Jump to content
Guest vektor

Днес бе деня

Recommended Posts

Guest vektor

Неска си купих едно купенце,подвизаващо се под името Сивик 5ген......само времето ще покаже дали съм направил правилния избор :lol: То не може да четеш,Хонда форума и да не се запалиш :lol: Айде утре живот и здраве,като я изкъпя ще пусна някоя снимка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

HAPPY DREAMS и много безаварийни и чакаме снимки :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_huliganka

Честита нова придобивка! Разбира се, че си направил правилния избот :lol: Много безаварийни и радостни километри!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Правилен избор според мен :lol:Много безаварийни, и чакаме инфо и снимки :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и натеб честитка .Живот и здраве .. изкъпи я , напудри я и чакаме снимки :unsure: Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zangara

Честито и много безаварийни :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито , само хубави моменти :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, много безаварийни км с купето :unsure: Чакаме снимков материал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и всички Голфове да ти виждат само задния номер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и още чакаме снимки :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

честито и от мен с обичайните пожелания.грижи се за колата си и тя ще се грижи за теб.наред с пожеланията ще ти дам един съвет-не рационализирай(побългарявай) нищо по нея и я дръж в изчистен(стоков) вид(това включва и тунинг-а-след време просто ще разбереш че по-хубаво от оригиналното няма,затова не се хвърляй да си даваш парите за глупости).купувай си хубави части ако се наложи нещо,за да не повтаряш и добре си преценявай кой ще работи по нея.успех

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

А честито и от мен. И ще те чакаме по срещите, да ни се изфукаш с новата машина! :) Купенцата се увеличаваме явно! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Честито и само безаварийни км....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес смених колонките,че да има някаква музичка и стигнах до извода че трябва да огледам за нов акумулатор,който обаче е по тъничък да ме светнете за магазин който да предлага таквиз работки.....От Пловдив съм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо честита Хонда :lol: ,още повече 5-та купе си е мания.Като препоръка бих ти казал същото като колегата prelude .Смени си стандартните консумативи,покарай я и след това ако решиш да влагаш пари за щуротиики по нея,купувай разумно :D .

Още веднъж честито и много безаварийни километри.

 

пп относно ЛС-то -алекс,приятно ми е :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неска си купих едно купенце,подвизаващо се под името Сивик 5ген......само времето ще покаже дали съм направил правилния избор :lol: То не може да четеш,Хонда форума и да не се запалиш :D Айде утре живот и здраве,като я изкъпя ще пусна някоя снимка.

Честито! Със здраве да си я караш колега!Както се казва - лека и доходна :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абре хора да попитам,тъй като рожденния ми ден наближава,колко парички струва спортен филтър като за мойта хондела,не от най-скъпите,но не и от тези дето не вършат работа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o

Айде ,веднага се засили за спортния филтър :P .Прочете ли, има 3-4 теми за "спортен филтър"?Ако не си ,прочети ги ,че много неща ще видиш,а и много въпроси ще ти влезат в главата :offtopic::P .....Дали да е спортен-панелен филтър,който стои в кутията на оригналния,дали да е конусен ,къса или дълга тръба под калника.....абе все неща от значение.Виж ги темите и ако те интересува нещо,питай ме на лични :P

Аз лично си взех Short Ram intake от колегата nonamed към 120 лв май беше и съм доволен....Айде :P

Редактирано от beneton4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да прочетох ги,търся конусен тръбата къса,не под калника.Тая цена само за филтара или с тръба?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Аз лично си взех Short Ram intake" (т.е. с къса тръба) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честитио колега ще бъдеш очарован от купето мойта кукла е същата със здраве да си я караш и много безавариини!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...