Jump to content
Prelude_2.0

Sx 6000 добавката за вдигане на компресия ?

Recommended Posts

колеги остана ми 800 мл от тази добавка ,понеже смених на микробуса (мерцедес 207Д) и ми остана .чудя се на напълно здрав мотор F20A4 . има ли смисъл да слагам това чудо SX 6000 някой може ли да каже за плюсовете и минусите на тази добавка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

Един приятел работеше в QMI България, които са вносители (производители) на този продукт. Човека си сипваше (естествено :D) на Ауди-то и каза, че усещал разликата. Беше отдавна и не помня детайли но при всички случаи е пробвал продукта и отзивите му са положителни. Фирмата има множество сертификати от големи автопроизводители като Дженерал Мотърс. QMI ГаранцииТези гаранции аз съм виждал в пълен размер и са истински поне на пръв поглед.Дано съм помогнал. Поздрави.П.С.: Аз самият не съм я пробвал, но бих го направил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Prelude_2.0

ами значи ще я сложа пък ще пиша после за мойте впечатления !някой ако има опит със добавката да сподели

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

специялно за тази незнам.Ама преди година бях си слагал добавка на тойотата няма да ви казвам какво лайно беше станало вътре в двигателя.След като видях каква е гледката след добавката съм се заканил повече да неслагам ако ще и 5 сертификата да има.Неказвам че няма хубави ама вече не бих ползвал.А и на здрав вигател до колкото знам не е хубаво да се ползват такива добавки защото уплатняват лагерите и зе износват повече.Ама негарнтирам ако има някой по вещ да сподели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко и е хубаво на добавката... само дето търсенето в гугъл за това име връща много резултати... повечето от които са от български авто-форуми O-O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Honda изрично пишат да не се слагат никакви добавки в маслото . Двигателите им са измислени достатъчно добре за да работят така , а и всяко добро масло си има нужните "добавки" .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добавка в маслото?!? В никакъв случай!На вектрата си сложих такова нещо за промиване на двигателя преди смяна на маслото. Ефекта беше: колянов вал който едвам се хвана на последен шлайв и лагери. След това разбрах че било добре да се слага само на нови коли и така винаги като си сменяш маслото. При мен наистина почисти двигателя но запуши магистралата на коляновия вал и сами се досещате какво точно стана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hEka

туй що не е развалено се не бара... ,,,, да няма после "туй що кроихме в мрака се осра" ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз имах една такава останала дето ми се подмяташе, и бая се чудих дали да я сипя на сивика ... ама в крайна сметка се въздържах. препоръчвам ти и ти да сториш същото ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Honda изрично пишат да не се слагат никакви добавки в маслото . Двигателите им са измислени достатъчно добре за да работят така , а и всяко добро масло си има нужните "добавки" .

Лично мнение :dry: колегата е напълно прав, доколкото ми е известно(може и да съм в грешка), от тези добавки се прецаква покритието на метала (бутала, ризи) което води до скапване на двигателя. п.п. Ако вече си я използувал пиши какъв е резултата, положителен или(дано не е)отрицателен :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мисля да я слагам ........разобедихте ме :blink: имаме една астричка 1,4i тя май ще има по голяма нужда от подобрител :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш може да я сложиме на моята Вектра - не съм я пробвал тази добавка, но пък съм чувал само хубави неща за нея. Не се страхувам, че ще и стане нещо на колата защото знам, че има хора, които си карат колите с такава добавка и нямат проблем. Склонен съм да повярвам, че няма да има ефект но се съмнявам, че ще и стане нещо лошо. Знам, че добавки е добре да не се слагат (може би освен, когато наистина няма нужда) но тъй като не бих могъл да ти кажа - "сложи си я" и после да стане проблем и да ме обвиняваш ти предлагам да жертваме моята кола ;) Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...