Jump to content
triXtyle

Струва ли си?

Recommended Posts

реална ли е цената (3800 без да е коментирана) на Хонда Сивик 1.3 75 коня без ел.пакет ..... или са малко множко паричките (възможно е свалянето до 3300 примерно) ;)

аз викам, че са й множко , един приятел ми казва че не са ....... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

реална ли е цената (3800 без да е коментирана) на Хонда Сивик 1.3 75 коня без ел.пакет ..... или са малко множко паричките (възможно е свалянето до 3300 примерно) ;)

аз викам, че са й множко , един приятел ми казва че не са ....... ;)

;)ти маи я искаш без пари.

естествено 4е е нормална наи ве4е ако я свалиш на 3300-даже ефтино ми се вижда.

те си вървят ~3500 средна цена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма забележки 3800 е реална цена ! Принципно се намират и на 2800 EG3-ки .... ноо в последствие отиват едни 1000к за сякви козметики ,за да влезе в час ! В случая без ел.пакет , значи базовия модел ... макс 94г .. и тряя да е много читава на тая цена ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам, днес уж да ида да я видя само , ама .......

а и ми казаха, че имала лек сблъсък, но ще видим ....... аз съм си набелязал на weapon R черната хубавица, само паричките чакам и отивам на среща с нея ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Неговата черна хубавица е 1.5 и е бая по-ниско от тази цена, която сега са ти дали за EG3... аз лично смятам, че за нивото на оборудване и двигателя парите са прекомерно много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) .........тая цена е висока,за тея пари 6ген. ще намериш........нивото на оборудване хи4 няма да коментирам..........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest puma

цената си е нормална не знам за колко искате да ги купите тия ег3ки????Иво ся ще говоря с брата за една промоция като си купиш джанти от тях и да ти дават една ег3 ка подарък към джантите!!!:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даи доводи..........за 4к за кола на 15г. дет сигурно и серво няма,с останали 55коня зиви и то само събота и неделя..........подързана колкото да върви в неизвестни сервизи,от безумни маистори :P;)Или просто караш ЕГ3 и си хвалиш гарван4ето(нищо ли4но)

Редактирано от tinki

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен преди 2г. беше тая цена даже е на инвалид ама с повечко екстри без лети джанти, кожен салон, халогени и шибидах сега не знам дали тая цена е нормална но аз лично не бих си взел Хонда с тоя мотор втори път не че му има нещо просто ми е много слаб а разхода е колкото на д15 частите по ходовата част маалко по трудно се намират за вътрешно каре обиколих цяла София докато го намеря защото е по различно а и на дълъг път мотора малко се зори над 120км/ч не че не съм я карал и със 190км/ч ама си е зор особено с пътници и багаж :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Даи доводи..........за 4к за кола на 15г. дет сигурно и серво няма,с останали 55коня зиви и то само събота и неделя..........подързана колкото да върви в неизвестни сервизи,от безумни маистори :tease::fun:Или просто караш ЕГ3 и си хвалиш гарван4ето(нищо ли4но)

Тинки .. доста си краен пич ... а гарванчето на Любо си го бива ... и говорим за читава кола на тая цена ...ако е дъргел е ясно че е висока цената ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ти го взе много навътре тоя въпрос !!! не става въпрос за това! Да карам ег3ка и много си я харесвам и не говорим за моето или твоето гардже става въпрос за това че една такава прекрасна кола като сивика се продава за 3 пъти по малко пари от голф3 или опел астра със същото ниво на оборудване и т.н. и то използвайки същите тези критерии а като имаме прдвит каква е реалната цена на читава хонда в западна европа но читва не теи по 100 евро в мобилето или при арабите в Карлсруе тази цена е просто нереална!Лично мнение не държа никой да се влиае от него или да се съгласява с мен!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tinki

Хи4 не го взимам навътре или искам да премине към ли4но отношение..........гледам да съм обективен..........сравнявам ЕГ3 с други марки,модели и т.н. .........аз на марки не робувам,ако някои опел или голф са по добри бих взел тях :tease: .........форумът е за да си помагаме и мисля 4е щом шанса тази кола да не и е адекватна цената е над 55% поста си ми е на място

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest brummm

За 3000лв по-добра кола от тва няма. Можеш да си вземеш Поло(Ибиза), Корса 97-98г. с двигател 1л., 50кс. и дори с по-малко екстри... по-нова кола и по-ненадеждна от лагерницата :) Мойта я взех преди месец за 3000лв с 8 нови и то скъпи гуми, лети джанти, нова боя(ударите са ясни, жена я е карала), нова тапицерия на салона, перфектно купе откъм ръжда, че и нормална музичка вътре. Колата НЕ Е нов внос и е поддържана в бултрако, до тук съм дал 500лв за един хубав ремонт, но си беше в движение, просто ме дразнеха разни неща ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пи4ове,защо първо не питате коя година е колата. 1,3 75 коня има модел ЕС8 88-91год 4ª ген,другата е EG3 от 91-95 год.Цената зависи от годината,колегата не споменава година

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

една кола струва толкова колкото продавача успее да я продаде да гадаеме смисъл няма всичко зависи от състоянието на автомобила аз съм виждал и 95г. 1.6 втек с всички екстри климатик за 4 600 ама като ходих да го гледам приличаше на кола извадена от италиянската морга!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...