Jump to content
enigma

Coupe 101hp

Recommended Posts

да се похваля,как наказах една вектра 98година2000 ,16v ,136HP и BMW320Д 2001година ,136HP.Ta карам си аз спокоино с около100км и покраи мен БМВ-то мина поне с 160км,след него и вектрата .на мен адреналина веднага се пока4и ,но си казах 'аиде ся нема да я мъчим'.по едно време ги настигам че имаше някакъв камион.минаха колите отсреща и тези двамата пак се почнаха.пък ги знам че се правят на газета по Банско ,и си казах 'даи да видим какво ще стане'.връщам 3 зъб и вектрата я минавам като спряла.с БМВ-то малко се затрудних, но успях да го изпреваря ,явно направих 200км преди него,защото след като му драпнах с около 3 коли разстояние,повече не можах да се отдалеча и така си карахме докато свърши правата. :lol: Вечерта се засякохме в едно кафе и като им казах че, колата е 101коня- не ми вярват,и продължават да си мислят че ги лъжа.предният ден пък се ставихме с едно BMW318 IS coupe, доколкото имам инфо 143кончета,но тогава бяхме 3 човека в колата и нeможах да му дръпна с пове4е от калник разстояние на сфетофарите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления нема им се даваш :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest INTEGRA_R

Браво колега само така.....трябва да ги наказваш после да не им знаят много много устите... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам един познат с вектра от старите 150кончета ,но е към 380 000 км,постоянно ме бъзика.как мислите поне до 100,дали ще му се държа :)

не разчитай , но се пробвайте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала колега браво :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега само така,и мойта красавица е същата като твойта и мисля че ще се представиш достойно.Над 30 коня разлика на мен ми става трудно но до 100-120 ще му водиш и след 120 ще те вземе сигурно.Зареди си от шела рейсинг и се пуснете по-нанадолнище някаде и може да го биеш ако е поиздухана.И аз ги наказвам като тебе,но взех да се пускам с мегани 150 коня и фиати браво също толкова коне.Отначало ми вървеше ,бих едно браво от светофар до светофар,после разбрах че било издухано вече от гонки.Втория път с един приятел той има меган който много върви наистина,но тъкмо си беше сложил 17ки джанти и аз се навих за шоуто.И на старта му дръпнах доста като карам на макс и при 100 -110 се изравнихме и на мегана не му издържа скоростната кутия и така го бих на късмет че после и го дърпах до тях ,че му изтече маслото и резултата 700лв. дръпна назад приятеля ми.И аз се надъхах много,но в следващите гонки с такива коли от 150 коня бях губещ постоянно но не и срамно и на мен не ми вярваха че е 100 коня и накрая колицата ми взе да гори масло яко 1л. на 1500км. и да не бяга както преди.На къса отсечка 200-300м или на надолнище мисля че шансът е 51 на 49 в твоя полза,пускай се и газ до дупка пък ако те дръпне здраве.УСПЕХ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

та значи ,пуснахме се с вектрата,2 пъти.и двата пъти му взимам старта после ме настига малко и така до края.не разбрах колегата CHINO_XL,та колко време я ръчкаш колицата та чак пипа маслото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

та значи ,пуснахме се с вектрата,2 пъти.и двата пъти му взимам старта после ме настига малко и така до края.не разбрах колегата CHINO_XL,та колко време я ръчкаш колицата та чак пипа маслото :)

...не разбрах като те настига малко минава ли те :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега само така - и аз скоро наказах една 520ка 150 к.с и една Калибра (след това една Алфа159 ми го върна) :tease: Предполагам и ти си с D15B7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest enigma

да и аз сам с д15б7.а що се отнася до вектрата като ме настига финишираме с един калник разстояние за моя сметка :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смени си аватара, че така оставам с впечатление, че колата ти вдига само 180 км/ч...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В края на мин. година по магистралата след Ботевград,си давам газ,крайно ляво....,но по едно време трябваше да сменям диска,та в средата по умерено и хоп,БМВ 520 мина вляво от мен,викам си тряа тръпка,а и за та*ака,газ по него,на 4-та 150 плътно зад него,при 160 мина вдясно(бяха плавните завои),аз ще избуша душемето,175- цък на 5-та ;) 185-190,няа го зад мен.... на Долни Богров сам с 40 и той бам минаваме тежко и гледа нагло,а аз се кефя вече пълноценно на музичката :bash: Та да не ни пука за другите :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да и аз сам с д15б7.а що се отнася до вектрата като ме настига финишираме с един калник разстояние за моя сметка :ph34r:

Митак да не си се пускал с на Миро Вектрата с двигател от калибра 2.0 и да не си ми казал ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest brummm

И после Ставииски убиец а :( Щото всички хонди спазват ограниченията :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неспазването на ограничения и карането пил са неща от 2 коренно различни класа !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неспазването на ограничения и карането пил са неща от 2 коренно различни класа !

Харесва ми подписа ти :) Преди няколко дни КАТ си пуснаха редовната статистика. Тя е порочна, обаче може да се направи извод - 95% от смъртните случай поради висока скорост, 4% поради употреба на алкохол и 1% лоши условия... навсякъде различно се чете, ама горе долу така стоят нещата... истината е че всички по пътищата се правят на герой с бабаитски изпълнения, а сигурно единствената марка за която тва е закон е... :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая статистика е измислица премислица ти вярваш ли,че само 1% е заради лоши пътища(условия) и ако не ни гониха от летищата които не се ползват полицаите няма да се налага толкова често да правим изцепки по улиците... май осрахме темата на колегата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Adio таз 520-ка или е била издухана,или твойта кола е доста бързичка.За 5 дена имах една бавария 520 която вървеше доста повече от сегашната ми хондела(а тя върви много 101hp.)пълнеше си километража баварията,и ускорение и всичко 150кн,24в.Но за съжеление притърпях тежка катастрофа на магистралата нa път за софия(да ми слагат чип) заради една мутряга с един мерджан,една не умрях(като се врътна на магистралата с 170км. и в едно дере)....е пак взех някой лев от белканто :dry:Тия дни ще кача снимки,да видите как се бе усукала.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска се засякох с една 520 -ка. Още на първа щеше да е зад мен ама копелето ми сече пътя.На втора го минавах леко , но дойде завой.след завоя ония си получи заслуженото - минах вътрешен и го рязнах.Скоро ходих по София и тамушен бек пак се направи на отворен.На баварата нищо непишеше ама ония имаше самочувствие все едно кара самолет.И пак същата работа: понеже излязох от кръстовището зад него подавам на 1-ва и ако небях натиснал спирачка щях да му събера багажника.и после върнах гаста защото в другите платна имаше коли.От хондите който съм виждал моята върви най-малко.мога да си представя другите как ги наказват тея ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз не разбрах колко време си я "гонил" тая кла че е почнала толкова масло да ти харче :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...