Jump to content
Hronos

НОВИЯ ХОНДА ТАЙП R - R3 / Monte Carlo

Recommended Posts

ИЗВЕСТНИЯТ италиански пилот Лука Бети официално ще презентира напълно новия автомобил Хонда Сивик Тайп R клас-"R3" в започващото утре от Валанс 76-то Рали Монте Карло. Това RallyXpress научи от колегата Марко Пасторино (на снимката), който ще бъде в екипа на Бети за това състезание.

Публикувано изображение

 

Пасторино, който официално рабо

Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

btw, R3 е нов клас от тази година, който е за коли с двигател до 2 литра и 2 движещи колела, като спазват стриктно точно определени "cost-effective" критерии, т.е. колата е лимитирана от към бюджет! :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почват да стават като рено за съжаление. Скапани масови коли, силни спортисти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц. Renault трудно ще ги стигнем по скапаност на масовите им коли.И като спортисти имаме да ги гоним но поне сме им във врата там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Антонио, по пилоти можем да пробваме бе :lol:откак ми спомена онова име, всеки ден преди заспиване - по 15мин го гледамРеньооооотттиииии шаааампиииоооон!белким някой ден се събудя с неговите умения :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за Off-а, ама темата си е моя, а има и общо със спорта.Тоя "Ragnotti" имам чувството че е открил нови закони по физика.Това сцепление, съпротивление при триене, центробежни сили, минимален спирачен път, периферна скорост на търкалящи се предмети абе направо не ги признава.Кара само на кинетична енергия и грам не му пука за останалите.Ще се радвам ако скоро ми покажеш такъв стил на управление Емо.Направо си удрям шапката у земятъ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е а дано.... аз тренирам :unsure: чакам клипчета от тази година, ама лаладжията (лададжията) се бави нещомного сори, ама много, много, много... стига офф

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дуплика:http://www.youtube.com/watch?v=hjwr8Me4uJI...feature=related

абе еби и тайп Р....
аз не мога да кажа нищо.. не ме касае какво кара, какъв форум е тук.... просто искам да пожелая на всеки който разбира защо в последните 2 реда пиша несвързано някога да има подобен клип за себе си...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да пусна едно като стана дума за рали пилоти. Не е на Рагноти, но мисля, че Ари Ватанен също не отстъпва, особено в това клипче на Пайкс Пийк:

. Към края на клипа става ясно какъв е пътя и къде е, RESPECT!Иначе от днешните пилоти мисля, че Себ Льоб е с класи над останалите. Да видим Субару като изкарат новата кола дали ще компенсира майсторлъка на Льоб. За Rally Type R- ми супер. Да правят WRC версия и да скачат при голените, там им е мястото. Миналата седмица имаше тема за JDM Mugen Type R - седана нали. Мислех си колко мн се доближава като дизайн до Субари Импреса Сти и Митсубиши Лансър Ево. трябва му един блоър и 4Х4 и скача на врата на Импресата и на Евото. Дано доживеем да видим и такъв звяр с Н на капака.П.С 1net, това първото клипче което си пуснал на последния си пост, рали Франция ли е? Ей тва: http://www.youtube.com/watch?v=hjwr8Me4uJI...feature=related Редактирано от zarrick

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе еби и тайп Р....

аз не мога да кажа нищо.. не ме касае какво кара, какъв форум е тук.... просто искам да пожелая на всеки който разбира защо в последните 2 реда пиша несвързано някога да има подобен клип за себе си...
Виждам че лека полека започваш да стигаш до девиза на хонда първо човека после машината => или не е важно кво караш а как го караш по моему казано.Иначе за горния клип на ранготката е арно прави чалъми ма те се учат за 5 мин .. виж карането за време е по трудо щото струва пари - много .което води до простата за висимост колкото повече $$$ толкова по добър пилот ставаш - защото може да си позволиш тренировките а за 4х4 не мисля че ще рискуват почти нямат опит освен някой псевдо задвижвания със виско муфа но знае ли човек японската упоритост и трудолюбие са огромни дай боже да ни изненадат приятно .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bat_gogo

за 4х4 не мисля че ще рискуват почти нямат опит освен някой псевдо задвижвания със виско муфа

хонда нямаха опит и със дизелите ама виж какво родиха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest �ЛЕКС

аха чакай ти явно просто рали спорта не им е интерес влагат си в тъпата формулка а там са лек провал до миналата година и кво ни топли ф1 обикновените фенове .най-много да родят някое инжинерно чудо което да приложат след 5 години е не е малко но формулата няма допирни точки със серийните автомобили който повечето читатели на форума имат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво стана с Дани Сола - няма ли да кара през този сезон?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest al3x

Как се представи Type R вМонте Карло аз не видях никъде? :worthy: някой запознат даде малко инфо :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре сме се представили 19-то място за дебют :worthy: сега тази седмица да видим на снега как ще се представи Civic Type R :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rallye Monte-Carlo 2008Едната Хонда е доста добре на 19 позиция, само 2 Рена са я прескочили във тяхната група "А7"Втората обаче е последна на 34 позиция със наказание от 1 минута, но изостава от предния със 14 минути така че наказанието не му е попречило за класирането.Сигурно са спукали много гуми.

Но забележете,че Рената бяха 12 а Хондите само 2 и то едната само е Type R,а представяте ли си какво щеше да е ако имаше 12 Хонди? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Така е наистина, от два стартирали автомобила и 2-та са завършили в такова трудно състезание, като единият е 3-ти в групата и е в челото на генералното като изключим WRC-тата.И 2-та автомобила са еднакви, след като карат във "A7", старият "Type-R" е хомолгиран само за група "N3" ако не греша все пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...