Jump to content
Guest Borislav_STZ

Разбиха ми коли4ката

Recommended Posts

Guest Borislav_STZ

Слизам аз днеска доло и кво да вида колата ми не се отваря ;( тия гадни копелета ми разбили клиу4алката и хоп троп си4ко дето имаше ве4е го няма напрао ще отка4а от яд 4ух 4е снощи доста хора са изревали не съм само аз . аз изобщо не викнах полиция щото само ще ми нацапат колата ама ся що главоболия не ми се мисли. някои може ли да даде идея какво да направя защото ми е разбита клиу4алката казаха ми 4е можело да се земе друга и да се преправи да е като за моя клиу4 .има ли такова нещо?и ако не някои ако има идея да предложи какво да направя .БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО! ! !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_huliganka

Да по празници така става...... Съчувствам колега искрено.Звънкай първо на застрахователя, че той може да те иска протокол от кат п.п.Какво са ти взели? Аларма нямаш ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest toto_spa

Здавеи колега. Пжелавам ти това да е последното посегателство върхо колицата. А относно ключалката няма никакви проблеми да ти пренаредят друга по твоя ключ. Това е от мене пожелавам на всички колеги весело изкарване на нова година :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Borislav_STZ

какво да правя при застрахователите нямам каско ? аларма неска щях да слагам ама ... тая ве4ер я скрих и утре ще слагам алармата . апук ми откраднаха цд-то макар4е бях скрил панеля под седалката не шофиорската ами другата и пак са я намерили даже и кутииката с дисковете са ми зели напрао нямам думиимах 5 кинта каширани в жабката си4ко дето са могли са зели .. Нямам думи напрао ходих на съботния пазар за коли да си търся цд-то ама не видях нищо ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jimmy

отиваш на ключар и ще ти направят нова ключалка срещу 50тина лв /мисля/иначе кофти... ама какво да правиш :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

отдавна се знаят сички тайни места на панелите. Най сигурно е в къщи с теб. Откакто ми гепиха стария касетофон новите си ги нося с мен дори и колата като е в гаража.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хулиганката е права.Ако решиш да сменяш ключалката,мисля че имам комплект ключалки+контактен ключ+ключ за тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хулиганката е права.Ако решиш да сменяш ключалката,мисля че имам комплект ключалки+контактен ключ+ключ за тях.

ами аз до колкото разбрах взима се една клиу4алка и се пренарежда по моя клиу4 и напраово става като моита и мисля така да направяутре ще слагам аларма малко с закъснение аматака е а аз ако имах пари за каско охооо 3 пъти щях да направя ама ... мерси колеги прави сте но така е опарих се надявам се да ми е за урок и пове4е да няма такива неща .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз чух за тоя удар от един приятел .мисля 4е 2 или 3 коли били тарашили в АПК.нещата наистина стават много зле а по-лошото е че ще стават още по зле :) моите саболезнования колега ама погледни и от другата страна че можеше и да е по зле. виж мен например не ми барат колата щото е помляна и стои в един сервиз ;) и ся файда че имам кола като варвя пеш. използвам случая да благодаря на POLISMEN и на другите колеги които помогнаха за сабирането на чаркове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилно и аз като я смачках ся вървя пеша. Кофти се е получило ама ще се оправи и то това не е само в България и в чужбина си крадът ама тука преобладава май повече :) слагай аларма и дано няма повече подобни случки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest al3x

ти се радвай, че колата е при тебслед като нямаш каско... :P можеше и по дебело да се наложи да минеш :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VitoEJ9

отдавна се знаят сички тайни места на панелите. Най сигурно е в къщи с теб. Откакто ми гепиха стария касетофон новите си ги нося с мен дори и колата като е в гаража.

Спасение няма!!! Нарочат ли ти ЦД-то с панел или без пак ще го вземат. Примерите са вуйна ми, която и гепаха плеъра пред блока като панела си беше у тях (във вуйна ми), и втория е един семеен познат на когото му гепаха плеъра пак без панела преди седмица. Счупили му стъклото :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готово алармата е сложена ! С помоща на колегата РЕСПЕКТ (валио)! скрита е в гараж малко късно ама дано да няма пове4е такива неща 4е .... жалко 4е ме изпревариха ... А дали има някаква разлика в клиу4алките на хе4а седана и купето? търся си клиу4алка за шофиоркста врата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

батенце на тебе не ти тръгна с тая кола отначалото бе да е..а първо бвлвжки с зьаплахи после и тва???баси и късмета земи иди запали ена свещ или нещо! педалска работа и както сичките сме наванка изтропани поред къщите секи мой да изгори деа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива неща се случват в цял свят... радвай се,че все още имаш колата! Алармата няма да ти помогне особено, а единствено ще държи на тръни теб и съседите ти. Направи си едно каско на изплащане - не е толкова скъпо. Моето каско е на тарифно число 5,2, което върху застрахователна сума 3800лв излиза 4вноски х 49лв. Тия 200лв се изплащат, ако ти се наложи да боядисаш 1-2 детайла или да смениш 1 фар...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...