Jump to content
ozonbg

Гражданска отговорност 2008

Recommended Posts

Кои компании предлагат най-изгодните цени в момента?В ДЗИ проверих днес, за двигател 1.3 е 105 лв. +5 още и получаваме бонус безплатен годишен техн. преглед.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

В Булстрад - до 1,5л - 105лв + още 5. За преглед - незнам дали има!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Половината, да не казвам и повече от нашите коли няма да минат преглед от тези безплатните. Аз се бях излъгал да се пробвам миналата година в ДЗИ и като ми казаха колко документи искат ... едва ли не масленост на майчиното мляко и т.н. и се отказах. А щом съм със свален катализатор - просто да забравя. Напсувах ги всичките в гаража силно и звучно и си тръгнах с вирнат среден пръст през прозореца. И в следващия момент гледам как един изгнил бургер идва след мен и влиза на канала :) С две думи, не се занимавайте с глупости. Търсете изгодната оферта, без да смятате безплатните прегледи, щото тях на практика за коли като нашите - не съществуват! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Info има тук. Цените са сравнително актуални, но както някъде четох вчера, в момента цените на ГО са като кръвното на жена в критическата - не знаеш на къде ще поемат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди час си направих към ДЗИ -> 133.40 гроша за 1.5 двигател. Към тях има включен технически преглед и до 25км пътна помощ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...