Jump to content
Guest мишо

Отстъпки

Recommended Posts

Guest мишо

Колеги, не съм сигурен дали идеята ми е нова, и дали не е обсъждана вече. Пуснах търсене и не намерих нищо, затова си позволявам да отворя тема.Идеята ми е, да договорим някаква отстъпка за резервните части от Бултрако, за всички членове на фен клуба Хонда.Разбира се, това би поставило много други допълнителни въпроси като доказване на членство, и други възможни условия.Ще се радвам да споделите какво мислите по въпроса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

няма кой да се наеме. а и не виждам какво печели бултрако. Пък и не само бултрако е представителство на хонда. Според мен е неосъществимо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest misho

Ха-ха-ха, че те преди като видят Хонда със стикер на клуба и направо ......... :P Пробвайте, ако на някого му се занимава. Аз си карам колата в сервиза на "О.......тиййййт.......Е" (да не кажете че правя безплатна реклама пак :P) , купуват ми части, оправят ми каквото е нужно и така,,,....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Restless

не е невъзможно но са нужни контакти и желание.По принцип Бултрако миналата година пускаха на 2 пъти промоции от около месец, в които даваха от 10 до 30% отстъпка на части ако си направиш безплатен преглед в сервиза им :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@manniakkНе знаех, колега. би ли споделил кои други фирми са представители на Хонда? Че тия от Бултрако ми идват доста скъпички. А има неща дето май няма откъде другаде да си купя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се отклоня от темата, за което се извинявам предварително.Мишо: Казваш скъпичко ти излиза от Бултрако ли?Ами и аз така мислех преди, но няма да забравя думите на човек, а именно:"Ако искаш да караш Хонда ползвай истински части, не прави компроси за 10-20лв, защото не след дълго ще ти излезнат през носа"П.С. Нещо не схванах и аз, но би ми било интерсно кои други са представители на Хонда за България?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Te ако бяха само 10-20лв повече нещата в бултрако , щях да си ги купувам и без да ми трябват бе готин :P Та там един дросел е 1700лв ... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest misho

ОК да се уточня, консумативи от рода на тампони за ходовата част, ремонтни комплекти за спирачна, съдинител помпи и подобни. Rust - Кво толкова може да му се случи на твоят дросел, за да се наложи да си купиш нов?Нека бъдем малко реални..............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Не е изключено да му потрябва на човек всичко . Говорех примерно .... мога да ти дам още подобни примери , но не е това идеята .Дори за консумативи е гадно , може ли филтър за климатика дето е 15лв и се сменя често да струва ~70лв /на 7ма генерация примерно са 2 и отива още повече/. В бултрако 98% от нещата не си заслужават парите . А и това , че е малко вероятно да ти потрябва дадена част защо трябва да оправдава цена , която е 1/3 от колата баси .... ще ти кажа защо - за да не си я купи никой никога :P

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз в темата ако може,преди време като купих колата от бате Ради почнах да сменям и 1-во бяха спирачките.Информативно звънна в Бултрако за инфо и цена....първоначално нямаха после по ВИн издириха накладките и познайте....255лв(сега проверих записките неса били 105лв ).Е искам да ви питам с тази цена на такъв компонент без който неможе .... накъде. В последствие ... верно взех други и сам си доволен от спирането за около 40 лв маи бяха тоест.. Неси ги купих от там по обясними причини и се запита а ако беше нещо по голямо ?Поздрави и съм съгласен с постовете по горе.

Редактирано от Fieldy_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се това да ми е последният пост в тази тема.Просто има неща с които аз лично не бих направил компромиси.Карам с оригинални накладки Хонда и съм повече от доволен, найграх се с фалшиви тампони по ходовата част точно за 1-2 месеца, оригиналните не са кой знае колко по-скъпи и си заслужават. Няма да изреждам повече, но според мен си има неща които трябва да са на 100% в пакетче Хонда от еди къде си............ Не споря, че има и прекалено надути цени на части, но ......Както и да е, всеки има право на мнение и избор.....Не подържам Бултрако, не са ми от любимците, но опирам и до тях понякога............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неискам да съм разбран погрешно-мисля че няма почитател или не на марката който данеиска да са в пакетче с надпис ....идеята беше ,или аз поне така я разбрах, за раздувката на цените и за това че несе прави мн за марката , и достъпността на резервните части(лично мнение)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Пешо

Идеята ми е, да договорим някаква отстъпка за резервните части от Бултрако, за всички членове на фен клуба Хонда.

Мишо, почти се разплаках от умиление! Можем да пишем и на Хонда - да разрешат експорт от САЩ за Европа, че да си стегнем колиците с евтини части и аксесоари ;-)Преди време много се зарадвах на изгодните цени в американски сайтове, но скоро се осъзнах - пишеха, че доставят само за територията на САЩ, защото Хонда не разрешава експорт. Производителите на коли не ги правят, за да им се кефим ние, а за да печелят те. Вносителите - аналогично. Разбирам ги и не им се сърдя - докато могат да си кютат при сегашното положение, никакви емоции няма да ги разчувстват! Дори и да си татуираме емблемата на челата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо, иронията не е лично към теб, а към ситуацията, в която се намираме, която ние двамата не можем да променим, и с която само можем да се съобразяваме.Такива са правилата на пазарната икономика - има си магазини за вратовръзки по 1000 лева, има и битак за по лев. Виж, с оригиналните части нещата са по-различни, но аз не отбирам от тези работи...Ако съм разрбал правилно, ти предлагаш представители на клуба да се срещнат с представители на вносителите и да си поговорят за отстъпки и пр.?А при цените, които цитираш, май по-евтино е да си купуваме по 2 еднакви коли - едната да си я караме, а другата - за резервни части...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно дистрибуторита на хонда има един в варна и още един в пловдив ако не се лъжа. За Варна съм сигурен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно дистрибуторита на хонда има един в варна и още един в пловдив ако не се лъжа. За Варна съм сигурен

Тези дистрибутори имат ли си имена, адреси, телефони и др. контакти?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно дистрибуторита на хонда има един в варна и още един в пловдив ако не се лъжа. За Варна съм сигурен

Тези дистрибутори имат ли си имена, адреси, телефони и др. контакти?
http://www.jkchonda.com/това за Варна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Съединител в Бултрако за Д15-ка 530 лева комплекта, заместител 330 лева тук спор няма ама за делко 1500 лева ми се виждат мааалко множко. Напряво се бях видял в чудо с тази цена и почти я бях платил, ако не ми бяха казали ами 6 (шест) СЕДМИЦИ за доставка. Така че не е само до цените, а и до качеството на обслужване там. На почти всички автомобили резервните оригиналните части са доста солена цифра, на по-старите автомобили при япосните производители дори е политика!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...