко бензин имам - 5л, 10л, 15л или изпарения  :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това със стрелката на бензина и показанията е срам и позор, никога не съм имал кола на която като приближи стрелката до червеното да се чуда колко бензин имам - 5л, 10л, 15л или изпарения :hondarulez:

Е не е фатално. Като запалиш веднага пада

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не е фатално. Като запалиш веднага пада

не , имам предвид че дори при време на движение не съм сигурен колко имам.На два пъти пълних от червената стрелка "догоре", дори единия път стрелката беше паднала под Е-то (това беше деня, когато я купих, оттогава никога не съм я оставял да падне толкова).Е, при стрелка под Е-то - 40л, при 45 по паспорт, след това от червената линия догоре - 30 ?!А преди 2 седмици имам силни подозрения, че при стрелка малко над червената бях на изпарения от бензин - спирам, след 5 мин паля и ... гасне. Паля и гасне, ама гасне сякаш не достига гориво  :blink::angry: , не се дави, не като от главното реле.Запалих принудително на газ - бензиностанция, 40лв - 18л и стрелката отиде до малко под средата  :huh: . Да знам че някъде слагат по-точни датчици за количество гориво ще си сложа  :o Редактирано от Restless

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Vito и аз една вечер таман като я бях зел,и си седа на една улица вечертта така на габарити и по едно време гледамчудото стана :angry::huh: гледам стрелката излита на горе викам ако продължаватака 6те текне по улицата :o:blink:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Vito и аз една вечер таман като я бях зел,и си седа на една улица вечертта така на габарити и по едно време гледамчудото стана :angry::huh: гледам стрелката излита на горе викам ако продължаватака 6те текне по улицата :o:blink:;)

кума ми навремето с Шкодата 120Л го имаше тоя ефект.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

И при мен е така. :blink: Има ли някакъв проблем? :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така. :P Има ли някакъв проблем? :)

Проблема е, че е само зрителна измама за жалост! :D Феноменът щеше да е пълен ако и бензина в резервоара се увеличаваше :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз днес го забелязах този феномен, такмо се изкефих 4е имам доста бензин и като палнах колата стрелката си падна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се случи снощи. С кръстника бяхме на път и почна да свършва бензина! Спряхме за по цигара и тоалетна, оставих колата на габарити и като се качваме гледаме стрелката горе :) , обаче щом запалих и се върнахме в реалността! :):D А що се отнася за неточността, при мен като напълня до горе едва след около 150км. стрелката мръдва леееко на долу.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен се вдига като съм изключил от контак, но след завъртането на ключът пада където и е мястото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен това със стрелката ми се случи преди 1 месец като пътувах от чепеларе насам;) Снимах го заштотот до сега повече от половината не съм го пълнил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така колеги,ама нее болка за умиране.Май е така с повечето хонди :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...