Jump to content
Guest Borislav_STZ

искам да си сложа пеика няква на седана 5г

Recommended Posts

Guest Borislav_STZ

Здравеите колеги карам седан 5г и имам 4увството 4е нещо седи гол като го погледна от зад .Някои знае ли къде мога да си харесам пеика (споилер) на неизвънземна цена в бг . Благодаря предварително

Редактирано от Borislav_STZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Илиенци! Има шанс да действа не като антикрило, ами катооо... крило! :P хехе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тоя мотор освен като визия,друго не може да гони,крили,антикрило-все тая

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе тая аеродинамика за нищо я нямате.....пейка наистина на илиенци има на прилични цени. разгледай ги на http://www.topspeed.bgсамо един съвет, ако слагаш плътно антикрило и не си сигурен кое му е предната страна ( споко, 80% от хората не знаят) консултирай се с някого или с нас :PПоради формата на седана, може да ти се наложи крилото да е хоризонтално а за нулева сила дори леко да сочи нагоре в предния си край, но тогава става опасно, защото не знаеш кога точно почваш да се правиш на самолет. Затова съветът ми е да го сложиш абсолютно хоризонтално. Малко притискателна сила няма да ти навреди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе тая аеродинамика за нищо я нямате.....пейка наистина на илиенци има на прилични цени. разгледай ги на http://www.topspeed.bgсамо един съвет, ако слагаш плътно антикрило и не си сигурен кое му е предната страна ( споко, 80% от хората не знаят) консултирай се с някого или с нас :PПоради формата на седана, може да ти се наложи крилото да е хоризонтално а за нулева сила дори леко да сочи нагоре в предния си край, но тогава става опасно, защото не знаеш кога точно почваш да се правиш на самолет. Затова съветът ми е да го сложиш абсолютно хоризонтално. Малко притискателна сила няма да ти навреди.

направих едни тестови с анти-крило отзад на една М3-ка, разлика е огромен в вервение. Например ако го слоша на ~40 градуса на 220 км/h се едно карам с парашут отзад, ушаз. Требваше ми 100 години да стигам до 250 км/h. Когато го махнах да тествам без, без проблеми и плитно стигам до 270 км/h. А говориме за кола с 350+ коне, сначи прави си сметка какво ще стане с кола с много по малко коне.НЕ се струва да слошиш на нормална кола според мен, още повече че на stock коли повече е сме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не мисля да карам с 250 особенно в наща българия аз гоня визия не скорос или стълбове ако търсех мошност щях да напиша двигателя ми седи гол искам турбо :) но аз искам да си сложа някое истинско и красиво споилер4е от зад !!! и от там на татък дали ще го гледа някои и дали ще съм последен болли ма к..а аз да си карам с 120 ми е достатъ4но:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ се струва да слошиш на нормална кола според мен, още повече че на stock коли повече е смешно отколкото готино и много пъти по малко е повече....кои каза 4е колата е сток??? РАЗБИРАМ 4Е ИСКАШ ДА СЕ ИЗДУЕШ АМА ... НЕ Е ТУКА МЯСТОТО кефи се на живота пи4 и аз питам за идеи за споилер не с колко си карал и кво си карал нали така ако нямаш идея за споилер защо не си замъл4а ми пълниш темата с излишни мнения ?Всъшност по добре не отговаряи. Жив и здрав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е въпрос на вкус. Важното е на теб да ти харесва. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Мерси колега,ама аз искам нещо по така големи4ко щото колата е с оригиналния оба4е след свалянето е доста ниска и сякаш се губи защото така задната броня изглежда доста по голяма и някакси се загуби стоиката а споилер4ето изглежда мега малко искам нещо с което да наблегна на големината нали не някъв селски ламаринен споилер искам нещо истинско и красиво . като ще праим нещо да го праим както трябва :ranting: МЕРСИ ВСЕ ПАК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука сички са с бигачки и са мноу докачливипред нашия блок има една пейка - зелена става ли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам още колко пъти да кажа 4е аз не гоня големите скоростиаз гоня красотата !!! ако до 150 не се усеща нищо къв е проблема няма карам с 250 както каза колегата :cool:искам колата ми да е красива!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука сички са с бигачки и са мноу докачливипред нашия блок има една пейка - зелена става ли

ще ти я отстъпя колега на тебе пои4е ще ти ходи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз гоня красотата !!! ако до 150 не се усеща нищо къв е проблема няма карам с 250 както каза колегата :D

от зависимост от голямината и игала на атака ще го усещаш и на 80, в мои пример казах къде и на колко км/h го усетих екстремно. Не искам да те убеда в нищо, щом ти харесва си слоши естествено ....
:):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...