Jump to content
Restless

Ксенонови фарове

Recommended Posts

Малко по евтини да бяха щеше да е супер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги предлагам ви следните модели и цени на ксенони.H1, H3 и H7 - цветове4300К, 5000К и 6000К 35W на цена 180 Лв. -10% отстъпка.H4 с електромагнитен плъзгач същите цветове 35W на 290 Лв. -10% отстъпка.Имам и други модели, но с доставка за около 20 дена.Гаранция 12 месеца. Изпращам с куриер с наложен платеж. Издавам фактура по ДДС.Съвет от мене. Не си вземаите 50W ксенони. Дори и на къси да сте пак ще заслепявате отсрещните. Непрекъснато ще ви присветват което е предпосравка за заслепяване и в последствие катастрофа. Ако искате фаровете да светят добре, избягваите други температури освен посочените от мене по горе. Всички други са за гъзария.Ники

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мога да разбера защо поръчвате от интернет неща които и в БГ са достъпни ... за феновете на хонда мога да ви давам на ЛУКСИМА ксенони на много изгодни цени 220 ксенона а х4 на 300 лева ... което за най-добрата китайска фирма е просо перфектно ... имам повече оплаквания от филипс че е спрял да свети до сега не съм чувал от луксима някой да ми каже че не му е светнал фара .... а и ако се монтира в оторизиран сервиз има 1 година гаранция на баластите и на КРУШКИТЕ ... никой друг не дава толко гаранция на крушките ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече сложих, като ги поръчах от сайта постнат от sdm. H4 4300к с електромагнитен плъзгач за 240 лв. Не зле, общо взето съм доволен. Светят добре и при правилно регулиране на фара няма проблеми със заслепяването на отсрещните участници в движението.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...