Jump to content
Guest vex

предници на Сивик 5г

Recommended Posts

Guest vex

Предницата е същата като на хеч-а. До колкото знам, седана е леко различен отпред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си или просто реши да напишеш нещо?Разлика има във фаровете, предният капак, бронята, калниците.http://forums.hondabg.com/index.php?showto...mp;#entry163748

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си или просто реши да напишеш нещо?Разлика има във фаровете, предният капак, бронята, калниците.http://forums.hondabg.com/index.php?showto...mp;#entry163748

Не разбрах каква е точно разликата в предницата на купе и хеч? Или маи ти не четеш зададения въпрос ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, на мен въпроса ми е дали мога на моята Сивик Купе да сложа капак или преден калник от хеч примерно (или пък от седан), нещо по-разпространено...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pamo

Здравейте. Сега и мен ме тормози този въпрос - стават ли предните панели от Сивик 5 хеч на Сивик 5 купе или не? Така и не намерих твърд и конкретен отговор по тази иначе стара тема. В някои магазини казват "трябва да станат" , но този отговор не ме устройва ;) Ако някой знае със сигурност нека помогне. Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pavkata

Не, различават се... Мисля, че калниците не, но капака... или едно от двете със сигурност. Един познат наскоро имаше точно тази дилема в главата, престраши се, поръча си от хеч и не му стават на купето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое точно си поръча и не му стана - калниците или капака?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще имам калник от 5хеч(оригинален), и ще видя дали пасва на 5купе. Рискувах,поръчах, и да не стане поне темата ще е по-полезна занапред. Ако някой знае дали броните и капаците на купе и хеч са взаимно заменяеми, нека да пише :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми калника беше чисто нов от хеч и стана капака беше втора употреба от купе свален и не стана накрая взех чисто нов от хеч мисля и стана идеално калниците са еднакви а капаците са 2 модела единия има лека чупка нагоре към стъклото а другия върви на равно цялата линия трябва да се види точно кои модел е и да се поръча същия иначе не става :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко по предната част на купе и хеч е еднакво....калници, капак, броня, фарове, мигачи и тн. включително и вратите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Paleca" колега моя капак е същия като твоя а в балчик има едно друго купе на което капака му не е като нашия... инак е същото като моето даже и черно :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...