Jump to content
stanislav_stz

Honda Civic 2.0i Td 1997, англичанка

Recommended Posts

Здравейте! Нещо май взе да ми прави проблеми със загряването. Бащата има един Golf 3, пали и след 2-3 пресечки е загряла вече, моята нещо май се мъчи и и трябва доста повече време. Явно не затваря и ще се сменя. Можете ли да ми кажете къде горе-долу се намира?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stanislav_stz

Много ти благодаря за информацията. Ще накарам бащата да прегледа, че сега съм далеко от колата. Така или иначе очаквам да е до 100 кинта, просто ако е на лесно място, да си го сменим ние. Не за щяло и не щяло да ходя по майстори, че аман!Edit: Ще вземем да го свалим и да го хвърля във вода и като загрее да видим дали затваря и т.н., това дали ще стане?

Редактирано от stanislav_stz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Нещо май взе да ми прави проблеми със загряването. Бащата има един Golf 3, пали и след 2-3 пресечки е загряла вече, моята нещо май се мъчи и и трябва доста повече време. Явно не затваря и ще се сменя. Можете ли да ми кажете къде горе-долу се намира?

Здравей, какво разбираш под повече време, моята загравя след 10-ина минутки работа?Според мен ако термостата не работи, няма да отваря големия кръг и колата ще прегрява!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е блокирал в отворено състояние, обикновено се случва точно така, големия кръг е постоянно отворен и зимата е почти невъзможно да се стигне до нормална работна температура. Под по-бавно имах предвид в сравнение с един 1.6 литров бензинов двигател примерно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля , че ако термостата не работи ( останал е в отворено положение ) ще е отворен точно големия кръг и колата много бавно ще загрява , но по-компетентните да кажат с точност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stanislav_stz

Значи тази работа, че термостата може да не е наред, не я измислих аз, за това исках тук да попитам. По принцип точно за около 10 минутки загрява, ако се движа наляво-надясно, без да тормозя с много обороти. Май май и няма нищо, просто си вкарвам глупости. А обратното, да прегрява не се е случвало откакто съм я взел, удря си деведесетака и кове!

Редактирано от stanislav_stz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DundyTheCroc

Термостата ти е ОК, не го мисли повече:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stanislav_stz

Case closed!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...