Jump to content
manniakk

промяна на цвят на стопове и фарове

Recommended Posts

дай някаква цена за фолио на стъклата и затъмняване на стоповете. С тия фолиа как седи въпроса с закона. Гледам че сте слагали тъмно и на предните джамове...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готини и полезни гелзотийки ;) евалата :) скоро ще искам затъмняване на фаровете на дел сол :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме интересува цената за затъмняване на фаровете,дали е като за стоповете - 25лв. на бр. или за двата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BAD_BOY

а фолио на стъклата лепиш ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а фолио на стъклата лепиш ли?

Да, той човека си е написал :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да беше написал и некви цени ... Мистър "2000та година" ! Иначе рекламата е хубаво нещо .... ! :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джипа ми е правен там и съм много доволен и от внимание и от резултата :oops:

Затъмнена ми е цялата задница + стоповете!

ПП: Като се пооправи времето идвам за предните :)

Eто нагледно за интересуващите се

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

некви цени4ки ,ако може и координати ,мерсиииииий,а джипката е стнала добре :oops:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

V-tec, спомняш ли си колко ти излезна на прозорец затъмняването. Хората са написали, че на стоп цената е 25лв. ама за прозорците няма инфо. Тааа колко ти струваше затъмняването на прозорците?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

V-tec, спомняш ли си колко ти излезна на прозорец затъмняването. Хората са написали, че на стоп цената е 25лв. ама за прозорците няма инфо. Тааа колко ти струваше затъмняването на прозорците?

Еми индивидуално си е по прицнип, защото мойте стъкла са по-различен размер от на сивик-а и си зависи от дължина и прочие, но грубо ти казвам около 250лв за стъклата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

250... качеството си идва на цена.... Е, аз пропускам качеството и се връщам на ментаците, защото ми идва нанагорно. Благодаря ти за инфото все пак :oops:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

ПП: Като се пооправи времето идвам за предните :rolleyes:

а с контролните органи как ... ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4. Ако възникне ПТП и някой ви удари от зад и полицая който оглежда ситуацията види, че сте си боядисали стоповете ще ви написхе акт на вас и ще ви спре от движение.

колега нищо против твойте занимания ама ако възникне ПТП и са затъмнени стоповете каквото и да кажиш на полиця той ще ти лепне акта иди доказвай колко пропуска през фолиото,и тоз който се е ударил в теб точно за това ще се хване и ще поче с локумите нищо не се вижда не е като нормалните стопове ....... иначе стана мн красиво ама........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

250... качеството си идва на цена.... Е, аз пропускам качеството и се връщам на ментаците, защото ми идва нанагорно. Благодаря ти за инфото все пак :rolleyes:

Shefa,точно тук много можеш да сбъркаш.знам че от скоро имаш собствена кола и помня мойта когато беше нова.....бях склонен да правя икономии за нещата,но после винаги излизаше че евтиното в крайна сметка е по-скъпо!това няма нужда да си го доказваш на твой гръб,довери се не на старо,а на патило!вместо да купуваш фолио за 20-30лв или колкото там струва,да се бъхтиш да си го сложиш сам и накрая резултата да е няколко загубени дни в нерви,доста мехури или надрани участъци и никаква видимост на тъмно-дай си парите като бял човек за качествената работа и се радвай че си го направил веднъж и няма да го повтаряш всяка година......Кристиан дава 5 години нагаранция и бачка професионално.фолиото спира УВ лъчите и ще спестиш на тапицерията си много мъки и накрая,но не по важност- колата ти ще е БЕЗОПАСНА за каране понеже ще имаш напълно нормална видимост във всички посоки,без значение колко тъмно фолио си избереш(питай,Жорката дали се вижда добре вечер през най-тъмното възможно фолио,което си е сложил).отделно няма да пускаш тема след време как някой ти е разбил стъклото и ти е откраднал касетофона примерно,защото фолиото помага и за това с бронировката си.....да бе верно,замисли се само колко ще си назад ако ти вземат касетофона и ще видиш че 250лв са идеална цена за това което се продава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво,ти колко си сигурен,че има заздравяващ ефект това фолио?Аз мисля, че то създава ефекта на триплекса и стаколто като се счупи непада. Може ли някой да обясни как това фолио "бронира" стъклото?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

Иво,ти колко си сигурен,че има заздравяващ ефект това фолио?Аз мисля, че то създава ефекта на триплекса и стаколто като се счупи непада. Може ли някой да обясни как това фолио "бронира" стъклото?

