Jump to content
ivaivalito

D15b2 90hp Vs X16xl Vectra B 101 Hp

Recommended Posts

А бе днес се дърпах с един колега очаквах да го бия ама нещо не стана .До 120 съм калник пред него след това се изравняваме и така до края дори мисля че и на по дълго ще ме дръпне с един калник той .Някой друг тествал ли се е с тоя мотор ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако имаш предвид 1.6 бензин - или те лъже за двигателя или не знаеш да си караш колата ако говориш за дизела 2.0 - или те лъже или си си намерил книжката на пътя :) има и вариант 3 - д15бмногомногомногозле

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карал съм точно тези двете коли и да ти кажа честно съм изненадан от резултата :) . Сивика всички тук го знаят колко струва, колкото до вектрата си е доволно КУЦА, така че и аз мисля че е трябвало да го размажеш, или пича те вързва че е 1.6. Дори и в каталога разликата ви 0-100 е 2 сек. в полза на хондата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карал съм точно тези двете коли и да ти кажа честно съм изненадан от резултата :) . Сивика всички тук го знаят колко струва, колкото до вектрата си е доволно КУЦА, така че и аз мисля че е трябвало да го размажеш, или пича те вързва че е 1.6. Дори и в каталога разликата ви 0-100 е 2 сек. в полза на хондата.

Колата ми е в перфектно състояние .Както и на пи4а аз не казвам 4е ме е дръпнал но го бих с много малко ,Аз все пак съм седан и с Газово и бях с човек вътре а той празен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

адаш аз се включвам към вас искам да пробвам таз вектра :) сега съм с една печка ровър 100 тина коня :) дават ме доста по бавен от сивика ама нищо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest enigma

незнам каква е разликата във вървежа между d15b2 и d15b7,но бих много сериозно вектра 2-ка 136 коня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...