А нима това не е достатъчно? Ако стъклото си остане на мястото не е достатъчно да не ти откраднат квото имаш вътре? Естествено че като го удари ще се счупи но няма да падне. На сайта има клипче, което изглежда обещаващо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

търся го къде в нета беше филмчето с тестовете за чупене.иначе през това време може да видите как го слагат на колата тук:поставяне на фолио LLumarето го теста за здравина.там,Росене,си обесняват всичко което се питаш.виж сам:тест за здравина на LLumar security film

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

В случая съм си харесал един нюанс много близък до фабричния цвят на стъклото;) ако ми дойде прекалено тъмно ще сложа безцветен.Принципно: достатъчно ми е, че фолиото е бронирано и няма пропускливост на UV лъчи и прочие. Лятото температурата в колата е доста по ниска и климатика ми седи на 1-ва-2ра чертичка и вътре си е супер. В най-големите жеги беше на половината и при положение, че нямам на предните ;) след слагането се надявам на още по-голям ефект ;)

имам предвид задното стъкло - централно , нали е забранено също , не ти ли правят проблем ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Тъй... преди да си купя колата мислех, че ще купувам всичко за нея от най-качественото. Преди бях изчел всичката информация, която ти беше дал за лумар и бях се навил да дам парите за потъмняването... но сега като виждам, че няма с какво да си карам колата и ми става тегаво. В момента съм на червено и дори и евтино няма да си купя. Иначе си прав, да... имам мерак, нямам пари. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

За мерака колега той се гаси с пари! Всъщост зависи от мерака де ама това е друга тема. Но ако това което ще слагаш по колата е нещата за които г'са полицаите като ги видят и първата реплика им е "И ся к'кво праим?" по добре сложи качествено за да не се познава побългаряването. С побългарените работи си поредният тарикат "дето се опитва да ни метне". Освен това евтиното фолио и други варианти за потъмняване винаги после дават някой дефект, който ще ти вади очите. А не вярвам да бързаш толкова много че да искаш да го сложиш още утре изчакай, и на твоята улица ще изгрее слънцето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, определено няма да затъмнявам стъклата сега. Ще почакам, може и да събера точно за това парички. НО няма да си затъмня стоповете за 25лв/парчето... това няма да стане, както казаха хората така и така ще се заядат куките. Тааа по стандартния начин, обаче с машина ще си го направя. Решено е :hondarulez: А и аз леко ще ги тонирам, няма да ги правя в цвета на колата :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

поздрвявам ви за добрите решения да изчакате ,а не да се хвърляте на евтините стоки.нямата идея колко е бъдро това решение,де да бях и аз акто вас едно време......иначе относно стоповете.....аз съм привърженик на стоковия вид на колата.фолиото ще го сложа най-вече за да си пазя тапицерията от жегите и УВ лъчите лятото,но и заради сигурността.като последна причина е "гъзарския " външен вид.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3. Никой бояджия не може да боядиса абсолютно равномерно стоповете, съответно когато светят са на петна.

ще ме извиняваш, ама тук много грешиш.Ето едни стопове направени от бояджия, светещи идеално, равномерно и дори денем се виждат без проблеми. Единствената забележка е, че мигача не е оранжев, ами същата светлина като стопа (червен на цвят)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мисля да я правя цялата на 5% само,щото е почти прозрачно и щото спира УВ на 100%

Така и аз съм навит,отпред,предни странични и задно на 5%,задни странични на повечкопо преценка и 100% спиращи УВ,НО тези които ги предлага колегата ЛЛумар ли са наистина има ли гаранция.Ако се съберем повечко хора ще има ли отстъпка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мисля да я правя цялата на 5% само,щото е почти прозрачно и щото спира УВ на 100%

Така и аз съм навит,отпред,предни странични и задно на 5%,задни странични на повечкопо преценка и 100% спиращи УВ,НО тези които ги предлага колегата ЛЛумар ли са наистина има ли гаранция.Ако се съберем повечко хора ще има ли отстъпка?
0887568100 Кристианобади се и питай ако искаш.този човек дава гаранция,незнам дали този дето е пуснал темата е същия но щом Жорката каза че при него е ходил явно-да.за отстъпка може да се пита наистина,щото сме голяма тумба но аз ще го правя това на пролет след боята затова не съм му звънял.ако ти се занимава-обади му се.аз познавам поне още двама навитаци,дето не са ни от клуба...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам предвид задното стъкло - централно , нали е забранено също , не ти ли правят проблем ?Не:blink: за задното нямаш грижи стига да имаш странични огледала;) само предните си остават болешка :rolleyes:ПП: Преди си говорихме с тях и ако са повече коли мисля, че ще направят отстъпка.Готиното е че 5г гаранция не са никак малко ;)

Редактирано от V-tec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм за :rolleyes: само да ми измислят цена да почвам да не ям банички - гъза черен , отпред бяла - цялата в тиксо ... ама той човека се запиля ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

ако искате му звънете на човека и го питайте.аз за момента имам по-големи и важни разходи.но според мен може да се говори за отстъпка за коли от форума ни.според мен за цяла кола 50лв отстъпка е добре и за нас и за него ако цената без отстъпка е 350-400лв за всички стъкла включително предното.не че ще забогатеем с тези 50лв,но е важен жеста.пък и бая коли ще са му клиенти.сигурно със записване ще става на пролет:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, от вчера Сивик-а е със затъмнени прозорци и стопове, дело на Кристиян, наистина ПЕРФЕКТНО изпълнение, препоръчвам на всички които имат желание да го направят с качествени материали като техните. Скоро щт има и снимков материал :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги мен ме интересува затъмняване на абсолютно всички стъкла в еднакъв нюанс - да речем 5% или толкова тъмен, че отвътре да не се намалява видимостта.. колкото по-тъмни, толкова по-добре, но да се вижда отвътре !та към какво фолио да се ориентирам ? неможе ли повече от тия 5% ? и много ми се иска да видя на снимка тия 5% всъщност колко тъмни правят стъклото..а относно тия еФтинийки за по 20лв.. отвътре май хич не се вижда а ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми и аз искам да си затъмня фаровете ама момчето се запиля нито каза откъде е нито цена :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре момчета тос кристиян откъде е да не му званя ако го знаете писшете.Тфа с жегите доста ми хареса ^^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска бях при хората - супер добра работа свършиха - 12% на предните - скоро ще ида и за задните

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казаха че с този процент не трябва да имам проблеми. всеки по висок процент е гаранция за проблеми. Пък и фолиото е така изрязано че да не може да се отчопли ръбчето за да видят дали има фолио

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега като покараш известно време с тва фолио ще споделиш ли каква е разликата в нагряването на купетокато оставиш колата на слънце по-малко ли се нагрява отколкото без фолио, предполагам има разните UV филтри..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко има. UV защита и бронировка - след 1-2 седмици ще ида да ми сменят на задните и дотогава тамън ще видя как е температурата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели най-важния проблем - кешовицата как е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти на всички, Мога да ви дам доста инфо относно затъмняването на стопове и фарове, тъй като се занимаваме с това от 2000та година. 1. Затъмняването на стопове сас спрей намалява видимоста на осветлението му! 2. Спрея изгаря пластмасата и я матира след време. 3. Никой бояджия не може да боядиса абсолютно равномерно стоповете, съответно когато светят са на петна. 4. Ако възникне ПТП и някой ви удари от зад и полицая който оглежда ситуацията види, че сте си боядисали стоповете ще ви написхе акт на вас и ще ви спре от движение. * В повечето страни фарове и стопове се затъмняват с специално фолио, което пропуска светлина, има висока трайност, както и предпазни и защитни свойства от избеляване, драскане , чупене на стоповете и фаровете, с опция за смяна и демонтаж.www.streetraceteam.orgКолега , рекламата е хубаво нещо,само че,аз си залагам колата че ще ти направя стоповете с какъвто нюанс изкаш и не само че няма да светят на петна и ще пропускат достатъчно светлина,но и ще бъдат и по траини от фолиото или каквото там слагаш. . .!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...